Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Propozycje na konkursy - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: DOPAL.ORG (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Konkursy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Propozycje na konkursy (/showthread.php?tid=78)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42


RE: Propozycje na konkursy - Epsiakos - 16.07.2023

Taki konkurs by raczej nie przeszedł, mi by tam nie przeszkadzal bo uwielbiam gry ale nie każdy lubi ;p nie mniej mi pomysł odpowiada ale może z innym tytulem


RE: Propozycje na konkursy - C84S - 09.08.2023

Można by zorganizować konkurs na jakiś krótki filmik tematyczny związany z RC


RE: Propozycje na konkursy - Kajabuza - 14.08.2023

Może mi umknęło, ale dawno chyba ostatni konkurs wierszowy był. Te wierszowe są ciekawe często. I dane konkretnie o czym ma być wiersz. Przykładowo: 

Napisz wiersz o najgrubszej fazie, 

napisz wiersz o najgorszym stanie po czymś, 

napisz wiersz (diss, ale sednen bardziej takie ujście dla jakiejś rany czy urazy, zdenerwowania lub karygodnego zachowania, ale obraźliwe określenia zachowania jak najbardziej mile widziane) o każdym kto Ci czymś nerw napsuł, do kogo masz żal, albo po prostu Cię wkur**a. Podobno kultowa Plusy: Może taki konkurs wytykający, dałby ulżyć, rozwiązać spory, pozbyć się jakichś kwasów itd. 

Konkurs fotograficzny na zasadzie "zdjęcie tematu" w jak najbardziej wymyślnym miejscu. Smile

Pozdrawiam.


RE: Propozycje na konkursy - Beeniepatu - 14.08.2023

Kajabuza rozumiem, ze V mialby oceniac czy ktos kogos wyjatkowo grubo pojechal? Zwyzywal? Obrazil? Naprawde przedni pomysl 👌👌👌 Wspanialy 👌👌👌


RE: Propozycje na konkursy - Kajabuza - 14.08.2023

Beeniepatu kultura, wydźwięk, intencje. Dużo można brać pod uwagę, ale nie koniecznie kto komu pocisnął. 
(Pisałem 10 wersji tej odpowiedzi, haha, zmęczony jestem, a na twe pytania chcę odpowiadać jak najlepiej, by nie było coś niejasne itd) 😀


RE: Propozycje na konkursy - Twilight Sparkle - 26.08.2023

Jeszcze mnóstwo czasu ale co byście powiedzieli na konkurs halloweenowy?


RE: Propozycje na konkursy - hidden - 29.08.2023

turniej w haxballa Big Grin Big Grin Big Grin


RE: Propozycje na konkursy - PUDZILLA - 29.08.2023

Twilight Sparkle moim zdaniem super sprawa, może jakaś customowa dynia z tematyka partnerów/rc?


Maniek  Beeniepatu


RE: Propozycje na konkursy - Maniek - 29.08.2023

Pomysł ciekawy. Natomiast pamiętajcie, że przy każdej propozycji w tym wątku trzeba mieć na uwadze późniejszą aktywość użytkowników w konkursie, bo robienie konkursu dla 4-5 osób według mnie mija się z celem (tak jak miało to miejsce przy poprzednich dwóch konkursach)


RE: Propozycje na konkursy - PUDZILLA - 29.08.2023

Maniek ja myślę, że gdyby nie pewien multikonciarz, oraz gdyby do udziału w konkursie wzięło się więcej vendorów, to by więcej ludzi się zgłaszało. Kolejna sprawa, ostatnie dwa konkursy opierały się głownie na gimpie i photoshopie. 



no bo proszę, słoń ma tylko jakieś cudaczne sole, putinace i analogi Podobno kultowa

a no i jakieś znane kryteria ocenianie