Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Dlaczego RC? Dlaczego akurat taki wybór? - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Ogólne dyskusje o RC (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: Dlaczego RC? Dlaczego akurat taki wybór? (/showthread.php?tid=79)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


RE: Dlaczego RC? Po co RC? Dlaczego akurat taki wybór? - Chochlik - 22.08.2022

Beeniepatu

Stwierdzenie 'ignorancja wobec narkotykow' to bardzo odważne wyznanie xD


RE: Dlaczego RC? Po co RC? Dlaczego akurat taki wybór? - Beeniepatu - 22.08.2022

Jak ktos tak pisze to juz wiem z kim mam do czynienia. Powodzenia


RE: Dlaczego RC? Po co RC? Dlaczego akurat taki wybór? - Chochlik - 22.08.2022

Beeniepatu

Nie ubodło 🙈 ale vice versa 🐖


RE: Dlaczego RC? Po co RC? Dlaczego akurat taki wybór? - Beeniepatu - 22.08.2022

Audi multa, dic pauca Chochlik


RE: Dlaczego RC? Po co RC? Dlaczego akurat taki wybór? - JokerRC - 25.09.2022

Są tańsze i wybór spory 😉 i działanie kot


RE: Dlaczego RC? Po co RC? Dlaczego akurat taki wybór? - Bam - 29.09.2022

Tak moim Zdaniem nie sa tansze ale po nich jest ciekawiej nawet z samym internetem nie potrzeba dodatkowego towarzystwa czlowiek nie czuje sie samotny nawet przez chwile


RE: Dlaczego RC? Po co RC? Dlaczego akurat taki wybór? - Kajabuza - 30.09.2022

Kolega jeden miał okazję odebrać kilka wyróżnień za aktywność. 
Najpierw analog hex. Po tym już mówił, że On już nie chce tej fety co walił do tej pory od kilku lat Ładnych. 
ON CHCĘ HEKSENU!!🤪
Później wszedł PiHP i jeszcze bardziej Mu się spodobało. 🙃
W RC jest według mnie jakaś magia w porównaniu do obecnej fetungi... 
Później Kolega wysyłał mi screeny z jakichś "dopalacze.kom" czy "dowus 24ch".🤣 Także spuczuje jak ktoś zasmakuje, a nie ma pojęcia za bardzo gdzie się kierować po kryształ z neta. Podobno kultowa 



RE: Dlaczego RC? Po co RC? Dlaczego akurat taki wybór? - horsii - 30.09.2022

Bo są bardziej zróżnicowane, niż garstka klasyków. Osoby uważające RC za jakieś podrzędne, gorsze narkotyki, nie mają pojęcia o czym mówią. Podobno kultowa A tym bardziej uważające je za słabsze, gorszej jakości (pod względem szeroko pojętej wydajności itd.) - przecież taka meth nie robi żadnego wrażenia na zatwardziałych alfiarzach, tak samo z psychodelikami, dysocjantami, benzodiazepinami.

Research chemicals to był swego czasu taki nowy frontier substancji psychoaktywnych, nowe narkotyki, nie dość że legalne to jeszcze można je teoretycznie modyfikować według upodobań i zmieniać ich właściwości, co prawda teraz niewiele pozostało z tej koncepcji bo jeśli ktoś mówi o rckach to ma na myśli klefedron, alfe i chuj Podobno kultowa Ale było inaczej, chociaż jak ktoś głodny wrażeń i wiedzy to dalej mozna dostać wiele z tych ciekawszych zwiążków i zagorzale dyskutować na ich temat i spekulować nt. nowych.


RE: Dlaczego RC? Po co RC? Dlaczego akurat taki wybór? - Kajabuza - 07.10.2022

Dla mnie też RC były lepsze pod tym względem, że nie mogłem... Nie potrafiłem... Nie... Umiałem? 😅 Walić takich ciągów jak na przykład na futrze. To mi pasowało ze względu na obowiązki itd. Wiadomo. Piątek, sobota... Czasami niedziela nawet plus poniedziałek wolny, ale jednak było to ćpanie z odstępami, a nie rujnowanie sobie życia codzienną zabawą jak to się stało kiedyś w przypadku zażywania amfibii.



RE: Dlaczego RC? Po co RC? Dlaczego akurat taki wybór? - JokerRC - 28.10.2022

RC są delikatniejsze od klasycznych, większy wybór delikatnych