Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Szybka odpowiedź - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: DOPAL.ORG (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Pomysły i sugestie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Szybka odpowiedź (/showthread.php?tid=811)

Strony: 1 2


Szybka odpowiedź - M4xxdd - 06.07.2022

Co wy na to żeby w polu szybkiej odpowiedzi dodać pole(obok dodawania zdjęć) dla cytatu lub podświetlenia jakiejś treści.
Jestem na tyle leniwy że cytując kogoś nie chce mi się sprawdzać jak dodać tak zwane 
Cytat:o to 



RE: Szybka odpowiedź - PUDZILLA - 06.07.2022

przyda się rozbudować o cokolwiek pole szybkiej odpowiedzi

gdyby nowa odpowiedz pokazywalaby poprzednia zawartosc byloby to bardzo wygodne


RE: Szybka odpowiedź - Czarnahexx - 06.07.2022

Ciekawy pomysł


RE: Szybka odpowiedź - DwDPzN - 09.07.2022

Klikasz podgląd i wszystko masz

Możesz też użyć kodu CSS, będzie to wyglądać tak:

Kod PHP:
[quote]TU WSTAW TEKST[/quote



RE: Szybka odpowiedź - kot_kreskowy - 11.07.2022

Elegancko, tylko kolor czcionki domyślny jakiś chujowy podczas pisania.
Trzeba się przełączać co chwila na biały.
Raul


RE: Szybka odpowiedź - Kajabuza - 13.07.2022

Raul a może dało by radę wyczarować, żeby klikając "odpowiedz" przy ostatnim komentarzu nie cytowało go, tylko np oznaczało autora.

Zauważyłem, że to częsty przypadek, wiem, że to kwestia przyswojenia ale sam też czasami odruchowo kliknę "odpowedz" i późnej trzeba usunąć całą zacytowaną odpowiedź, mała rzecz a jak by ulżyła Smile


RE: Szybka odpowiedź - Kajabuza - 16.07.2022

Tak, tylko dla przykładu Twoja odpowiedź jest ostatnia, dużo osób klika odpowiedz i tak jak ja teraz cytuje poprzednią wiadomość robiąc trochę bałagan w wątku. Chodzi o taką sytuację, że teraz klikając "odpowiedz" zamiast cytować poprzednią wiadomość oznacza autora, a te wcześniejsze komentarze stronę np wcześniej są nadal cytowane.


RE: Szybka odpowiedź - Maniek - 16.07.2022

Ciekawi mnie dlaczego klikasz "odpowiedz" gdy odpowiadasz na posta, który jest bezpośrednio nad Tobą? Ja zawsze piszę i odpisuję w "szybka odpowiedź" - to naturalne i automatyczne zjawisko u mnie. Czasami, gdy chcę się odnieść do konkretnego posta i gdy ten post jest np. stronę wcześniej to wtedy kllikam odpowiedz przy poście na który odpowiadam, ale tak to mi by do głowy nie przyszło, żeby ciągle klikać to "odpowiedz" w przypadku odpowiedzi na post wyżej Podobno kultowa


RE: Szybka odpowiedź - Kajabuza - 16.07.2022

No ja się staram jak mogę, na rzęsach staje Maniek ale przyznasz, że to dość częste zjawisko. Sam widziałem jak niejednokrotnie zwracałeś na to uwagę, stąd pomysł o takim niby drobiazgu ale jednak ułatwiającym życie chyba nawet moderatorom którzy takie wiadomości jak mniemam często sami edytują i usuwają cytat. Big Grin


RE: Szybka odpowiedź - Maniek - 16.07.2022

Zdarzają się takie przypadki, ale nie tak znowu bardzo często. Jest kilku użytkowników, którzy robią to bardzo często, nawet jeden który jest w TOP 5 reputacji Podobno kultowa Tak, edytuję wtedy i usuwam cytat.