Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Dlaczego RC? Dlaczego akurat taki wybór? - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Ogólne dyskusje o RC (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: Dlaczego RC? Dlaczego akurat taki wybór? (/showthread.php?tid=79)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


RE: Dlaczego RC? Dlaczego akurat taki wybór? - Lifeisbrutal - 15.01.2024

Aktualnie stawiam na RC ze względu na jakość i cene. A drugim powodem dlaczego rc no dlatego, że jakoś uliczny kryształ wcale mnie nie klepie nie wiem czy jakiś chujowy czy co, że nawet spływu nie odczuwam. Jak zajebie rc to od razu czuje działanie, spływ wszystko.


RE: Dlaczego RC? Dlaczego akurat taki wybór? - 2024 - 16.01.2024

a dlaczegóż by nie? 
bo lubie
bo lubie
bo lubie Smile


RE: Dlaczego RC? Po co RC? Dlaczego akurat taki wybór? - Zkittlez - 17.01.2024

(10.01.2023, 18:10)fiodor napisał(a): Zkittlez prawilnego hexa nie ma już kilka lat chyba, więc chodzi Ci o analogi czy wierzysz w bajki ?

Przepraszam ze tak późno odpisuje . 
To co konsumowalem nazywało się Hexen i już nawet nie pamietam z jakiego sklepu ale było to jakieś 5 lat temu . Mozliwe ze sklep podał tylko taką nazwę a substancja była zupełnie inna. Ale pamietam ten strzał jak czułem się jakieś pół metra nad ziemią i gęba mi się nie zamykała.


RE: Dlaczego RC? Dlaczego akurat taki wybór? - Szatan69 - 17.01.2024

Nie kopała już feta to poszedłem po mefa


RE: Dlaczego RC? Dlaczego akurat taki wybór? - Lifeisbrutal - 07.02.2024

Nie wiem jak wy ale ja zaczynałem od fety xd spróbowałem mety i tak leciało przez 2 miesiące początków ćpania. Później odkryłem RC poleciało zamówienie i teraz only rc. Czasem zdarzy się z braku laku jakiś chujowy kryształ z ulicy zjeść. Ale nie ma podjazdu co do rc.


RE: Dlaczego RC? Dlaczego akurat taki wybór? - kurvvisko - 24.02.2024

Kiedyś jak mnie ktoś częstował, to zawsze myślałem, że to klasyczne dragi i dopiero lata później odkryłem, że to dopalacze. Dopiero od jakichś pół roku odkryłem te sklepy i sobie zacząłem zamawiać.
I w ogóle na moją logikę, to dopalacze też pełnią rolę dragów, tylko zostały tak nazwane, żeby oddzielić od klasyki, że nie są przebadane.


RE: Dlaczego RC? Dlaczego akurat taki wybór? - Mef123 - 24.02.2024

Lubię RC ziomek raz po lekcji mnie namówiła na kreskę klefa i tak poszło potem powiedziałem się o forum i już w tym siedzę dziewięć latWink


RE: Dlaczego RC? Dlaczego akurat taki wybór? - Twilight Sparkle - 24.02.2024

Fajnie mieliście w tej szkole xDD za moich czasów nie było takich rzeczy


RE: Dlaczego RC? Dlaczego akurat taki wybór? - Lifeisbrutal - 25.02.2024

Twilight Sparkle musisz wrócić się do szkoły znowu teraz te czasy wróciły małolaty na przerwach walą kreski po kiblach lub bucha jarają


RE: Dlaczego RC? Dlaczego akurat taki wybór? - monio - 11.04.2024

Jak zaczynałem to nie było RC zaczynałem zioło feta potem helupa naszczęscie z tej wyszedłem a po RC sięgnęłam bo narynki ulicznym zrobiła się lipa pożal boże,  z tymi dragami z ulicy kurwa do niczego nic nie klepie chyba że masz jakiegoś dilera zaufanego ale i tu zdarza się lipa a w sklepach u vendorów przynajmniej mi się nie zdarzyło żeby totalną lipę kupić dlatego RC pamiętam swój pierwszy zakup jeszcze w sklepie stacjonarnym z kumplem sobie mówimy co można dobrego na legalu kupić pewnie jakiś słaby syf .Kupiliśmy mefedron tak nas 0,5g wyklepało byliśmy w szoku bo wtedy już amfy jedliśmy 1.5g na nockę a była wtedy jeszcze zajebista na rynku a tu 0.5g na dwoje i wyjebani w kosmos no i zaczęła się degustacja RC