Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Propozycje na konkursy - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: DOPAL.ORG (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Konkursy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Propozycje na konkursy (/showthread.php?tid=78)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42


RE: Propozycje na konkursy - horsii - 29.08.2023

4-5 osób? Ale że 4-5 kont? Podobno kultowa 
Jak wykluczeni byliby multikonciarze którzy już dali popis tego jak potrafią "ustawić" konkursy i zgarnąć w zasadzie całą pulę, to o wiele więcej osób by się rwało do udziału wiedząc, że mają jakieś faktyczne szanse wygranej. Sam bym brał udział ale widząc jak to się odbywało do tej pory to sie odechciewa, nie powinno to nikogo dziwic.


RE: Propozycje na konkursy - PUDZILLA - 29.08.2023

warto też wspomnieć o plagiatach Podobno kultowa dlatego kryteria oceniania powinny być rozpisane


RE: Propozycje na konkursy - Maniek - 29.08.2023

Wobec tego przedstawcie proszę swoją konkretną propozycję na konkurs i napiszcie jakie wg Was zasady i kryteria oceniania powinny w nim obowiązywać. Potem będziemy myśleć co dalej.


RE: Propozycje na konkursy - PUDZILLA - 29.08.2023

Konkurs na najlepszą dynię halloweenową. 


Warunki:

- rzemieślnictwo, nie praca przy kompie - robimy własną dynię, można zebrać z ogródka, jesli ktoś posadził, albo można kupić w sklepie. Dynia dynia, nie jakieś gliniane, czy plastelinowe cuda, niech to będzie miało klimat Halloween.

- dynia ma zawierać element nawiązujący do jednego z partnerów, lub do jednego produktu oferowanego przez partnerów

- nawiązanie trzeba sensownie wytłumaczyć

- czas pracy od 1. pazdziernika do 9. listopada, 10. listopada wyniki

- nagrod ja nie ustalam, ale chcialbym widziec wszystkich vendorow, nie tylko jednego. 

- komisja do spraw oceniania to zespół moderatorów



Maniek Beeniepatu i jak?


RE: Propozycje na konkursy - Maniek - 29.08.2023

Jeśli chodzi o vendorów, to myślę, że można pogadać z nimi na ten temat i zobaczymy, który będzie chętny.

Natomiast kwestię oceniania i komisji złożonej z moderatorów zamieniłbym na ocenianie/oddawanie głosów przez wszystkich użytkowników w formie ankiety publicznej - tak jak miało to miejsce w przypadku konkursu koszulkowego.


RE: Propozycje na konkursy - PUDZILLA - 29.08.2023

a może by tak połączyć obie te formuły?


RE: Propozycje na konkursy - Maniek - 29.08.2023

Kwestia do dogadania. Ciekawe co myślą i jakie zdanie mają inni użytkownicy odnośnie tej kwestii i na temat samej propozycji konkursowej. Zapraszam do dyskusji.

Beeniepatu Odnieś się proszę do powyższych propozycji przedstawionych przez Pudzillę.


RE: Propozycje na konkursy - ZmiataZplanszy - 29.08.2023

ja jestem za , fajna opcja i dobre nawiązanie do halloween Big Grin


RE: Propozycje na konkursy - hidden - 30.08.2023

jestem tu nowy i chuj mi na ryj generalnie, ale tak sobie pomyslalem apropo tej dyni, czyli kazdy zrobi dynie i wytnie na niej napis/logo danego V?
nie lepiej moze oglosic konkurs na najlepsza ozdobe halloweenowa? moze wtedy jeden zrobi dynie, drugi nietoperka na sznurku, trzeci upichci jakis kociolek i bedzie wieksze pole do popisu, taka moja drobna uwaga poniewaz wpadlem na pomysl ozdoby halloweenowej, gdyby ograniczyc temat do samej dyni to konkurs moglby wydawac sie nudny.
pozdro Big Grin


RE: Propozycje na konkursy - Medellin85 - 30.08.2023

Też chętnie wezmę udział w kolejnym konkursie Smile Mam niedługo wolne a jest halloween więc będę miał czas coś pomyśleć Tongue
Temacik z halloween -   spoko Big Grin