Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Propozycja konkursu na koszulki - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: DOPAL.ORG (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Konkursy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Propozycja konkursu na koszulki (/showthread.php?tid=81)

Strony: 1 2


Propozycja konkursu na koszulki - Pazyfea - 08.04.2022

Witam ja jestem za ogarnięciem koszulek z forum i oczywiście z tym związany konkurs na najlepsza koszulke. 
Propozycja nagród :
Top 1 50 g produktu + koszulka 
Top 2 koszulka + 10g produktu
Top 3 koszulka  + 5g produktu


RE: Propozycja konkursu na koszulki - Szyderca - 08.04.2022

(08.04.2022, 17:41)Pazyfea napisał(a): Witam ja jestem za ogarnięciem koszulek z forum i oczywiście z tym związany konkurs na najlepsza koszulke. 
Propozycja nagród :
Top 1 50 g produktu + koszulka 
Top 2 koszulka + 10g produktu
Top 3 koszulka  + 5g produktu

Fajna propozycja , ale nie każdy ma czas na takie rzeczy Smile pozdrawiam.


RE: Propozycja konkursu na koszulki - Maniek - 08.04.2022

Dużo roboty przy tym nie ma. Wystarczy jakiś szkic czarnej koszulki z neta i możesz tam wrzucać jakieś memy, śmieszne obrazki, teksty i wiele wiele innych rzeczy. Natomiast proszę niech się inni również na ten temat wypowiedzą. Może niech też przedstawią swoje pomysły Smile


RE: Propozycja konkursu na koszulki - Szyderca - 09.04.2022

(08.04.2022, 22:41)Maniek napisał(a): Dużo roboty przy tym nie ma. Wystarczy jakiś szkic czarnej koszulki z neta i możesz tam wrzucać jakieś memy, śmieszne obrazki, teksty i wiele wiele innych rzeczy. Natomiast proszę niech się na inni również na ten temat wypowiedzą. Może niech też przedstawią swoje pomysły Smile

Ja napisałem swoją propozycję,  ale w dziale tam gdzie pytałeś o propozycje na konkurs. Pozdrawiam.


RE: Propozycja konkursu na koszulki - Pazyfea - 09.04.2022

(08.04.2022, 22:41)Maniek napisał(a): Dużo rob oty przy tym nie ma. Wystarczy jakiś szkic czarnej koszulki z neta i możesz tam wrzucać jakieś memy, śmieszne obrazki, teksty i wiele wiele innych rzeczy. Natomiast proszę niech się na inni również na ten temat wypowiedzą. Może niech też przedstawią swoje pomysły Smile

No dokładnie jeszcze oczywiście w regulaminie dodac ze plagiaty z innych for kategorycznie zabronione i ze w koszulce musi widnieć nazwa dopal.net Big Grin


RE: Propozycja konkursu na koszulki - Maniek - 09.04.2022

Może niekoniecznie z tym dopiskiem "net" Tongue lepiej samo Dopal z wiadomych względów.


RE: Propozycja konkursu na koszulki - Szyderca - 09.04.2022

(09.04.2022, 15:38)Maniek napisał(a): Może niekoniecznie z tym dopiskiem "net" Tongue lepiej samo Dopal z wiadomych względów.

Popieram hehe


RE: Propozycja konkursu na koszulki - Zenez - 11.04.2022

Ciekawa propozycja popieram co do konkursu


RE: Propozycja konkursu na koszulki - M100 - 18.04.2022

Fajna sprawa grafikiem jakimś nie jestem ale tu chyba nie o to chodzi ma buc prosty konkrety przekaz i cieszyć oko Smile

Może może bym spróbował Smile


RE: Propozycja konkursu na koszulki - inspiron - 18.04.2022

to super pomysł na lato takie koszuleczki
przypierdalasz alfy albo hexa i wyskakujesz po 4 dniowym ciagu na miasto w koszulce dopal.net
jestem pewien ze koszuleczka zacheci ludzi do rejestracji na forum takze jestem za

pozdrawiam