Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Propozycje na konkursy - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: DOPAL.ORG (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Konkursy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Propozycje na konkursy (/showthread.php?tid=78)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42


RE: Propozycje na konkursy - Beeniepatu - 05.11.2022

Lady Giwera prosze bardzo. Na pytanie co to sa konstruktywne nagrody, odpowiedzialas:
"Takie, ktore bazuja na pracy z podswiadomoscia". Otoz podswiadomosc to czesc psychiki, gdzie mieszcza sie tresci, ktorych nie jestesmy w ogole swiadomi. Nie da sie wiec "pracowac z". Mozna starac sie docierac do podswiadomosci, wplywac na nia. Z racji nieuswiadamiania sobie pewnych tresci, nie mozna z tej wlasnie przyczyny, pracowac z nia. Mozna tylko wplywac na nia. Uzywajac np dragow, zwlaszcza sajko, to pracujemy ze swiadomoscia, ktora zmieniamy. A nie podswiadomoscia. O tym co jest w podswiadomosci nie mamy zielonego pojecia. Jak mamy pojecie, to jest to swiadomosc


RE: Propozycje na konkursy - Kajabuza - 05.11.2022

PISAŁEM JUŻ Z Mańkiem, jednak Forum nie przewiduje tego. 
Z racji zmiany domeny NET na ORG drugą edycję konkursu na projekt koszulki. 😁
Użytkowników teraz sporo sporo, to i ta edycja mogła by mieć większe wzięcie. 
Ale... Moje sugestie od zawsze budziły niechęć. 🤣🤣🤣



RE: Propozycje na konkursy - dimiliki - 07.11.2022

dokładnie tak można wpłynąć na podświadomość za pomocą świadomości i nie ma huja pracować z podświadomością bezpośrednio 
Aby wpływać na podświadomość za pomocą świadomości polecam konstruktywną książkę Mapy Myśli autorstwa Tonego Buzana 
a na początek Potęgę Podświadomości Lady Giwera


RE: Propozycje na konkursy - Lady Giwera - 07.11.2022

(07.11.2022, 17:16)dimiliki napisał(a): dokładnie tak można wpłynąć na podświadomość za pomocą świadomości i nie ma huja pracować z podświadomością bezpośrednio 
Aby wpływać na podświadomość za pomocą świadomości polecam konstruktywną książkę Mapy Myśli autorstwa Tonego Buzana 
a na początek Potęgę Podświadomości Lady Giwera

Potwierdzam info. 
Książki, które polecasz zacne. Ja zaczynałam od Samokontroli umysłu metodą Silvy, niop ale to był rok 2003/04 początek studiów, wróciłam do ksiażki po latach z zupełnie innym podejściem. Smile .  Dzięki za powyższe pozycje, chętnie do nich wrócę.


RE: Propozycje na konkursy - Maniek - 07.11.2022

Proszę pisać na temat, czyli "propozycje na konkursy"
 
Zbędne posty zostały usunięte. Do takich rozmów służy PW.


RE: Propozycje na konkursy - Yalasek - 16.11.2022

konkurs na poezje pod nazwą ,,twórz poezję'' jak myślicie jaka nagroda za 1 miejsce ?


RE: Propozycje na konkursy - Kajabuza - 16.11.2022

Yalasek poezja nie jedno ma imię 😄 Może być pisana, śpiewana, malowana, życie może być jak poezja, więc konkurs w sumie dawał by wachlarz możliwości, ale nie nagroda tylko temat na jaki ma być dane poetyzowanie jest chyba ważniejsze na początku. 🤔



RE: Propozycje na konkursy - Yalasek - 16.11.2022

temat wolna amerykanka


RE: Propozycje na konkursy - Mockryształów - 16.11.2022

Konkursy na wierszyk,rymowanki były więc może porą na piosenkę własnego autorstwa związanego z tematyką forum?Myślę,że znajdą się osoby,które chętnie by wzięły udział w czymś takim


RE: Propozycje na konkursy - Maniek - 16.11.2022

Myślę, że to byłby "konkurs" dla max kilku osób przy dobrych wiatrach Smile