Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Dlaczego RC? Dlaczego akurat taki wybór? - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Ogólne dyskusje o RC (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: Dlaczego RC? Dlaczego akurat taki wybór? (/showthread.php?tid=79)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


Dlaczego RC? Dlaczego akurat taki wybór? - Maniek - 08.04.2022

Dlaczego wybraliście do badań RC, a nie "klasyki"? Co Was do tego skłoniło? W czym uważacie, że RC jest lepsze od klasyków? Shy


RE: Dlaczego RC? Po cp RC? Dlaczego akurat taki wybór? - Szyderca - 08.04.2022

W tym ze mniejsze dawki dajesz wiecej zarabiasz Smile hehe


RE: Dlaczego RC? Po cp RC? Dlaczego akurat taki wybór? - hulerkfow23 - 08.04.2022

(08.04.2022, 16:34)Maniek napisał(a): Dlaczego wybraliście RC, a nie klasyczne narko? Co Was do tego skłoniło? W czym uważacie, że RC jest lepsze od klasyków? Shy

RC zazwyczaj są lepszej jakości Big Grin


RE: Dlaczego RC? Po cp RC? Dlaczego akurat taki wybór? - Szyderca - 08.04.2022

(08.04.2022, 19:38)hulerkfow23 napisał(a):
(08.04.2022, 16:34)Maniek napisał(a): Dlaczego wybraliście RC, a nie klasyczne narko? Co Was do tego skłoniło? W czym uważacie, że RC jest lepsze od klasyków? Shy

RC zazwyczaj są lepszej jakości Big Grin

Racja są lepiej jakość ale zależy od gramatury kto jak sprzeda rc heeh wtedy nawet jest lepszy zarobek Smile


RE: Dlaczego RC? Po cp RC? Dlaczego akurat taki wybór? - Maniek - 08.04.2022

Lepszej jakości RC od klasycznych narko to chyba jedynie, gdy te narko zostało kupione u jakiegoś Seby przycinacza Big Grin Dobrej, a nawet bardzo dobrej jakości można kupić bez problemu na dark necie. Kto obeznany w temacie ten wie że wybór jest ogromny, a jakość bdb Smile  Nikt mi nie powie, że lepszy i wydajniejszy jest np. taki NEP od fety prosto z "labu" czy z drugiej ręki (nie mam na myśli gówna co przeważnie lata na ulicy)


RE: Dlaczego RC? Po cp RC? Dlaczego akurat taki wybór? - hulerkfow23 - 09.04.2022

(08.04.2022, 22:21)Maniek napisał(a): Lepszej jakości RC od klasycznych narko to chyba jedynie, gdy te narko zostało kupione u jakiegoś Seby przycinacza Big Grin Dobrej, a nawet bardzo dobrej jakości można kupić bez problemu na dark necie. Kto obeznany w temacie ten wie że wybór jest ogromny, a jakość bdb Smile  Nikt mi nie powie, że lepszy i wydajniejszy jest np. taki NEP od fety prosto z "labu" czy z drugiej ręki (nie mam na myśli gówna co przeważnie lata na ulicy)
Skoro już mówimy o darknecie to legitna fete miał tylko 1 vendor z Polski czyli belveders (czy jakoś tak). Reszta to był syf. Spoza Polski dobra fete miał sigma omicron oraz taki niemiecki vendor camorra. 

Darknet to tak naprawdę przerost formy nad treścią. Prosto z labu dostaniesz fete za 70euro za g. Opinie na Darku są w większości pozytywne jeśli dostaniesz towar, bo za negatywne opinie sprzedawca Cie blokuje, albo grozi, że Cie znajdzie i zajebie (autentycznie mialem taka sytuacje).

Najlepiej wejść na fora niezależne. Tam ludzie testują te substancje. Na 100 vendorow "prosto z laba" ma moze 2 i tak jak wspomniałem cena jest kosmiczna bo to nie towar do cpania przez Sebe, a dla koneserów. Seba sobie pocpa fete 5% za 10zl za g i będzie cacy. Tak wygląda cały rynek standardowych dragow. W miarę czyste można ogarnąć MDMA, wiadomo LSD, ale z reszta jest naprawdę spory problem.

Co do kwestii wydajności nepa, a fety z labu to tutaj bym raczej nie porownywal. To 2 zupełnie inne substancje, dawkowanie maja podobne. Fakt, że czysta feta dziala dluzej, ale tez pytanie czy to na pewno dla każdego dobra , opcja, bo przecież nie każdy bierze stymulanty po to żeby być wyturbionym 8h Big Grin

Podsumowując tak cały ten mój wywód to sądzę, że klasyczne dragi są trochę przeceniane. Oczywiście wiadomo, to kwestia czysto subiektywna, ale nawet patrzac historycznie klasyki różnią się od RC tym, że kiedyś weszły np do obrotu Farmaceutycznego. Mogłoby się zdawać, że przez cudowne dzialanie, a okazuje się, że często powodem były niskie koszty syntezy, bo "ugotowac" siarczan amfetaminy z p2np to naprawdę prosta rzecz i w hurtowych ilościach również bardzo tania, a są dużo bardziej opłacalne sposoby na jej syntezę.


RE: Dlaczego RC? Po cp RC? Dlaczego akurat taki wybór? - dimiliki - 09.04.2022

(09.04.2022, 00:35)hulerkfow23 napisał(a):
(08.04.2022, 22:21)Maniek napisał(a): Lepszej jakości RC od klasycznych narko to chyba jedynie, gdy te narko zostało kupione u jakiegoś Seby przycinacza Big Grin Dobrej, a nawet bardzo dobrej jakości można kupić bez problemu na dark necie. Kto obeznany w temacie ten wie że wybór jest ogromny, a jakość bdb Smile  Nikt mi nie powie, że lepszy i wydajniejszy jest np. taki NEP od fety prosto z "labu" czy z drugiej ręki (nie mam na myśli gówna co przeważnie lata na ulicy)
Skoro już mówimy o darknecie to legitna fete miał tylko 1 vendor z Polski czyli belveders (czy jakoś tak). Reszta to był syf. Spoza Polski dobra fete miał sigma omicron oraz taki niemiecki vendor camorra. 

Darknet to tak naprawdę przerost formy nad treścią. Prosto z labu dostaniesz fete za 70euro za g. Opinie na Darku są w większości pozytywne jeśli dostaniesz towar, bo za negatywne opinie sprzedawca Cie blokuje, albo grozi, że Cie znajdzie i zajebie (autentycznie mialem taka sytuacje).

Najlepiej wejść na fora niezależne. Tam ludzie testują te substancje. Na 100 vendorow "prosto z laba" ma moze 2 i tak jak wspomniałem cena jest kosmiczna bo to nie towar do cpania przez Sebe, a dla koneserów. Seba sobie pocpa fete 5% za 10zl za g i będzie cacy. Tak wygląda cały rynek standardowych dragow. W miarę czyste można ogarnąć MDMA, wiadomo LSD, ale z reszta jest naprawdę spory problem.

Co do kwestii wydajności nepa, a fety z labu to tutaj bym raczej nie porownywal. To 2 zupełnie inne substancje, dawkowanie maja podobne. Fakt, że czysta feta dziala dluzej, ale tez pytanie czy to na pewno dla każdego dobra , opcja, bo przecież nie każdy bierze stymulanty po to żeby być wyturbionym 8h Big Grin

Podsumowując tak cały ten mój wywód to sądzę, że klasyczne dragi są trochę przeceniane. Oczywiście wiadomo, to kwestia czysto subiektywna, ale nawet patrzac historycznie klasyki różnią się od RC tym, że kiedyś weszły np do obrotu Farmaceutycznego. Mogłoby się zdawać, że przez cudowne dzialanie, a okazuje się, że często powodem były niskie koszty syntezy, bo "ugotowac" siarczan amfetaminy z p2np to naprawdę prosta rzecz i w hurtowych ilościach również bardzo tania, a są dużo bardziej opłacalne sposoby na jej syntezę.

zgadzam się w 100 %  Tongue


RE: Dlaczego RC? Po cp RC? Dlaczego akurat taki wybór? - Szyderca - 09.04.2022

(08.04.2022, 22:21)Maniek napisał(a): Lepszej jakości RC od klasycznych narko to chyba jedynie, gdy te narko zostało kupione u jakiegoś Seby przycinacza Big Grin Dobrej, a nawet bardzo dobrej jakości można kupić bez problemu na dark necie. Kto obeznany w temacie ten wie że wybór jest ogromny, a jakość bdb Smile  Nikt mi nie powie, że lepszy i wydajniejszy jest np. taki NEP od fety prosto z "labu" czy z drugiej ręki (nie mam na myśli gówna co przeważnie lata na ulicy)

Zamówiłem z dark netu 50g feciury na BMK  i daj spokój... wyglad fety zapach fety śmierdziel jak skurwysyn.. a faza jak na krysztale a nie jak na fecie heh , ja ogolnie nie używam tych rzeczy oprocz ostatnio pixy od sandka. Ale takie informacje dawały moje szczury.


RE: Dlaczego RC? Po cp RC? Dlaczego akurat taki wybór? - Maniek - 09.04.2022

Bo tak jak napisał kolega wyżej, trzeba znaleźć odpowiednie źródło na dark necie Smile a są takowe...


RE: Dlaczego RC? Po cp RC? Dlaczego akurat taki wybór? - Nebii - 09.04.2022

Powiem tak w miejscu gdzie jestem łatwiej jest mi ogarnąć RC niż klasyczne. Nie mam wolnościowego dojścia do klasyki więc RC jest jedynym wyborem, aczkolwiek nie jest to zły wybór bo w tej chwili bardziej wolę RC.