Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Dlaczego RC? Dlaczego akurat taki wybór? - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Ogólne dyskusje o RC (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: Dlaczego RC? Dlaczego akurat taki wybór? (/showthread.php?tid=79)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


RE: Dlaczego RC? Po co RC? Dlaczego akurat taki wybór? - seeOO - 31.12.2022

Hmm, teraz to już inne czasy są, ale kiedyś jak miałem heca po 1 euro to raczej oczywiste co mną kierowało >_> teraz raczej nie wale chyba że jest tzw. Szczególna okazja.

Staram omijać rc chyba że jest to konieczne bo sklep jest na pewno bardziej wiarygodny jeśli chodzi o to co to jest niż dil.


RE: Dlaczego RC? Po co RC? Dlaczego akurat taki wybór? - DonSzczurek - 31.12.2022

Żadne RC nie da Ci tego wyjątkowego "haju" jaki da Ci naturalne dobre ziółko :palić:

Żadne eufo RC nie da Ci (według mnie) takiej fazy jak dobre MDMA.
Mógłbym tutaj jeszcze wymienić morfinę czy hel - też żadne RC nie da Ci takiej jakości fazy Wink

Natomiast zgodzę się, że są niektóre RC "lepsze" niż klasyki. Alfa, Hex, 3mmc, 3cmc to odczynniki, które bardzo lubię i ciężko znaleźć zamienniki wśród "klasyków"


RE: Dlaczego RC? Po co RC? Dlaczego akurat taki wybór? - Kostek - 07.01.2023

Z ciekawości - by zobaczyć jak to jest.


RE: Dlaczego RC? Po co RC? Dlaczego akurat taki wybór? - Dystruktor - 07.01.2023

Co tu dużo gadać - RC lepsze cena i za każdym razem dobra jazda, a z normalnych to tylko jaranko.


RE: Dlaczego RC? Po co RC? Dlaczego akurat taki wybór? - Lady Giwera - 07.01.2023

Zaprojektowane by cieszyć Smile


RE: Dlaczego RC? Po co RC? Dlaczego akurat taki wybór? - Easy Rider - 07.01.2023

RC - bo jest na tyle duży wybór, może idealnie przypasować profil działania danej substancji


RE: Dlaczego RC? Po co RC? Dlaczego akurat taki wybór? - Ludeczka - 08.01.2023

Według mnie, od ulicznych dilerów dostajesz często o wiele gorsze jakościowo odczynniki, a już nie wspominając o tym, że nigdy nie wiesz co tak na prawdę dostaniesz i z czym wymieszane.
Lepiej zamówić sobie samemu jakieś RC, oczywiście według wszystkich zasad BHP i przynajmniej, nie dosyć że taniej niż na ulicy, to jeszcze większe prawdopodobieństwo, że faktycznie dostaniesz to co zamawiałeś, a nie jakieś wymieszane gówno.


RE: Dlaczego RC? Po co RC? Dlaczego akurat taki wybór? - Zkittlez - 10.01.2023

Są klasyki których nie da się zastąpić ale są tez RC które przebijają klasyki. Np mdma no chyba na obecna chwile nie znalazłem odpowiedniego zamiennika . Jeśli chodzi o białko to ostatnio trafiam na jakas zjebaną jakość po której mam nieprzyjemne zwały . Wole tutaj zastąpić to NEPem albo jakimś lżejszym hexem. Fajne tez było 3mmc co do 3cmc działa fajnie ale zawsze po lotach dopada mnie jakieś choróbsko albo zawalone zatoki na dobre kilka dni , dlatego staram się od tego stronić.


RE: Dlaczego RC? Po co RC? Dlaczego akurat taki wybór? - fiodor - 10.01.2023

Zkittlez prawilnego hexa nie ma już kilka lat chyba, więc chodzi Ci o analogi czy wierzysz w bajki ?


RE: Dlaczego RC? Po co RC? Dlaczego akurat taki wybór? - Kapitan - 10.01.2023

Dobry i mocny Hex u słonia