Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
ChemCloud.nl - Temat Główny. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: ChemCloud.nl (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Wątek: ChemCloud.nl - Temat Główny. (/showthread.php?tid=774)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: Ch**cloud.** - Kajabuza - 22.05.2022

To było jak natchnienie Boskie coś mnie tknęło Podobno kultowa

Los mój chyba coś ćpa bo wygranej w totka za uja nie chce mi dać ale wszelakie konkursy, próbki nie proszone itd to już od czasów kolka wygrywam non stop coś Podobno kultowa


RE: Ch**cloud.** - ProducentRC - 04.06.2022

Podeślij ktoś adres jak możesz, próbowałem zamiast gwiazdek najbardziej prawdopodobnego wariantu liter i wyskakuje mi ta witryna jest nie osiągalna więc pewnie coś jest nie tak z adresem, z góry dzięki za link


RE: Ch**cloud.** - PUDZILLA - 13.06.2022

wczoraj mialem przyjemnosc wrzucic na ruszt 2fdck i powiem wam, ze calkiem przyjemna jest to substancja. miałem z nia doczynienia pierwszy raz, ale badalem juz rozne dysocjanty. 

poznym wieczorem okolo 22 przyjalem porcje 100mg oral i 200mg sniff. sama substancja miała wilgotną, drobną ale krystaliczna konsystancje. przy wciaganiu bol jest do zniesienia i szybko ustepuje, splyw w smaku przypominal mi cmc xD ale to tylko moje odczucia

chyba ciut przegialem z dawka, bo stracilem poczucie czasu od razu jak weszlo. wypilem jeszcze 3 piwa 4.5% w trakcie a alkohol podbija dzialanie dysocjantow. nie wiele pamietam, przed peakiem zdarzylem wziac psa na dwor i wyszedlem z ziomkiem (tez na kecie) na pobliską polanke. przyjemnie bylo, podworko stawało sie co raz bardziej monochromatyczne. wrocilem do domu bo amigo poprosił mnie o to, czy możemy wrocic do domu, bo mu wjezdza za mocno Podobno kultowa

okolo polnocy dorzuciłem, nie pamietam ile.
wiem ze grubo bylo, jak lezalem na lozku i zamknalem oczy, to bylem obserwatorem losowych projekcji przed oczami. bloki, budynki, bryły, piramidy, tunele, wszystko to sie mieszalo i nie mialem wplywu na to co widze. 

jak chodzilem po pokoju to wydawalo mi sie, ze wszystkie ruchy sa mechaniczne. chcąc dostrzec jakikolwiek szczegół musiałem na zmiane zamykać lewe albo prawe oko, wszystko bylo bardzo odległe odemnie. kazda mysl byla robotyczna, w ogóle wszystko co robiłem nie było do końca świadome. straszna odklejka xD

najlepsze co zapamiętałem to obraz ktory byl pokrojony jak na gifie, tylko z góry na doł i o wiele mocniej
https://gfycat.com/fondenlightenedkitty 


ciezka noc za mna, przed 4 sie polozylem do lozka i zasnalem na bombie, wstalem o 11. 

przy takiej duzej wrzucie (300mg to na prawde konkretna dawka) peak trwa jakies 2.5-3h. połączenie z alkoholem zwiększa amnezje, gdybym nie pił moja ocena nie byłaby tak uboga. 

good shit

Ocena obiektywna: 7.5/10

Ocena subiektywna: 8.25/10


RE: Ch**cloud.** - Kajabuza - 16.06.2022

Dostałem sample 3cmc, 2fdck, jwh-210 i eutylon.

Szybka recenzja:

3cmc
Jak dla mnie bardzo dobry sort, zacząłem od 170mg, libido, stim, chęć rozmowy o wszystkim i o niczym.

Co dziwne może się wydawać sniff o niebo lepiej zadziałał na mnie niż iv. W skali 1-10 dałbym 10/10 bo nic więcej mi do szczęścia nie było potrzebne na ten stan (niektóre sorty powodowały jakiś taki niedosyt i zaraz doprawialem się jakimś innym rc). Przypomina mi sorty sprzed 4-5 lat kiedy to Poznałem libidowski potencjał tej substancji i godzinnych maratonów na... Netflixxxie Podobno kultowa

2fdck
To dla mnie coś zupełnie nowego było, nie do opisania, trzy światy Big Grin i aktywne w uj. Sniff jakieś 30-50mg na oko w kilka minut mnie tak zrobił, że koleżka mówił, że lepiej póki co nie wychodzić do ludzi żeby mnie zobaczyli XD później większe dawki zmieszane z 3mmc robiły mi w głowie niewyobrażalne rzeczy. Warto spróbować chociaż raz Big Grin ❤️

JWH-210
Nie używam kanna także się nie wypowiem.

Eutylon
Mi osobiście średnio podpasował, ale po dawce z 50mg nie mogłem usiedzieć w miejscu musiałem chodzić, nagrywałem na fonie jakieś songi dla koleżanki xd itd itp z kolei łowca gołębi któremu oddałem resztę mówił że dobre ale analog lepszy Podobno kultowa a zielony w tematach szczurek którego uraczył mówił, że jest moc i że zajebiste.


ChemCloud.nl - Temat Główny. - Maniek - 01.07.2022

W tym miejscu piszecie opinie na temat sklepu Chemcloud.nl oraz inne ważne kwestie i pytania związane ze sklepem.


RE: ChemCloud.nl - Temat Główny. - M4xxdd - 01.07.2022

Również polecam ,miłe wspomnienia z tym vendor.
Miły i konkretny gość

Jedno z ostatnich miejsc gdzie można kupić 3-mmc w prochu.


RE: ChemCloud.nl - Temat Główny. - inspiron - 01.07.2022

rowniez smialo polecam tego vendora kiedys robilem tam zakupy
wysylka express w NL
sorty byly b.dobrej jakosci

Pozdro


RE: ChemCloud.nl - Temat Główny. - Yalasek - 01.07.2022

ChemCloud Mata jakie sample?


RE: ChemCloud.nl - Temat Główny. - Szyderca - 02.07.2022

Witam nowego vendora Ohoho co tu się odpierdala ? Nagle każdy adb-butinaca ma? Dawać coś lepszego ! Jak już tak rynek wraca do normy !


RE: ChemCloud.nl - Temat Główny. - Szyderca - 02.07.2022

(01.07.2022, 17:26)M4xxdd napisał(a): Również polecam ,miłe wspomnienia z tym vendor.
Miły i konkretny gość

Jedno z ostatnich miejsc gdzie można kupić 3-mmc w prochu.

Siema, mordo w prochu hehehe , kupujesz 3mmc walisz kurwe z młotka lub wpierdalasz w młynek lub blender jak masz tego w kurwe i już masz proch Smile a jak myślisz skąd oni maja ? Hah Podobno kultowa