Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
2-FDCK - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Dysocjanty (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=52)
+--- Wątek: 2-FDCK (/showthread.php?tid=806)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: 2-FDCK - RaeminGhos - 23.01.2023

Jaka dawkę na 1 raz polecacie osobie która nie miała nigdy styczności z dyso?


RE: 2-FDCK - SztywnyMisza - 23.01.2023

RaeminGhos  z czego co pisali wcześniej to dyso nie jest dobre na pierwszy raz ale w takich tematach to pytaj na pw czy na czacie horsii lub PUDZILLA  oni weterani w takich sprawach Podobno kultowa


RE: 2-FDCK - Kajabuza - 23.01.2023

SztywnyMisza zawsze musi być ten pierwszy raz. Jak ma Ziomal zacząć przygodę z DYSO, jak piszesz, że DYSO złe na pierwszy raz? 🤔



RE: 2-FDCK - SztywnyMisza - 23.01.2023

@"Kaja Buza"  umiesz czytać z zrozumieniem napisałem to dyso nie jest dobre na pierwszy raz Podobno kultowa a nie ze każde  XD


RE: 2-FDCK - RaeminGhos - 23.01.2023

(23.01.2023, 22:49)SztywnyMisza napisał(a): RaeminGhos  z czego co pisali wcześniej to dyso nie jest dobre na pierwszy raz ale w takich tematach to pytaj na pw czy na czacie horsii lub PUDZILLA  oni weterani w takich sprawach Podobno kultowa

Okej okej zapytam, po prostu przeczytałem jak Horsii napisał, że po 2fdck trudniej zaliczyć k hole niż w przypadku kety, a obie substancje są niemalże podobne, wobec czego wnioskuję, że na 1 raz 2fdck może być. Ale i tak dziękuję, zapytam na priv ile wziąć na 1 raz, chociaż takie pytania odnośnie tego ile na pierwszy raz mogą się pojawiać co chwilę od osób (takich jak ja) które nigdy nie miały z dyso żadnej styczności.


RE: 2-FDCK - Kajabuza - 23.01.2023

SztywnyMisza FAKT. To wątek 2-FDCK i faktycznie ktoś odradzał na pierwszy raz. Mi na pierwszy raz przyszło to DYSO i Było niesamowite to, że za ścianą tętniło życie, w telefonie drugi wymiar czegoś, a koleżka z którym siedziałem, był kimś kto wówczas tylko czuwał i pytał co jakoś czas, czy wszystko w porządku.😀



RE: 2-FDCK - Dilleraaaa - 24.01.2023

A to ciekawe @"Kaja Buza" mi właśnie horsii polecił na pierwszy raz 2-fdck🙂 No,ale niestety jeszcze nie spróbowałem bo drobne problemy z płatnością 🤨


RE: 2-FDCK - horsii - 24.01.2023

Jak już piszecie, że 2-FDCK podobno nie jest najlepszą opcją na pierwszy raz to zaproponujcie może coś od siebie. Bo mam wrażenie że te protipy to płyną od ludzi co dysocjantów nie mieli w ręku, czy może raz w życiu jedli DXM. Nie pamiętam już kto, ale ten zagorzały przeciwnik 2-FDCK na pierwszy raz na hejnał zajebał dawkę z 3-krotną niż normalnie na rozruch i był zdziwiony że mocno, zresztą w ogóle był zdziwiony wymiarem bomby, że można być poklepanym inaczej niż po ketonach.


RE: 2-FDCK - kot_kreskowy - 24.01.2023

horsii 
Ja tam się nie znam, waliłem to pierwszy raz ok100 mg donosowo, to miałem pizdę życia, ale negatywną.
Błagałem aby to zeszło.
Później miksowałem to z fetą, to było ok.
Nie było już tych wizuali pojebanych i nie trzeszczało w uszach jak po tej pierwszej ladze, ale sama euforia nie była już tak mocno odczuwalna jak po pierwszej ladze na czysto.
Nie wiem, ale jak dla mnie ten odczynnik był jakiś dziki i popierdolony.

Btw. Nie wiem o kim piszesz,  ale ja nie jestem przeciwnikiem tego wynalazku. A już na pewno nie zagorzałym, ale nie wezmę dyso już nigdy kurwa więcej.
To po prostu faza całkowicie nie dla mnie.


RE: 2-FDCK - SztywnyMisza - 24.01.2023

horsii  ja tak napisałem ale sugerowałem się wypowiedzią benia ja na tym się nie znam raz w życiu 3 ho pcp jadłem z mariuszkiem  to wygrzało mnie jak chuj takie ciepło w płucach jakbym lave miał w pluchach i pociłem się jak pojebany  xD ale dlatego tez napisałem żeby pytał ciebie lub pudzi w tych kwestiach