Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
ChemCloud.nl - Temat Główny. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: ChemCloud.nl (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Wątek: ChemCloud.nl - Temat Główny. (/showthread.php?tid=774)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: ChemCloud.nl - Temat Główny. - inspiron - 08.07.2022

oni maja wyjebane na zakladanie kont na forach i na akcje samplowe Podobno kultowa sa na rynku juz od kilku lat a na zadnym forum nie widzialem zeby konto zalozyli Big Grin


RE: ChemCloud.nl - Temat Główny. - Maniek - 08.07.2022

Jeżeli na żadnym forum ich nie widziałeś, to musi oznaczać, że masz jakąś solidną wadę wzroku, albo bardzo słabą pamięć Podobno kultowa A to, że nie będzie (kto wie czy nie będzie...) akcji samplowej to wg mnie bardzo dobrze, bo wiadomo kto by się pierwszy zgłosił i chuj z takich sampli i "recenzji" Smile Chemcloud mają produkty bardzo dobrej jakości, więc po co sample? Sample można dorzucić przy okazji do zamówienia...


RE: ChemCloud.nl - Temat Główny. - inspiron - 08.07.2022

oo to wlasnie mi chodzIlo Big Grin


RE: ChemCloud.nl - Temat Główny. - Kajabuza - 08.07.2022

Trójka by Chmurka. Smile
[Obrazek: IMG-20220708-175323.jpg]


RE: ChemCloud.nl - Temat Główny. - kot_kreskowy - 09.07.2022

(08.07.2022, 14:52)Maniek napisał(a): A to, że nie będzie (kto wie czy nie będzie...) akcji samplowej to wg mnie bardzo dobrze, bo wiadomo kto by się pierwszy zgłosił i chuj z takich sampli i "recenzji

Czyżbyś sugerował, że kocurro pisze  chujowe recenzje? Podobno kultowa
Taki żarcik  Big Grin


RE: ChemCloud.nl - Temat Główny. - Pazyfea - 09.07.2022

wam tez na email nie odpisuje vensor?


RE: ChemCloud.nl - Temat Główny. - Kajabuza - 09.07.2022

Pazyfea mi zawsze odpisywał w miarę szybko.

Pomijając fakt, że u Chmurencjusza nie jest potrzebny bezpośredni
kontakt mailowy, żeby zrealizować zamówienie. Smile

PS. O jakich odczynników sample pisałeś i czy posypiesz jakiegoś małego wonsza jak dostaniesz? Podobno kultowa


RE: ChemCloud.nl - Temat Główny. - szyszylka - 09.07.2022

Witam, czy zamawiał ktoś kanna? Głównie chodzi mi o adb-butinaca. Czy to ta sama jakość co była w grudniu, wtedy była dobra, potem długo nic.


RE: ChemCloud.nl - Temat Główny. - DariuszAwariusz - 09.07.2022

Zamówiona trójka bardzo dobry sort czas czekania na gołębia 5dni szybkie odpowiedzi na email ogólnie polecam 10/10


RE: ChemCloud.nl - Temat Główny. - Kajabuza - 09.07.2022

Zamówione 7g 3CMC (w zabezpieczeniu, w razie jakby gołąb z "testowanego" sklepu nie doleciał...

I tak też się stało, stąd moje pytanie do wszystkich firm przesyłkowych. Wy przy rekrutacji kierowców robicie jakieś testy psychologiczne lub chociaż pytanie jakieś zadajecie typu: "jeśli auto ma z kołem zapasowym 5 kół, to ile to auto ma kół bez zapasowego"? Daje se chuja w talary pociąć po doświadczeniach z niektórymi, że przy takiej rekrutacji, połowa poległa by już na starcie. Wystarczy u niektórych chyba prawo jazdy namalowane chodźby na kartce przez młodszą siostrę i jest: "BRAWO! MA PAN TĘ Robotę! *nie będę już opisywał szczegółów* JPRD

Co do trójki. Zdjęcie w jakiej formie jest stronę lub dwie wcześniej. Trójka:

Pierwszy dzień, około 17 postanowiłem trochę IV potestować: Libido UP, Konar płonie jak trzeba (Alfa np jest piękną kobietą, ale jak mam wykonać samogwałt na "misiu żelku z Haribo"???) Podobno kultowa Podobno kultowa Podobno kultowa Podobno kultowa Podobno kultowa
Raz oko oszukało i aż położyłem się po srogiej dawce na łóżko, gorąco rozsadzało mnie od środka, serduszeńko przyspieszyło ale bez strachu o życie, chwila moment, kilka minut i było ok.

Ogólnie wg mnie dobra trójka zależy co kto wymaga u mnie:

Nocka pękła po niej w dzień się dotruwałem IV kilka razy "leczniczo" a tam na oko sporo ponad połowa została więc na drugi dzień wieczorkiem postanowiłem powąchać czy nie śmierdzi i coś czuję, że nocka nr 2 pęknie. Podobno kultowa
(wrzucam fotkę, nie wiem ile to mg dobrze startego khyształuSmile, ale po tym jednym szczurku nie czuje już stucia, siedzę od 22:18 dokładnie do momentu wrzucenia tego postu i nie ciągnie poprawiać póki co a i oderwać od tworzenia go się nie za bardzo chce. Smile

PS. Teraz skoczyłem, więc należy mi się jak pączkom nadzienie coś dodziabać. Big Grin
[Obrazek: IMG-20220709-231313.jpg]