Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Propozycje na konkursy - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: DOPAL.ORG (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Konkursy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Propozycje na konkursy (/showthread.php?tid=78)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42


RE: Propozycje na konkursy - Maniek - 01.05.2022

No szkoda, ja również jestem bardzo zawiedziony ich biernością w konkursie koszulkowym...


RE: Propozycje na konkursy - Polono - 08.06.2022

To moze teraz konkurs z kartami kolekcjonerskimi. Przydaly by sie jakies fajne dziabki. Tak jak bylo z koszulkami tylko teraz karty dla odmiany Podobno kultowa


RE: Propozycje na konkursy - Maniek - 08.06.2022

Myślę, że przez jakiś dłuższy czas nie będzie tego typu konkursów na projekt koszulki, zapalniczki, kart, kalendarzy itp. bo po prostu konkurs koszulkowy pokazał, że jedynie kilku użytkowników "wysiliło się" i wrzuciło jakikolwiek projekt.


RE: Propozycje na konkursy - kot_kreskowy - 26.06.2022

(08.04.2022, 18:00)Szyderca napisał(a): A co myślicie o tym by wstawić foto danego produktu  na wadze i obok drugie zdjecie produktu na wadze bez pokazywania juz wagi produktu i żeby zgadnąć ile jest na wadze i nagrody według waszego uznania , nie bede pisać propozycji liczę na Wasze dobre serce. Pozdrawiam

Podoba mi się to Smile
Tak, był tego typu konkurs u bolchem i sam brałem tam udział.
To spoko opcja i na pewno będzie więcej zainteresowania niż na koszulkach.
Widać ,że jak ktoś ma się wysilić i pomyśleć nad czymś, a nie daj bóg użyć kreatywności to już problem i się kurwa nie chce... tragedia.
Trochę życia pany Big Grin


RE: Propozycje na konkursy - Kapitan - 26.06.2022

Jestem za takim konkursem żeby zgadnąć wagę produktu


RE: Propozycje na konkursy - mackbeath - 26.06.2022

Best review in month sure with photos etc Rolleyes


RE: Propozycje na konkursy - dekadan89 - 26.06.2022

Panie Kapitan co pan spożywasz, toż to szaleńczy pomysł zgaduj na oko wagę a ja tylko jedno mam i to tez nie w pełni sprawne i na starcie nie mam szans. Poza tym jakieś zasady no choćby punkt odniesienia czy cos, Zrobię ci foto ziarna piasku z takim zoomem ze p**********z k***a tona kryształu
W ogóle nie wiem po co się tu wtrącam nie taka umowa na dziś była hex mnie znowu s********ł. tak to jest jak poł niewidomy sypie krechę na oko Big Grin


RE: Propozycje na konkursy - DwDPzN - 26.06.2022

(26.06.2022, 16:47)kot_kreskowy napisał(a): Podoba mi się to Smile
Tak, był tego typu konkurs u bolchem i sam brałem tam udział.
To spoko opcja i na pewno będzie więcej zainteresowania niż na koszulkach.
Widać ,że jak ktoś ma się wysilić i pomyśleć nad czymś, a nie daj bóg użyć kreatywności to już problem i się kurwa nie chce... tragedia.
Trochę życia pany Big Grin

Tu też nie do końca o to chodzi, że się komuś nie chce.
Na przykład ja jak czegoś nie umiem, to się za to nie biorę, bo po co mam się starać jak i tak na koniec gówno z tego wyjdzie Tongue


RE: Propozycje na konkursy - kot_kreskowy - 26.06.2022

DwDPzN
Czego nie umiesz?
Pomyśleć co by tu odjebać na koszulce?
Umiesz umiesz, tylko lenistwo ci nie pozwala Cool
Ja na ten przykład wyjebałem trochę mąki na koszulkę dla beki i co? Są dwa głosy na mnie oddane? A kurwa pewnie,że są Big Grin
Trochu odwagi i nie wstydzić się Smile
[Obrazek: 20220505-133326.jpg]


RE: Propozycje na konkursy - PUDZILLA - 27.06.2022

wam sie cos chyba w mozgu odkleilo wymyslajac konkursy takie jak zgadnij ile na wadze

oficjalnie w tym momencie zapowiadam was wszystkim, ze zrobie wszystko co w mojej mocy, aby w listopadzie ruszylo DOPAL AWARDS 2022, nie zdradzam wam szczegołów, ale konkurs przypanie wam do gustu

kto pamięta DOPALAMY AWARDS ten wie, conmam na myśli