Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Dlaczego RC? Dlaczego akurat taki wybór? - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Ogólne dyskusje o RC (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: Dlaczego RC? Dlaczego akurat taki wybór? (/showthread.php?tid=79)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


RE: Dlaczego RC? Dlaczego akurat taki wybór? - GlasshanD - 22.06.2023

Szukałem tego co wynosi

w odmienne stany świadomość dlatego padło na rc-ki aby poznać inne ścieżki które w ziemskim zyciu są etapem dalszej drogi nam pisanej zapisanej na początku naszym domem wśród  atomów


RE: Dlaczego RC? Dlaczego akurat taki wybór? - Buka - 25.06.2023

Bo mozna dostac to przez internet - wzgledna anonimowosc
Zawsze dobry, czysty, sprawdzony towara od vendora . Wiesz ze gowna nie bierzesz .
nio i smakuje mi , co mam ukrywac Podobno kultowa


RE: Dlaczego RC? Dlaczego akurat taki wybór? - kot_kreskowy - 25.06.2023

Bo szachy były już zajęte 😎


RE: Dlaczego RC? Dlaczego akurat taki wybór? - wwojtuss - 28.06.2023

RC dlatego, ze baaardzo interesowaly mnie zmiany percepcji, znajomy zapytal sie mnie, czy nie chce sprobowac - odpowiedzialem ze tak, wyslal mi clonazolam, flualprazolam i 3mmc - potem kolejne to substancje i do teraz nie zaspokoilem swojego pędu faustycznego w kontekscie narkotykow, 
kolejny argument ktory przemawia za RCkami to dostepnosc, jakosc, latwosc w dostaniu i cena - nie musze daleko szukac, zeby czegos sprobowac, bo jest to proste jak zamowienie ubrania z allegro, tylko ze trzeba zaplacic w krypto, a nie przy odbiorze Podobno kultowa tak samo nie musze znac ludzi na miescie zeby dostac narkotyki, ktore czesto sa zmieszane z wypelniaczami/za drogie/zle jakosciowo, a nawet niekiedy wszystko na raz xD


RE: Dlaczego RC? Dlaczego akurat taki wybór? - Mfexor - 13.07.2023

Ciekawość , chciałem poczuć coś innego niż zwykły speed jak to przy fecie był po dłuższym czasie nie robiło już wrażenia. Dlatego przerzuciłem się na RC


RE: Dlaczego RC? Dlaczego akurat taki wybór? - tlas - 13.07.2023

Duży wybór, każdy znajdzie coś dla siebie. mmc cmc itd. Fascynujace jest to ze z dnia na dzien moze powstac nowy narkotyk


RE: Dlaczego RC? Dlaczego akurat taki wybór? - Twilight Sparkle - 24.07.2023

Zawsze chciałam zostać naukowcem xDDDD badanie różnych rc to jak zestaw małego chemika premium - mnóstwo zabawy i nawet można się czegoś nauczyć.


RE: Dlaczego RC? Dlaczego akurat taki wybór? - Lady Giwera - 28.07.2023

Z uwagi na możliwość doświadczenia więcej, intensywniej, szerzej. Coraz bardziej zaskakuje mnie również różnorodność doznań z uwagi na grupę chemiczną. Dlatego, że lubię czuć się pozytywnie zaskoczona.


RE: Dlaczego RC? Dlaczego akurat taki wybór? - Epsiakos - 28.07.2023

Tak naprawdę szczerze, feta dla mnie miała zbyt odpychający zapach i w sumie nie było nic interesującego w tej substancji i jakoś przed wojskiem znajomy dał spróbować mefedronu i był ten efekt wow, a dalej to już z górki Wink
Kiedys coś więcej skrobne, bo patologie w służbach to normalna sprawa xd


RE: Dlaczego RC? Dlaczego akurat taki wybór? - mati54 - 28.07.2023

Zapach to typowy chemol, latwo mozna sie pozbyc zapachu(dodajac aromat), kiedys jeden znajomy wpadl na genialny pomysl zeby puszczac fete jako koks tylko wlasnie pokombinowal z zapachem i "mrozeniem", stad np ja wole RC bo chociaz wieksza szansa na dostanie tego czego sie chce