Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Propozycje na konkursy - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: DOPAL.ORG (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Konkursy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Propozycje na konkursy (/showthread.php?tid=78)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42


RE: Propozycje na konkursy - Lukas1985 - 21.09.2023

A moja propozycja na przyszły konkurs - wydać vlepki z dopal. Nawet nie muszą być z motywem dopalaczowym ale choćby z napisem dopal. I konkurs na najlepsze i najbardziej specyficzne zdjęcie z vlepka.


RE: Propozycje na konkursy - PUDZILLA - 21.09.2023

Lukas1985 że ja na to nie wpadłem, mając oklejone całe biurko przed oczami Podobno kultowa


podbijam, świetny pomysł. Można wykorzystać cyfrowe, jak i ręczne narzędzia pracy. A takich naklejek można puścić po 10 w każdym zamówieniu i niech naklejają tam gdzie trzeba.


RE: Propozycje na konkursy - JaTylkoPatrze - 21.09.2023

I znowu wygra ktoś kto bedzie napierdalał coś w gimpie/photoshopie...  Sad


RE: Propozycje na konkursy - hidden - 21.09.2023

JaTylkoPatrze z tego co zrozumialem to oceneniane ma byc zdjecie a vlepki to beda gotowce?


RE: Propozycje na konkursy - PUDZILLA - 21.09.2023

JaTylkoPatrze przecież można nagrodę podzielić na dwa, a projekt fizyczny można też wydrukować. 

a projekt fizyczny wcale nie musi być gorszy od cyfrowego.



hidden taki jest tylko zamysł, to są propozycje


RE: Propozycje na konkursy - Lukas1985 - 21.09.2023

(21.09.2023, 09:13)JaTylkoPatrze napisał(a): I znowu wygra ktoś kto bedzie napierdalał coś w gimpie/photoshopie...  Sad

Wg mnie wygra ktoś kto przyklei taka naklejkę na komendzie lub radiowozie. 
I to w cuglach 😎


RE: Propozycje na konkursy - hidden - 21.09.2023

Lukas1985 challenge accepted Podobno kultowa 
komendy sie brzydze bo jebie tam cwelem ale suke jakas sie wytropi Podobno kultowa


RE: Propozycje na konkursy - Szaryno123 - 21.09.2023

A może konkurs plastyczny? Jakieś dzieło malarskie 
Temtyka narkomańska oczywiście, szkic Pablo Escobara z swoim podpisem xd


RE: Propozycje na konkursy - Lady Giwera - 23.09.2023

Nietypowe gadżety reklamowe Smile 
Opowiadanie,  niekoniecznie długie. Zakres jeśli chodzi o ilość wyrazów od - do. Opowiadanie słowne temat powinien zawierać nazwy produktów i odniesienie do sklepów w których można kupić produkt.  
Z najlepszych można złożyć gadżety reklamowe dla klientów. 
Jaki temat opowiadania byłby dla Was ciekawy. "Weekend z Vendor- em" - wyobraźnia wskazana". Lub cos w stylu  "Idealny weekend z ćpaniem - historie mogą być wymyślone". 
Niob, albo inna forma projektu reklamowego dla tej branży. Smile 
Co Wy na to?

Escobar  duch  White-Elephant  Designer-Chems ChemCloud @"Cyberrc.nl"  ZZZZAP  Maniek , kot_kreskowy , horsii , PUDZILLA  Beeniepatu . 
Właściwie na forum porozumiewamy się pisząc,  więc konkurs pisany może pokazać ciekawe talenty, które mogę mieć swój mały wpływ na rozwój dobrze rozumianego interesu Vendor-ów. 
Może ta forma kot_kreskowy skusiłaby również Ciebie. Smile Ciekawie piszesz Smile .


RE: Propozycje na konkursy - hidden - 24.09.2023

pomysl na historyjke bardzo fajny i oryginalny, sam chetnie wezme udzia w czyms takim i chetnie poczytam co tam forumowa brać nasmarowala Big Grin
pozdro