Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Cieszmy się z małych rzeczy! - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: DOPAL.ORG (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Pomysły i sugestie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Cieszmy się z małych rzeczy! (/showthread.php?tid=841)

Strony: 1 2 3 4


Cieszmy się z małych rzeczy! - Kajabuza - 13.07.2022

Pomyślałem o czymś w swego rodzaju wyróżnieniu dla najambitniejszego / najbardziej opisującego daną zagwostkę / najwyżej punktowanego / czy też według moderatora zasługującego po prostu posta.

Wyróżnienie w postaci np złotej ramki oplecionej chryzantemami Podobno kultowa wokół komentarza lub innym motywem. Smile

I np taki jegomość dodatkowo za wyróżnioną odpowiedź w wątku dostawał by dodatkowych kilka punktów reputacji. Dajmy na to tszy Podobno kultowa

Mała rzecz, a może zmotywowała by część osób do pisania treściwszych odpowiedzi w poważniejszych wątkach. Smile

No i to wyróżnienie, ta piękna rama wokół komentarza Big Grin

Przykład pierwszy lepszy bo miota tym busem jak szatan Podobno kultowa

[Obrazek: IMG-20220713-161153.jpg]

Biorę po 300 złotych od każdej drużyny i słucham państwa!!!! Smile


RE: Cieszmy się z małych rzeczy! - Maniek - 13.07.2022

Pomysł powiedzmy, że w połowie dobry. Można dać jakieś wyróznienie posta, który po prostu cieszy się największą popularnością, czyli otrzymał najwięcej polubień. Co do przyznawania dodatkowych polubień za samo wyróżnienie - moim zdaniem bez sensu.


RE: Cieszmy się z małych rzeczy! - PUDZILLA - 13.07.2022

podzielam zdanie przedmówcy


RE: Cieszmy się z małych rzeczy! - Kajabuza - 13.07.2022

Z tymi dodatkowymi punktami racja, w wypadku wysoko punktowanej odpowiedzi, jednak według mnie często te mądrzejsze, najwięcej wyjaśniające w temacie odpowiedzi przechodzą bez większego echa i tu pomyślałem, że właśnie moderator by innym "wskazywał paluszkiem", tzn wyróżnieniem, że ta odpowiedź jest wartościowa lub godna podziwu Smile czilaut 8)

Edit: jeszcze przez myśl przeszła mi opcja przypiętego komentarza, albo jako pierwszego pod wątkiem albo na końcu. Wiadomo, fajnie sobie w wolnej chwili poczytać dyskusje użytkowników, ale też może fajnym motywem było by umieszczenie tej najlepszej odpowiedzi jako wyróżnionej i dużo wyjaśniającej w całym wątku na samym "szczycie" . Smile


RE: Cieszmy się z małych rzeczy! - Alkopoligamia - 14.07.2022

Sam kolor nicku świadczy o pozycji w rankingu. Ale post z dużą ilością plusów faktycznie mógłby nieco się wyróżniać


RE: Cieszmy się z małych rzeczy! - M100 - 15.07.2022

Na niebieskim tak było i nadal cbyba jest, że posty z dużą ilością + się wyróżniały .


RE: Cieszmy się z małych rzeczy! - Kajabuza - 15.07.2022

Setka, niebieskie to jedno z tych forów, gdzie jest selekcja komentarzy? Podobno kultowa Nie wiem jak to skomentować, więc jako ciekawostkę wrzucam fotki
Ocean Ramsey, kobiety, którą się jaram ostatnimi czasy. W imię ochrony nad rekinami pływa sobie swobodnie nawet z największymi okazami żarłaczy białych. Smile ❤️
[Obrazek: NINTCHDBPICT000462404174.jpg]

[Obrazek: IMG-20220712-100626.jpg]


RE: Cieszmy się z małych rzeczy! - ProducentRC - 15.07.2022

A ja to tylko powiem że...
Cieszmy się z małych rzeczy bo wzór na szczęściee w nich zapisaaannyyy jeest Podobno kultowa Podobno kultowa


RE: Cieszmy się z małych rzeczy! - Maniek - 15.07.2022

Raul  Przeczytaj wątek, a najlepiej mój wpis Wink


RE: Cieszmy się z małych rzeczy! - ProducentRC - 15.07.2022

Wydaje mi się że kiedy post osiągnie 3 polubienia lub więcej zostaje wyświetlony na innym tle dzięki czemu wyróżnia się od razu