Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
ADB-Butinaca - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Designer-Chems.com (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=54)
+--- Wątek: ADB-Butinaca (/showthread.php?tid=832)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: ADB-Buticana - SztywnyMisza - 02.02.2023

Inferno 
1/15 bym celowal badz 1/10 jak lubisz serio moc nie wiem niestety jak z moca tej buticany u niego ale raczej 1/15 ci sie spodoba Smile


RE: ADB-Buticana - fiodor - 02.02.2023

Inferno  nie wiem co to za sort, od @"flightrcs" robiłem 1:20 i dla mnie było za mocno, ale wielkim kanna masterem nie jestem, lubię coś lekko mocniejszego od mj


RE: ADB-Buticana - Inferno - 02.02.2023

(02.02.2023, 08:38)SztywnyMisza napisał(a): Inferno 
1/15 bym celowal badz 1/10 jak lubisz serio moc nie wiem niestety jak z moca tej buticany u niego ale raczej 1/15 ci sie spodoba Smile

Oki to teraz tylko czekam na pake i uderzę w 1/15 lub 1/20, jeszcze zobaczę Big Grin I dam znaka co i jak Big Grin

(02.02.2023, 14:23)fiodor napisał(a): Inferno  nie wiem co to za sort, od @"flightrcs" robiłem 1:20 i dla mnie było za mocno, ale wielkim kanna masterem nie jestem, lubię coś lekko mocniejszego od mj

No wlaśnie, od flighta to wiesz już, jaką ma moc. A tutaj może być lepiej albo gorzej ale chyba nikt tego nie zamawiał więc ciężko się coś dowiedzieć Big Grin


RE: ADB-Buticana - SztywnyMisza - 02.02.2023

a zwłaszcza ze desinger chyba ma biała buticane a flight żółta która jest podobnież mocniejsza


RE: ADB-Buticana - Szyderca - 02.02.2023

(16.12.2022, 11:48)SztywnyMisza napisał(a): swo002 ciężko stwierdzić bo nikt tego chyba od niego jescze nie testowal  albo tak dobre ze po umierali Podobno kultowa

Ale wy sebixy hehe Smile jak nie probowal jak ja próbowałem i to jest pierwszy sort flight który zrobił bialy i byl lekko slabszy niż żółty,  a vendorzy sie rzucili wykupili biała , a on zrobił żółta bo pisałem że przydała by się trochę mocniejsza.

Inferno jak od designer bierz 1:10 na luzie i powinno klepać dobrze. Wsumie flighta tez robie 1:10 hehe


RE: ADB-Buticana - Inferno - 03.02.2023

No i gitara, czyli jak tak jasno wszystko przedstawiłeś to teraz też zrobię 1/10 Big Grin bo już jak by mniej wychodziło to nie opłacało by się. Mnie to dziwi, że 1/10 myslalem ze 1/40 jakos ;d 10 to na 2 dni starczy z wiadra :/


RE: ADB-Buticana - fiodor - 03.02.2023

Inferno  oj nie wiem, patrz żebyś się nie przeliczył i nie zaliczył odcinki heh na pewno to wiesz, ale pomalutku próbuj


RE: ADB-Buticana - SztywnyMisza - 03.02.2023

fiodor wiesz zawsze można dosypać po prostu tytoniu do towaru lub po prostu tego samego podkładu i osłabisz moc a jak zrobisz za słabe to lipa :/ chociaż  tez nie wiemy jaka kolega ma tolerke ale ja bym zrobił 1/15 ale to już jego wybór Podobno kultowa 
Inferno


RE: ADB-Buticana - fiodor - 04.02.2023

SztywnyMisza  bardziej mi chodziło z pierwszym paleniem zrobionej już maczany Smile


RE: ADB-Buticana - Inferno - 07.02.2023

(03.02.2023, 16:12)fiodor napisał(a): Inferno  oj nie wiem, patrz żebyś się nie przeliczył i nie zaliczył odcinki heh na pewno to wiesz, ale pomalutku próbuj

Już zostało stestowane, moc oceniam 11/10 w proporcjach 1:10.
Naprawdę trzeba uważać, lekki buch daje przyjemną, fajną fazę mocno wchodzącą ale się ogarnia. Testowane ze szczurem, szczur po przyjęciu dwóch buchów już miał stan nieważkości ale wszystko bez odciny.

Działa tak jak powinien, nie ma czegoś takiego że "za mało się zapaliło i słabo weszło". Cieżko opisać Big Grin
Jestem zachwycony preparatem 🤠

EDIT: Aaaa i dodam, że dopaliłem teraz kolejny po 1.5h dopiero bo aż tak nie ciągnie jak te inne kiedyś co miałem Tongue 
Tylko wiadomo, na mnie tak zadziała na kogoś może troche inaczej. Przy 1:10 radzę serio mało zaczynać.
Testowanie 1h po szybkim odparowaniu na test. Wysuszone przy grzejniczku elektrycznym ;p.


Apropo przechowywania, trzymać to w temperaturze pokojowej szczęlnie zamknięte? Czy do zamrażary lepiej wrzucic
---- Chodzi oczywiście o proch Big Grin