Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Kokaina w paczkach z bananami. 840 kg narkotyku w rękach czeskiej policji - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Wiadomości (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: Kokaina w paczkach z bananami. 840 kg narkotyku w rękach czeskiej policji (/showthread.php?tid=802)



Kokaina w paczkach z bananami. 840 kg narkotyku w rękach czeskiej policji - Harnas - 05.07.2022

W skrzynkach z bananami. które trafiły do dwóch czeskich supermarketów, znaleziono paczki kokainy zawierające 840 kg substancji. Teraz policjanci sprawdzają kolejne miejsca, do których dostarczono tę samą partię owoców.
Na przemycone w bananach narkotyki natrafili pracownicy supermarketów w Jiczynie i Rychnowie nad Knieżną w północnych Czechach. Jak podała policja, czarnorynkowa wartość ujawnionej kokainy to ponad 2 miliardy koron, czyli około 373 milionów złotych.
[Obrazek: d3da023f-1c92-4603-92a0-a9e5ae7845a2.jpg]
Największe przejęcie w historii kraju
Narkotyki, wraz z bananami, trafiły do Czech z Kolumbii, najprawdopodobniej przez port w Hamburgu. Sprawdzane są magazyny i pozostałe sklepy, do których dostarczono tę samą partię owoców.

Nawet jeśli ostateczna ilość ujawnionej kokainy wyniesie 840 kilogramów, będzie to największe przejęcie narkotyków w historii Republiki Czeskiej. Siedem lat temu podobną przesyłkę ujawniono w jednym z praskich supermarketów. Wówczas w bananach było ukrytych ponad 100 kilogramów kokainy.

Europa na celowniku narkotykowych lordów
Nie tylko Czechy są krajem, do którego trafia kolumbijska kokaina. We wtorek włoska policja skonfiskowała 4300 kilogramów kokainy o czarnorynkowej wartości 240 milionów euro. To efekt operacji przeciwko kolumbijskiemu gangowi narkotykowemu Clan del Golfo. Według policji, był to jeden z największych ładunków narkotyków przechwyconych w Europie.

Władze wydały nakazy aresztowania 38 osób - obywateli Włoch, Słowenii, Chorwacji, Bułgarii, Holandii i Kolumbii. Dochodzenie w tej sprawie, w którym uczestniczyli także Kolumbijczycy i Amerykanie, trwało przeszło rok. W zeszłym roku zatrzymano w Kolumbii szefa gangu Clan del Golfo, Dairo Antonio Usugę, pseudonim "Otoniel".
https://polskieradio24.pl/5/1223/Artykul/2977679,Kokaina-w-paczkach-z-bananami-840-kg-narkotyku-w-rekach-czeskiej-policji


RE: Kokaina w paczkach z bananami. 840 kg narkotyku w rękach czeskiej policji - Szyderca - 05.07.2022

Już myślałem że biedronka hehe Podobno kultowa że ja nie mogę trafić na taką paczkę jak ide do Lidla czy biedronki i biore banany hehe , po drugie pracownicy jakie debile zamiast zawijać koks dla siebie to kurwa z dupy na policję dzwonią.. hehee Podobno kultowa


RE: Kokaina w paczkach z bananami. 840 kg narkotyku w rękach czeskiej policji - MarekToZiomal - 05.07.2022

Szkoda że te banany nie trafiły na półkę


RE: Kokaina w paczkach z bananami. 840 kg narkotyku w rękach czeskiej policji - Alkopoligamia - 06.07.2022

Jestem ciekawa na jakim etapie dochodzi do pomyłki , że banany lecą na sklep a nie do punktu docelowego xd


RE: Kokaina w paczkach z bananami. 840 kg narkotyku w rękach czeskiej policji - inspiron - 06.07.2022

to smutne Sad


RE: Kokaina w paczkach z bananami. 840 kg narkotyku w rękach czeskiej policji - Czarnahexx - 06.07.2022

Szkoda że nie znalazłam takiej paczuszki.
Ciekawe czy normalnie na legalu by się to wyniosło ze sklepu


RE: Kokaina w paczkach z bananami. 840 kg narkotyku w rękach czeskiej policji - ProducentRC - 06.07.2022

Kurwa tyle dobroci się zmarnowało... Serce pęka


RE: Kokaina w paczkach z bananami. 840 kg narkotyku w rękach czeskiej policji - mackbeath - 06.07.2022

or how a warehouseman can make a billionSmile


RE: Kokaina w paczkach z bananami. 840 kg narkotyku w rękach czeskiej policji - Pazyfea - 07.07.2022

Znow banany? Co oni maja z tymi bananami XD juz kiedys do biedry trafily takie xD


RE: Kokaina w paczkach z bananami. 840 kg narkotyku w rękach czeskiej policji - Koras88 - 09.07.2022

Tak mi się wydaję ze też w jakiś sałatach co chwile to zmieniają Big Grin