Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
ChemCloud.nl - Temat Główny. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: ChemCloud.nl (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Wątek: ChemCloud.nl - Temat Główny. (/showthread.php?tid=774)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: ChemCloud.nl - Temat Główny. - Demilich - 19.11.2022

Szyderca jak widzę w formie Podobno kultowa
Zgadza się 5br jest słabe.

Zgadza się mam niską tolerancję, ale mnie nie kręci jaranie czystego prochu. Właśnie po to robię przerwę i palę z umiarem, żeby starczyło na dłużej i żeby się nie zabić. Jak dostaniesz padaczki albo wylądujesz w psychiatryku to zobaczysz (nie życzę ci źle ale bądź ostrożny). Też kiedyś paliłem jak pojebany ale wielka tolerancja to nie jest powód do dumy i chwalenia się.
Maczankę robię około 1:15 może 1:20 ale nie wiem, robię na oko. Równie dobrze może to być 1:10

Tolerancja wyrabia się szybko i szybko spada. Miałem trochę przerwy i klepie mocno. Po pewnym ciągu też walę lufę albo i dwie na 1 raz i trzymam w płucach do oporu.
A porównuje te dwie substancje bo mają podobne nazwy i obie próbowałem, dlatego mam jakieś porównanie.


RE: ChemCloud.nl - Temat Główny. - Kajabuza - 19.11.2022

Offtop? 🤔🤔🤔
Chyba nie. 😁 Gdyby ktoś miał wątpliwość co do 3mmc i legitności sklepu z wątku sales@******.*** to dostałem maila właśnie od Chmury z informacją o "Salesa" ofercie, także wnioski pozostawiam ewentualnie zainteresowanym. 😎



RE: ChemCloud.nl - Temat Główny. - Demilich - 19.11.2022

Strasznie mocne to adb-butinaca, zapaliłem troszkę za dużo i rozpierdoliło mnie na miazgę. Jak za starych dobrych czasów. Porzygałem się, uczucie jakbym miał kowadło na plecach, wzmocnienie myśli 10x i bad tripy. Czułem się jak na kwasie i nawet miałem cevy przy zamkniętych oczach. Najlepsze są myśli "czy umrę". No właśnie szyderca uważaj tam żeby nie umrzeć jak palisz czyste lufy 1:10 na strzała i to jeszcze takie miksy.
Ja mam dosyć, wyżarło mi mózg.


RE: ChemCloud.nl - Temat Główny. - Demilich - 22.11.2022

[Obrazek: 1.png]


RE: ChemCloud.nl - Temat Główny. - Kajabuza - 07.12.2022

BROMAZOLAM powder 0,5 g
FLUNITRAZOLAM 0,25 mg
Od ChemCloud.nl. Dostawa się dłużyła, ale nie z winy sklepu. Wysyłka na drugi dzień... Cóż...Chciało by się krzyknąć: 
AHOJ PRZYGODO! Podobno kultowa
[Obrazek: IMG-20221207-175511.jpg]





RE: ChemCloud.nl - Temat Główny. - kinkygirl - 31.12.2022

kiedys jak bylo rozowwe, to tam czasem robilam zakupy,pamietam, ze hexen byl nie do pokonania haha, dzis widze dobre opinie, moze sie na cis skusze nowego


RE: ChemCloud.nl - Temat Główny. - aleksander37 - 03.01.2023

Wszystko gra?Lecą gołebie?Pytam bo nigdy nie kupowałem tu dajcie znać!!!!


RE: ChemCloud.nl - Temat Główny. - SztywnyMisza - 03.01.2023

aleksander37 sądząc po postach użytkowników w tym z tamtego miesiąca i długość dzialania sklepu nie masz co sie martwic i zamawiac smialo Wink


RE: ChemCloud.nl - Temat Główny. - furiat - 04.01.2023

pewnie ze wszystko gra chmurka dziala od lat na terenie u siebie paka 24 na miejscu do nas 3-4 dni


RE: ChemCloud.nl - Temat Główny. - Demilich - 21.02.2023

Podczas produkcji maczanki na adb-butinaca zostało mi jakieś zanieczyszczenie, taki biały proszek. Butinaca szybko rozpuszcza się w acetonie ale zostaje coś białego i nie rozpuszcza się w acetonie. Co to może być? Zanieczyszczenie? Syf z acetonu? Vendor dodaje czegoś do butinaca żeby mocniej kopało?

[Obrazek: 1.jpg]