Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Propozycje na konkursy - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: DOPAL.ORG (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Konkursy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Propozycje na konkursy (/showthread.php?tid=78)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42


RE: Propozycje na konkursy - 300 SEKUND - 01.12.2023

Własnoręcznie wykonany autoportret gdy używamy swoich el dragos. Ta pvp to narysowała, ja nie umiem, ale vapowanie w plenerze to jest to co lubię i tak wyglądam hehehe... To propozycja konkursu. Po prostu namaluj siebie jak się bawisz. 
[Obrazek: IMG-20231201-211644.jpg]
Poprawka z filtrami. Sorry, że znowu wrzucam, ale wena jest King Konga po buchu pevauki ojojoj moja głowa hehe. 
[Obrazek: IMG-20231201-223441-1.jpg]
Administrant proszę o scalenie lub zutylizowanie hehe.


RE: Propozycje na konkursy - C84S - 02.12.2023

300 SEKUND fajna propozycja na konkurs !!! i mega szkice  Smile
Już było tyle propozycji, teraz warto coś wybrać i zacząć tworzyć coś magicznego pod te święta  Wink


RE: Propozycje na konkursy - wwojtuss - 02.12.2023

propozycja spoko, ale z racji tego ze nadchodza swieta bozego narodzenia, to blizej mi do konkursu w tej tematyce, takie cos mozna by zrobic jakos w maju/wakacje, bo potem walentynki, wielkanoc i pusto az do halloween


RE: Propozycje na konkursy - 300 SEKUND - 02.12.2023

1. Konkurs na kalendarz, ale taki z prawdziwego zdarzenia. Porządny druk i określony limit oryginałów które otrzymywał by tylko stały, zaufany klient sklepów partnerskich. Coś jak kolekcjoner.nl miał. Rarytasy. Służę pomocą w dopracowaniu graficznym jakby co. Hehe. 

2. Po pvp mi się narodził pomysł na konkurs którego założeniem byłoby jak najlepsze strollowanie jebieskich. Przykładowo kreska kreatyny wciągnięta na posterunku psiarskich i uwiecznienie to na filmie który trza by było w tryb upload wtłoczyć w poście. [Obrazek: zed-police-academy.gif]


RE: Propozycje na konkursy - Beeniepatu - 02.12.2023

300 SEKUND A wiesz, ze pomysly o kalendarz 'ale taki z prawdziwego zdarzenia' pojawiaja sie tu okresowo? Dziwnym trafem wrzuca je zawsze ta sama osoba. To chyba musi byc jakis Twoj blizniak genetyczny - bo macie wiele podobienstw 😎 Moza sie zdziwic.

Pomysl z prankiem elegancki. Widze tu paru forumowiczow bioracych udzial 😎 Nie wiem tylko czy robienie takiego pranka ma sens. Na podstawie przedstawionego pomyslu raczej nie bedzie mozna wylonic zwyciezcy. Nikt nie przebije 76-letniego dziadka z deszczowego Seattle, ktory w trakcie kontroli drogowej probowal dodac sobie odwagi poprzez wciagniecie kreski koksu. Nie ma to jak w USA... Inny swiat


RE: Propozycje na konkursy - 300 SEKUND - 02.12.2023

Beeniepatu moje niedopatrzenie skoro propozycje kalendarza już się pojawiły. Myślałem, że będę oryginalny, a tu lipa. 

Więc może loteria coś jak Budda i 7 aut? Uczestnictwo po zakupieniu jakiegoś wirtualnego fanta jak ebooki Buddy, a na końcu wielki finał z losowaniem drogocennych nagród? Smile

(wybacz literówki jeśli się pojawiły, ale jestem na pvp od wczoraj i dla hecy sniffnołem 150mg mdma i oczy wariują.


RE: Propozycje na konkursy - Beeniepatu - 02.12.2023

300 SEKUND po pierwsze to tzw. missclicking nie zalezy od oczu. To efekt uposledzenia motorycznosci przez dzialanie substancji i roznicach szybkosci przekazywania impulsu do konkretnej komorki nerwowej. Jak bedziesz trzezwy i zamkniesz oczy to nie bedziesz robil tego typu bledow.  Po drugie to nie wiem co to Budda i 7 aut. Ale to chyba cos podejrzane, Budda posiadajacy wlasne ebook? To sie wyklucza przeciez. Fake na bank
A po trzecie to jak Ci oczy wariuja po 150mg sniff MDMA, to chyba jedynie z jakiegos ubytku neurologicznego. Jak nie masz wiedzy o takim to byl sie zainteresowal. No albo to co walnales nie jest MDMA. Dobrze, ze chociaz ta alfa daje rade


RE: Propozycje na konkursy - 300 SEKUND - 02.12.2023

Beeniepatu https://www.7aut.pl/

MDMA od ducha więc legit raczej. A może to zmęczenie już tak plącze litery.


RE: Propozycje na konkursy - 300 SEKUND - 03.12.2023

Beeniepatu właśnie zwoje mózgowe jakoś ustaliły co się faktycznie działo ostatnimi dniami i to był 3cmc a nie molly przyjęte.

Konkurs na piosenkę może? W dobie Ai, setek aplikacji i autotuna śpiewać każdy może.


RE: Propozycje na konkursy - elomaniana - 12.12.2023

Może konkurs na stworzenie maskotki, pluszaka forumowego