Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
ChemCloud.nl - Temat Główny. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: ChemCloud.nl (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Wątek: ChemCloud.nl - Temat Główny. (/showthread.php?tid=774)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: ChemCloud.nl - Temat Główny. - Pazyfea - 10.07.2022

no pisalem o sample ale moglby chociaz odpisac ze nie czy cos anie olewac haha


RE: ChemCloud.nl - Temat Główny. - mackbeath - 10.07.2022

(09.07.2022, 22:38)kajabuza napisał(a): Zamówione 7g 3CMC (w zabezpieczeniu, w razie jakby gołąb z "testowanego" sklepu nie doleciał...

I tak też się stało, stąd moje pytanie do wszystkich firm przesyłkowych. Wy przy rekrutacji kierowców robicie jakieś testy psychologiczne lub chociaż pytanie jakieś zadajecie typu: "jeśli auto ma z kołem zapasowym 5 kół, to ile to auto ma kół bez zapasowego"? Daje se chuja w talary pociąć po doświadczeniach z niektórymi, że przy takiej rekrutacji, połowa poległa by już na starcie.  Wystarczy u niektórych chyba prawo jazdy namalowane chodźby na kartce przez młodszą siostrę i jest: "BRAWO! MA PAN TĘ Robotę! *nie będę już opisywał szczegółów* JPRD

Co do trójki. Zdjęcie w jakiej formie jest stronę lub dwie wcześniej. Trójka:

Pierwszy dzień, około 17 postanowiłem trochę IV potestować: Libido UP, Konar płonie jak trzeba (Alfa np jest piękną kobietą, ale jak mam wykonać samogwałt na "misiu żelku z Haribo"???) Podobno kultowa Podobno kultowa Podobno kultowa Podobno kultowa Podobno kultowa
Raz oko oszukało i aż położyłem się po srogiej dawce na łóżko, gorąco rozsadzało mnie od środka, serduszeńko przyspieszyło ale bez strachu o życie, chwila moment, kilka minut i było ok.

Ogólnie wg mnie dobra trójka zależy co kto wymaga u mnie:

Nocka pękła po niej w dzień się dotruwałem IV kilka razy "leczniczo" a tam na oko sporo ponad połowa została więc na drugi dzień wieczorkiem postanowiłem powąchać czy nie śmierdzi i coś czuję, że nocka nr 2 pęknie. Podobno kultowa
(wrzucam fotkę, nie wiem ile to mg dobrze startego khyształuSmile, ale po tym jednym szczurku nie czuje już stucia, siedzę od 22:18 dokładnie do momentu wrzucenia tego postu i nie ciągnie poprawiać póki co a i oderwać od tworzenia go się nie za bardzo chce. Smile

PS. Teraz skoczyłem, więc należy mi się jak pączkom nadzienie coś dodziabać. Big Grin
[Obrazek: IMG-20220709-231313.jpg]
Big snake- my tip 300mg


RE: ChemCloud.nl - Temat Główny. - szyszylka - 10.07.2022

(10.07.2022, 19:01)mackbeath napisał(a): see on partner shop section, one of this haveSmile)

Chemcloud have it as well, just I can't find any reviews


RE: ChemCloud.nl - Temat Główny. - mackbeath - 11.07.2022

(10.07.2022, 20:11)szyszylka napisał(a): Chemcloud have it as well, just I can't find any reviews

Can take easyWinkchemcloud take canna from this vendor if I'm not mistaken.


RE: ChemCloud.nl - Temat Główny. - Kajabuza - 11.07.2022

mackbeath Not. Certainly not. For comparison, I put a credit card next to it. In my opinion, 100-150mg Smile


RE: ChemCloud.nl - Temat Główny. - M4xxdd - 12.07.2022

Nie narzekaj na kurierów ,fajna praca. To że trafiają się jakieś dzbany to tak jest w każdym zawodzie. 
Jak ludzie widzą kuriera to zawsze z radością do niego podchodzą ,jazda po mieście z muzyczką popalając fajki i rozwożąc paczuszki jest spoko


(09.07.2022, 20:04)szyszylka napisał(a): Witam, czy zamawiał ktoś kanna? Głównie chodzi mi o adb-butinaca. Czy to ta sama jakość co była w grudniu, wtedy była dobra, potem długo nic.

jakość kanna szybko się zmienia ,to że jakiś sort był dobry w grudniu to na pewno nie oznacza że będzie to samo w lipcu.


RE: ChemCloud.nl - Temat Główny. - Kajabuza - 12.07.2022

M4xxdd wiem, że trafiają się tacy którzy sumiennie wykonują swoją pracę i zależy im, żeby klient dostał przesyłkę. Czasami wystarczy chcieć...

Napisałem do firmy XDX, że powinni robić testy na IQ kandydatom na kurierów i wysłałem zdjęcia jak wygląda wejście do domu, że zawsze drzwi są uchylone lekko, obok nich jest skrzynka na której jak byk widnieje moje paczkowe imię i nazwisko i że ich pierdole. Niesiety nic nie mogą zrobić. Smile

Po numerze przesyłki nawet nie mogą dojść co za grzbiet to dostarczał. Dziwne. Podobno kultowa

Napisali mi nawet, że z nadawcą powinienem się kontaktować, ale nadawca napisał mi, że cieszy się, że paczka dotarła na miejsce i tyle w temacie XD

Dlatego pozostanę przy tym, że u Nas - nasi vendorzy z partnerskich bo to pewniaki, obczyzna - Chmura.


RE: ChemCloud.nl - Temat Główny. - KACPER - 20.07.2022

Jak obecnie wyglada logistyka u Clouda, jak lataja paki? Wszystko w porzadku? Niech wypowie sie ktos kompetentny 
z gory dzieki


RE: ChemCloud.nl - Temat Główny. - Kajabuza - 20.07.2022

KACPER jest gitara 😉

Ostatnio sam jestem zaskoczony, ale to może kwestia przewoźnika,
bo sam Cha do eM do U do eR do A zawsze szybko zawija w te sreberka.

[przewoźnik zawsze jedyny słuszny spośród trzech dostępnych ale to priv jak coś] 😎


RE: ChemCloud.nl - Temat Główny. - lysy102 - 20.07.2022

a ile czekałeś na pake?