Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Dlaczego RC? Dlaczego akurat taki wybór? - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Ogólne dyskusje o RC (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: Dlaczego RC? Dlaczego akurat taki wybór? (/showthread.php?tid=79)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


RE: Dlaczego RC? Po cp RC? Dlaczego akurat taki wybór? - Szyderca - 09.04.2022

(09.04.2022, 16:16)Nebii napisał(a): Powiem tak w miejscu gdzie jestem łatwiej jest mi ogarnąć RC niż klasyczne. Nie mam wolnościowego dojścia do klasyki więc RC jest jedynym wyborem, aczkolwiek nie jest to zły wybór bo w tej chwili bardziej wolę RC.

Moje szczury maja dostęp do normalnego,  ale wola RC Smile pozdrawiam


RE: Dlaczego RC? Po cp RC? Dlaczego akurat taki wybór? - dimiliki - 10.04.2022

jesli mam być szczery to czasami nie da się jasno oreslic czy to rc czy nie fajnie by bylo gdyby byly ogulnodostepne tety np w aptece


RE: Dlaczego RC? Po cp RC? Dlaczego akurat taki wybór? - Mariusz Sanitariusz - 10.04.2022

Ja zacząłem od marihuany , klasyków normalnych dragów, wtedy dopy były legalne w stacjonarkach a za dragi ścigali, mając testy w monarze na dragi zaczalem brac niewykrywalne na testach RC. nooo.. i tak już zostało... Smile


RE: Dlaczego RC? Po cp RC? Dlaczego akurat taki wybór? - Szyderca - 11.04.2022

(10.04.2022, 19:00)dimiliki napisał(a): jesli mam być szczery to czasami nie da się jasno oreslic czy to rc czy nie fajnie by bylo gdyby byly ogulnodostepne tety np w aptece

Hehe zabawne hehe ale pomysł całkiem całkiemSmile

(10.04.2022, 19:02)Mariusz Sanitariusz napisał(a): Ja zacząłem od marihuany , klasyków normalnych dragów, wtedy dopy były legalne w stacjonarkach a za dragi ścigali, mając testy w monarze na dragi zaczalem brac niewykrywalne na testach RC. nooo.. i tak już zostało... Smile

W kryminale też RC sie waliło bo na testach bez lipy heheh Smile


RE: Dlaczego RC? Po co RC? Dlaczego akurat taki wybór? - Mariusz Sanitariusz - 11.04.2022

Ja nasączyłem kartki 4-f-mdmb-2201 na wszelki wypadek Big Grin hahaha moze mnie kopnie to kiedyś.


RE: Dlaczego RC? Po co RC? Dlaczego akurat taki wybór? - Szyderca - 11.04.2022

(11.04.2022, 07:09)Mariusz Sanitariusz napisał(a): Ja nasączyłem kartki 4-f-mdmb-2201 na wszelki wypadek Big Grin hahaha moze mnie kopnie to kiedyś.

Odjedz kilka kartek haha Smile jak trzymasz w samarce to powinno działać nawet po latach.


RE: Dlaczego RC? Po co RC? Dlaczego akurat taki wybór? - dimiliki - 11.04.2022

wsadz do zamrażarki bo sie jeszcze popsuje możesz mi dać to sprawdze czy jeszcze działa Big Grin


RE: Dlaczego RC? Po co RC? Dlaczego akurat taki wybór? - suchy - 11.04.2022

Więc tak.
Primo RC są o wiele czystsze niż klasyczne dragi, Lepszy współczynnik Cena=Jakość, możliwość dyskusji na temat danego dostawcy bądź też produktu.
Ogólnie bardzo duży rynek i myślę, że także o wiele bardziej elastyczny oraz stale powiększający się.


RE: Dlaczego RC? Po co RC? Dlaczego akurat taki wybór? - Maniek - 11.04.2022

Szczególnie czystsze są te RC smażone na patelni gdzieś u Zdzicha w piwnicy, jak to można było zobaczyć na zdjęciach "fabrykę" jednego z czołowych vendorów po zatrzymaniu jego grupy Wink  Poza tym po wielu laboratoryjnych analizach różnych RC po wpadkach vendorów wychodziły niezłe mixy i zanieczyszczenia, a miały być w składzie jedynie substancje czynne, czyli sam NEP czy sam Hex...
Także na temat czystości to nie byłbym taki pewny. Kwestia tego gdzie kupuje się klasyczne narko i od kogo.

Poza tym mówimy o cenie. Ile kosztuje np. giet klefa, a ile MDMA w krysztale? Jakości nawet nie ma co porównywać i czasu działania. Ja wybieram emkę stanowczo.


RE: Dlaczego RC? Po co RC? Dlaczego akurat taki wybór? - hulerkfow23 - 11.04.2022

(11.04.2022, 20:37)Maniek napisał(a): Szczególnie czystsze są te RC smażone na patelni gdzieś u Zdzicha w piwnicy, jak to można było zobaczyć na zdjęciach "fabrykę" jednego z czołowych vendorów po zatrzymaniu jego grupy Wink  Poza tym po wielu laboratoryjnych analizach różnych RC po wpadkach vendorów wychodziły niezłe mixy i zanieczyszczenia, a miały być w składzie jedynie substancje czynne, czyli sam NEP czy sam Hex...
Także na temat czystości to nie byłbym taki pewny. Kwestia tego gdzie kupuje się klasyczne narko i od kogo.

Poza tym mówimy o cenie. Ile kosztuje np. giet klefa, a ile MDMA w krysztale? Jakości nawet nie ma co porównywać i czasu działania. Ja wybieram emkę stanowczo.
Nie no czystosc produktu a sterylność pomieszczenia, w którym następuje produkcja to zupełnie 2 inne rzeczy. To mogłoby miec znaczenie jakbys robil obiad, a nie jak używasz litrów acetonu i innych rozpuszczalników, które czyszczą to wszystko. 

Co do mixow to zgadzam się, nie mamy pewnosci czy dany towar nie jest mixem o ile nie mamy testu. Choć mixowal to producent czy vendorzy? Odpowiem standardowo, nie wiem, ale się domyślam Big Grin

MDMA w krysztale (białe MDMA) kosztuje koło 200zl, bursztyn kosztuje nawet czasem 20zl. Bursztyn to produkt niedomyty i syntezowany biedna metoda. Oczywiście kolor nie zawsze świadczy o jakości, ale jest powod czemu występuje taka rozbieżność w cenie.