Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Dlaczego RC? Dlaczego akurat taki wybór? - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Ogólne dyskusje o RC (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: Dlaczego RC? Dlaczego akurat taki wybór? (/showthread.php?tid=79)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


RE: Dlaczego RC? Po co RC? Dlaczego akurat taki wybór? - Alkopoligamia - 24.05.2022

(24.05.2022, 11:45)Dupsko napisał(a): Owszem jest, istnieją benzofurany

Oczywiście chodziło mi tylko i wyłącznie o moją osobę ^^


RE: Dlaczego RC? Po co RC? Dlaczego akurat taki wybór? - dimiliki - 25.05.2022

najlepsze w rc jest jak dla mnie dostępność czystość i możliwość przeczytania na forach recenzji


RE: Dlaczego RC? Po co RC? Dlaczego akurat taki wybór? - dekadan89 - 09.06.2022

RC to dobra i zła sprawa według mnie. Są to nowo powstałe zwiazki nie opierające się praktycznie zadnymi naukowymi badaniami na myszach, szczurach nie wspominająco ludziach. Szuka się poprostu czlowieka który nie ma nic do stracenia i to on jestkrólikiem doświadczalnym i to jest wada żeby przeszło takie coś bez przypałowo. Zaletą zaś jest to że nie obejmuje ich prawo(w nie wszystkich przypadkach) i jeśli chemik ma łeb na karku konstrułując dany związek, czasteczke itp to mamy sporo czasu żeby przebadać nowe cudo a nikt realnie nie wypusci na rynek trucizny zabijającej ludzi. Oni już tam wiedzą co robią i jak kapuche zbić.


RE: Dlaczego RC? Po co RC? Dlaczego akurat taki wybór? - Maniek - 09.06.2022

Niektóre RC są właśnie stare i można powiedzieć zapomniane przez naukę.

Medyczny klefedron przecie każdy dziadek i babcia zna Podobno kultowa


RE: Dlaczego RC? Po co RC? Dlaczego akurat taki wybór? - Alkopoligamia - 09.06.2022

Już wiem co odziedziczyłam po babci Podobno kultowa


RE: Dlaczego RC? Po co RC? Dlaczego akurat taki wybór? - Plutonowy - 23.06.2022

Dlatego RC że po RC najlepsze libido.


RE: Dlaczego RC? Po co RC? Dlaczego akurat taki wybór? - mama_kacpra_od_sloika - 24.06.2022

Feta nic nie daje gdy porownac ja do 3mmc z ktorej radosci zawsze bylo duzo. Koka to dobra jest od swieta przy dobrej okazji za to RC jest zawsze i wszedzie bo tanie Smile


RE: Dlaczego RC? Po co RC? Dlaczego akurat taki wybór? - Kapitan - 24.06.2022

Co ty porównujesz fete do MMC feta to substancja speedujaca a mmc to euforyk Podobno kultowa


RE: Dlaczego RC? Po co RC? Dlaczego akurat taki wybór? - M4xxdd - 24.06.2022

3mmc tez ma profil speedujący. Euforia przeważa ,ale po 3mmc też nie pójdziesz spać zbyt prędko.
Dopki sprawiły że powoli i po cichu klasyczne dragi jak amfa powoli wracają do farmacji.

Kokaina była kiedyś dodawana do coca coli i jestem pewien że przez ten okres czasu spowodowała mniej szkód niż kanna zrobione przez sebę w piwnicy która potem spowodowała falę zatruć i śmierci.


RE: Dlaczego RC? Po co RC? Dlaczego akurat taki wybór? - mama_kacpra_od_sloika - 24.06.2022

(24.06.2022, 14:48)Kapitan napisał(a): Co ty porównujesz fete do MMC feta to substancja speedujaca a mmc to euforyk Podobno kultowa
jak juz chesz byc taki fajny to 3mmc to stymulant Wink