Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
5APB - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Euforyki i empatogeny (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Wątek: 5APB (/showthread.php?tid=780)

Strony: 1 2


5APB - dekadan89 - 03.07.2022

5-APB jest empatogennym związkiem psychoaktywnym podstawionych klas benzofuranu , podstawionej amfetaminy i podstawionej fenetylaminy . 5-APB i inne związki są czasami nieformalnie nazywane „Benzofury”

5-APB jest powszechnie spotykany jako bursztynian i chlorowodorek. Sól chlorowodorkowa jest o 10% silniejsza wagowo i należy odpowiednio dostosować dawki.. (cytat z wiki)

[Obrazek: 220px-5-APB2DACS.svg.png]
[Obrazek: 220px-5-APB_molecule_ball.png]
Trochę ode mnie.
Dziwi mnie tak mała popularność, bo uważam to za obok molly najlepszy party-drug. Nie ma takiego rozlewu serotoniny i trybu kanapy co przy 6-APB. Owszem  działanie euforyczne jest na wysokim poziomie, ''stopień'' poniżej  6tki, ale jest energia i chęć do działania w sam raz na baletowanie. Wejście u mnie przy 90mg hcl to srogi nie ogar w oczach. Wyglądasz jak kameleon bo wywija  je na wszystkie strony i nie sposób nad tym zapanować. Po godzinie już jest w miarę ok, tak w miarę to dobre określenie Big Grin

Czas trwania podobny do 6tki z peakiem godzinę krótszym, i długie przyjemne zejście nazywane afterem  który potrafi trwać zaliczając go do efektów po, dobrych 10h. Aspekt psychodeliczny ciut mniejszy jak przy 6tce ale zależne od dawki.

Kluczowy będzie dobry sort a się kolego zdziwisz, a jakby inaczej Big Grin


RE: 5APB - M100 - 03.07.2022

Z opini innych zajebjscie się komponuje w połączeniu z 6APB .

Uzyskujemy nie dość, że potężna euforia jaką daje nam 6 apb to mamy jeszcze ten stim z 5apb .


RE: 5APB - dekadan89 - 03.07.2022

jak dla mnie bomba Big Grin


RE: 5APB - Lifeisbrutal - 09.02.2023

Łączenie tej substancji ma jakiś sens w połączeniu z innymi?Jaki mix byłby dobry? Oprócz 6apb


RE: 5APB - PUDZILLA - 09.02.2023

Lifeisbrutal możesz spróbować z jakąś tryptaminą w niewielkiej dawce np. 100mg 5apb + 10mg 4homet / 5meomipt

a ja bym zmieszał to najszybciej z thc, bardzo lubie połączenie empatogenu z ziołem i nie mam tu na myśli jakichś cmc/mmc tylko dobre euforyczne uwalniacze


RE: 5APB - Lifeisbrutal - 09.02.2023

O kurcze nigdy nie miałem do czynienia z 4homet/5meomipt.O THC to dobre może być połączenie faktycznie jak piszesz


RE: 5APB - RaeminGhos - 09.02.2023

Jak bardzo w skali 1 do 10 wypłukuje z serotoniny w zestawieniu z molly czy 6apb?
Jaka dawka na początek? Jaka optymalna?


RE: 5APB - fiodor - 09.02.2023

Zwyczajowa dawka 60-80mg, mocno powyżej 100mg wg. Psychonaut 
Zakładam, że wypłukuje z serotoniny też konkret, a czy to będzie nawet plus/minus 20% to i tak przerwę dłuższą trzeba zrobić tak na logikę


RE: 5APB - RaeminGhos - 09.02.2023

Jeszcze mnie ciekawi, czy 5APB można łączyć z psychodelikami w kontekście robienia candyflipa czy można mdma zastąpić 5APB


RE: 5APB - PUDZILLA - 09.02.2023

RaeminGhos przeczytaj mój post wyżej jeszcze raz

do takiego "candyflipa" zamieniasz mdma na benzofuran, jak chcesz nie wstawac z kanapy - 5mapb, jesli chcesz troche poimprezowac no to 5-apb, w talerzach blue bliss co latają w zachodnich sklepach jest chyba 70 albo 80mg 5mapb + 2mg 5meomipt + xx mg 3fea ktore zostalo dodane wg mnie kompletnie z dupy

z lizergamidamy bym nie mieszał, bo z wiedzy empiryczniej i autopsji mi wiadomo, że one mocniej wiążą do serotoniny a laczenie dwoch takich mocnych agonistow moze doprowadzic do symptomow zespolu serotoninowego, oczywiscie wszystko z glową, ale odradzam komus, kto nawet nie przezyl paru przygod z kwasami i benzofuranami osobno. Osobno to jedno, ale mixy takich kolosów potrafią każdego wariata położyć na łopatki, ja byłem mocny dopóki prawie pół miligrama kwasu nie zmieszałem z świetnym swojakiem z wiadra przy s&s 11/10, bylo tak dobrze, ze sie przegrzalem i stracilem przytomnosc

na koniec dodam, pamietajcie o nawadnianiu, ja zapomnialem