Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Dlaczego RC? Dlaczego akurat taki wybór? - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Ogólne dyskusje o RC (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: Dlaczego RC? Dlaczego akurat taki wybór? (/showthread.php?tid=79)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


RE: Dlaczego RC? Po co RC? Dlaczego akurat taki wybór? - mati54 - 11.12.2022

W odpowiedzi na temat watku to prosta sprawa czyli chodzi o kase, nie mam dojscia do mega czystych zwyklych narko a placic po 300-400 zl za fete pomieszana z lidokaina z wiadomych przyczyn nie bede, synt coco czy guzman w zaleznosci od okazji i celu idealnie sprawdzaja sie jako tanie zamienniki zwyklych narko, mowie za siebie ofc


RE: Dlaczego RC? Po co RC? Dlaczego akurat taki wybór? - Krysztalozerca - 20.12.2022

Tanio
Czysto
Mocno


RE: Dlaczego RC? Po co RC? Dlaczego akurat taki wybór? - C84S - 21.12.2022

Nie ma już dobrych narkotyków ulicznych, dlatego RC
Chcesz dobrej fety - nie dostaniesz, wymieszana jest nie wiadomo z czym, a jak się weźmie hexen to się czuje ta moc.


RE: Dlaczego RC? Po co RC? Dlaczego akurat taki wybór? - XaNaXX - 25.12.2022

Przygoda z RC zaczęła się jakieś z 5 lata temu. Na początku jak to wiadomo latało się tutaj za fetą tam za ziołem i tak bujało od 16 roku życia do 18 i przyszedł moment na eksperymentowanie z starszymi ziomkami.Którzy podsunęli 3cmc co było na początku wielkim WOW później poleciały maczanki i tak z górki teraz zostałem przy tym.


RE: Dlaczego RC? Po co RC? Dlaczego akurat taki wybór? - sebekx9 - 25.12.2022

Bo była kiedyś lepsza jakość, legalność, zróżnicowanie i zaleta było w sumie tez to, ze się nie biegało do dilera.
Mam nadzieje, ze kiedyś jakość substancji u nas w Polsce się podniesie.


RE: Dlaczego RC? Po co RC? Dlaczego akurat taki wybór? - Aladina - 30.12.2022

Bo z ulicznej fety pozostał tylko zapach i lekko podwyższone ciśnienie.
Uliczna feta to ścieki, nie to co 5/10 lat temu, w sumie można powoli ją podpinać po redd bula xd. (oczywiście każdy kłamie że u niego jest zajebista feta i ile to dni po 0,5 nie spał xD )
Gdzieś nawet ostatnio czytałam w necie, że z ustaleń/badań policji w "amfetaminie" jest 15% fety xD


RE: Dlaczego RC? Po co RC? Dlaczego akurat taki wybór? - Kudlaty - 30.12.2022

Mi po prostu bardziej smakują i tyle w temacie.


RE: Dlaczego RC? Po co RC? Dlaczego akurat taki wybór? - DissoEnjoyer - 30.12.2022

(20.12.2022, 22:40)Krysztalozerca napisał(a): Tanio
Czysto
Mocno

Podpisuje się pod tym dwoma rękoma. Dodamm że jest też całkiem duży wybór w rodzajach substancji. Zarówno miłośnik stymulantów, jak i wielbiciel dysocjantów/psychodelików znajdą tu coś dla siebie


RE: Dlaczego RC? Po co RC? Dlaczego akurat taki wybór? - tome3eqkks - 30.12.2022

RC bo RC... Zanim pobierasz sprawdzasz opinię i recenzje innych pobieraczy, wiesz co jesz


RE: Dlaczego RC? Po co RC? Dlaczego akurat taki wybór? - Ciapek - 31.12.2022

Żaden klasyk nie da ci tego co RC i na odwrót.
Nie ma złotego środka.
Kibicuję RC, choć nie pogardzę dobrą fetą [Obrazek: icon_e.gif]
Ale czuję,że to może być mój ostatni rok w branży [Obrazek: icon_shh.gif]
W tym roku 40-tka wpada na licznik życia...