Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
3-meo-PCE - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Dysocjanty (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=52)
+--- Wątek: 3-meo-PCE (/showthread.php?tid=776)



3-meo-PCE - dekadan89 - 02.07.2022

3-metoksyeticyklidyna (znana również jako metoksyeticyklidyna i 3-MeO-PCE ) jest nową substancją dysocjacyjną z klasy arylocykloheksyloamin , która po podaniu wywołuje efekty dysocjacyjne i halucynogenne . Jest strukturalnym analogiem PCE . (cvytat z narkopedi)
[Obrazek: Bez-thrtytu-u.jpg]


3meopce rozkręca się do dwóch godzin, peak to ok 2h i później jeszcze trzyma ale już nie ma tej Zabawy którą tygryski lubią najbardziej. Fajne ciepełko czuć choćby coś z opio miało wspólnego no i efekty to czarne wizje przy zamkniętych oczkach bo nie widzę sensu wchodzić w lot z otwartymi, no i standardowe latanie typu ''lecę gdzie chcę'' Choć kluczową rolę napędu odrzutowca to muzyka. Przy Zenku Martyniuku nawet silnik pewnie nie odpali. występuje duża bezsenność ''po'' ale ja nie mam akurat z tym problemu tylko to kwadratowe widzenie mnie w****a i nie wiem jak odczytać godzinę na tel bo cyferki wydają się obce. Po prostu nie rozumiem co to znaczy jak jest 9:30 jestem świadomy tego czasu ale nie ogarniam tych cyfr. Najlepiej bonzo i spać albo się pomęczyć/ Niektórym drugi dzień może stać pod znakiem zapytania.

Jakieś 8 h po zażyciu mogę się pokazać wśród innych choć problemy z chodzeniem dalej zauważalne (idę albo nie idę)



Ja startuje od 30mg ew dożuta w trakcie 10-15mg



Imo najlepszy podajnik to kindybał(donosowo)



Całkowity czas działania to 3 do 5h a z efektami po do 48h ale jak wyżej ja po 8h mogę już być względnie funkcjonalny.(choć chodzę jak kaczka)


RE: 3-meo-PCE - M100 - 02.07.2022

Czyli to 3 meo masz Smile
Elegancko Smile


RE: 3-meo-PCE - horsii - 25.09.2022

jak czytam ten opis dekadan89 to nie wiem czy czytam post o 3-meo-pce czy 3-meo-pcp. 
3-meo-pce nie ma nic wspólnego z receptorami opioidowymi, rozkręca się szybko stosunkowo do 3-meo-pcp - góra 5 min pierwsze efekty, ~20min full vs. 3-ho-pcp, czekanie 40-80 min.
z kolei mówisz o bezsenności a ona występuje po 3-meo-pce, bo jest SNDRA, czy tam SDRA, nie pamiętam już.
to jak to w końcu jest Podobno kultowa


RE: 3-meo-PCE - dekadan89 - 25.09.2022

horsii pisalem  o 3meopce bo tylko te  mialem na pokladzie z  dwoch miejsc  i  odczucia opisalem jak ja je postrzegam.. W pelni rozjrecenie  mialem na mysli  kiedy normalne  widzenie  zmienia  sie w peryferyjne i moge juz  tylko  sie polozyc i odleciec z trippyshit na uszach. Prawda dziala  niemal  natychmiast ale bynajmniej ja do odpalenia pojazdu z wlasna grawitacja  potrzebuje troche czasu kiedy  inni po  ho  pce  sa  aktywni na kanale  i wypisujac  rafosnie przez caly  czas "daj kurwa link" Cool


RE: 3-meo-PCE - horsii - 25.09.2022

dekadan89 "daj link" było po 3-ho-pcp. PUDZILLA potwierdź Podobno kultowa  
ale z tym opioidowym grzaniem to musiało ci się grubo zdawać, alboś nie przetrzeźwiał do końca po innych czapogenach, bo tylko 3-ho-pcp ma sensowne, w pewnym stopniu odczuwalne (i mimo tego nie jakieś potężnie grzejące jak kaloryfer) działanie na rec. opioidowe. 3-meo-pce poza tym że dyso, to odpowiada m.in. za wychwyt zwrotny serotoniny i dopaminy, ale z opio nic tam nie ma.

Cytat:The drug also has high affinity for the μ-opioid receptor (MOR) (Ki = 39–60 nM) in animal test subjects,[3][4][5][6] the κ-opioid receptor (KOR) (Ki = 140 nM),[5] and the sigma σ1 receptor (Ki = 42 nM; IC50 = 19 nM),[5][7][8][9] whereas it has only low affinity for the δ-opioid receptor (Ki = 2,300 nM).[5] The high affinity of 3-HO-PCP for opioid receptors is unique among arylcyclohexylamines and is in contrast to PCP, which has only very low affinity for the MOR (Ki = 11,000–26,000 nM; 282- to 433-fold difference) and the other opioid receptors (Ki = 4,100 nM for the KOR and 73,000 nM for the DOR)



RE: 3-meo-PCE - PUDZILLA - 26.09.2022

albo samarki sie pojebały Podobno kultowa mi też sie zdarza