Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Dlaczego RC? Dlaczego akurat taki wybór? - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Ogólne dyskusje o RC (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: Dlaczego RC? Dlaczego akurat taki wybór? (/showthread.php?tid=79)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


RE: Dlaczego RC? Po co RC? Dlaczego akurat taki wybór? - fiodor - 10.01.2023

Kapitan to nie Hex tylko analog, czy wy nie kumacie co znaczy te słowo jprdl jeden za drugim jak grochem o ściane  Angry


RE: Dlaczego RC? Po co RC? Dlaczego akurat taki wybór? - RAVE - 11.01.2023

Ja osobiście przeszedłem na RC ponieważ feta mnie męczyła. Bardzo długo siedzi to kurewstwo w organizmie. Następnego dnia są duże zjazdy!!! na które nic innego nie pomaga jak tylko kolejna kreska fety.

Dlatego znalazłem 3cmc i nep - towar który jest lepszy od fety.

3CMC = daje cudownego banana na twarzy, metabolizuje się bardzo szybko, nie ma zjazdu - a nawet jak robi się ciągi, to po jednej nocy, nie ma co brać więcej bo po po prostu nic a nic 3cmc nie działa.... Wiec robi się przerwę tydzień-dwa i wraca - ponownie WOW Smile

Znajdź mi fetę która 150mg robi tak że latasz po pokoju z uśmiechem na twarzy, słuchasz muzyki z uśmiechem, nie spina mięśni, nie powoduje że zaciskają się tobie naczynia krwionośne - więc nie masz sinych rąk i nóg i nie ma kardiozwały ?

A nep ? NEP to feta doskonała, koka doskonała! Smile


RE: Dlaczego RC? Po co RC? Dlaczego akurat taki wybór? - Lemoniasty - 11.01.2023

Ubogie życie towarzyskie. Niepowodzenia w karierze/nauce. Patologiczna rodzina. Czysta ciekawość.


RE: Dlaczego RC? Po co RC? Dlaczego akurat taki wybór? - Ciapek - 11.01.2023

Eksperymentowałem jako młodzik i tak już zostało Undecided

No i na dostępność mówi sama za siebie - za to wielki PLUS.

A i o najważniejszym bym zapomniał to oczekiwanie na paczkę, jak na prezent świąteczny Tongue

Jak kiedyś listonosz roznosił paki od Kolka, to byli tacy co gonili listonosza i się pytali czy paka do nich przyszła. Takie było ciśnienie. Co to były za czasy.


RE: Dlaczego RC? Po co RC? Dlaczego akurat taki wybór? - Lifeisbrutal - 30.01.2023

Pierwsze RC jakie spróbowałem było to cmc ziomek poczęstował i było tak zajebiście.Już wtedy wiedziałem,że na jednym się nie skończy.Pogadałem z nim szczerze co skąd jak no i poleciało pierwsze zamówienie.Gołąb doleciał radość była już taka jakbym walnął porządną lage


RE: Dlaczego RC? Po co RC? Dlaczego akurat taki wybór? - mati54 - 30.01.2023

(11.01.2023, 09:03)RAVE napisał(a): Ja osobiście przeszedłem na RC ponieważ feta mnie męczyła. Bardzo długo siedzi to kurewstwo w organizmie. Następnego dnia są duże zjazdy!!! na które nic innego nie pomaga jak tylko kolejna kreska fety.

Dlatego znalazłem 3cmc i nep - towar który jest lepszy od fety.

3CMC = daje cudownego banana na twarzy, metabolizuje się bardzo szybko, nie ma zjazdu - a nawet jak robi się ciągi, to po jednej nocy, nie ma co brać więcej bo po po prostu nic a nic 3cmc nie działa.... Wiec robi się przerwę tydzień-dwa i wraca - ponownie WOW Smile

Znajdź mi fetę która 150mg robi tak że latasz po pokoju z uśmiechem na twarzy, słuchasz muzyki z uśmiechem, nie spina mięśni, nie powoduje że zaciskają się tobie naczynia krwionośne - więc nie masz sinych rąk i nóg i nie ma kardiozwały ?

A nep ? NEP to feta doskonała, koka doskonała! Smile

3cmc do ciagow ? Co do efektow to pelna zgodnosc jedynie co do tych ciagow na trojce znak zapytania,
Nep od slonia bardzo fajna robote robi !!!!


RE: Dlaczego RC? Po co RC? Dlaczego akurat taki wybór? - Sandał - 03.03.2023

RC, bo nie tylko łatwiej o dużą czystość (porównując do speed'a z ulicy) to jeszcze profil działania lepszy. Mniejsze parcie na dorzutkę, nie zarywa się nocek jak na władku.
Może jak by sąsiad handlował prima-speed'em to bym zmienił zdanie Wink

Nie staje się z nikim twarzą w twarz. Nie trzeba sprawdzać czy waga odczynnika się zgadza bo na ulicy zawsze ktoś rozrzedzi albo krztynę zajuma...


RE: Dlaczego RC? Po co RC? Dlaczego akurat taki wybór? - Easy Rider - 04.03.2023

By doświadczyć niedoświadczonego - czyli zwykłą ciekawość


RE: Dlaczego RC? Po co RC? Dlaczego akurat taki wybór? - DŻUMA - 05.03.2023

Najpierw ciekawość, potem wyraźna przewaga np. takiego dobrej jakości 3mmc za czasów Wilka od znanej mi już wtedy emki (względem mocy i profilu działania), ale teraz na nowo odkrywam potencjał starych, dobrych używek.
Może się starzeję?
A wszystko to dzięki rozdziewiczeniu przez MDA, którego działanie bije na głowę nawet najbardziej wystrzałowe metafedrony czy blisko spokrewnione chlory, których niegdyś wsypywałam do mordy naprawdę ogromne ilości (:

Z tym, że moja przerwa od chlorów musiała trwać ponad rok, abym poczuła pełnię działania MDA, ponieważ testowane innym razem, po kilku sporadycznych tańcach z euforycznymi RC-kami, już wyraźnie odbierało magię w działaniu MDA.


RE: Dlaczego RC? Po co RC? Dlaczego akurat taki wybór? - mati54 - 09.03.2023

Bylo to walkowane ale ostatnio mialem przyjemnosc testowac kokosa, caly myk polega na tym ze byl to kokos jeszcze przed magiczna sztuczka jak z jedynki zrobic 5 gram xD, cala zabawa toczyla sie u znajomego szamana (bralismy razem, wiec nie widzialem sensu po co mialby oszukiwac ze jest to bryla jeszcze przed dodatkami, tym bardziej ze znam chlopa lat 10), do sedna zwazywszy na to ze ów szaman za gram kokosa kasuje po 400 zl jak sam mowi po 300 zl daje 0.8g, to powiedzmy stosunek ceny do doznan byl ladnie mowiac sredni, stad wlasnie wole RC zamiast "tradycyjnych" narko