Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Zestaw naprawczy organizmu. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Zdrowie i detoks (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Wątek: Zestaw naprawczy organizmu. (/showthread.php?tid=842)

Strony: 1 2 3


Zestaw naprawczy organizmu. - Kajabuza - 13.07.2022

Znalazłem w sieci taki zestaw naprawczy. Streściłem. Smile

Po 25 dniach "terapii" według wielu opinii wszelkie zmiany (poza nieodwracalnymi) w organizmie przeżartym wszelkimi stimami i innymi rzeczami mają znikać bez śladu, organizm jest po renowacji i czujemy, że żyjemy na nowo! Smile

Fenylopiracetam - rano po śniadaniu 100mg i po obiedzie 100mg. Powtarzać przez 25 dni. Dodatkowa stymulacja też pewnie Was usatysfakcjonuje.

CDP-Cholina - 400mg rano po śniadaniu. Powtarzać przez 25 dni.

5-HTP - 200mg na 45min przed snem oraz 200mg rano po śniadaniu. Powtarzać przez 25 dni. Efekt - uregulowanie rytmu dobowego, poprawa jakości snu, stabilizacja/poprawa nastroju.

To oczywiście temat do dyskusji i zapraszam jeśli ktoś coś by dodał od siebie lub coś zmienił. Smile


RE: Zestaw naprawczy organizmu. - Alkopoligamia - 14.07.2022

Myślę , że wszystkie suplementy diety odpowiednio dobrane pod organizm coś tam pomogą. Samo branie nic nie pomoże bez wcześniejszej konsultacji z osobą która się na tym zna i będzie wiedziała czego brakuje naszemu organizmowi xd


RE: Zestaw naprawczy organizmu. - Kajabuza - 14.07.2022

by Artur019:

"lata walenia 3-MMC w trybie co 2-7 dni po 2-5g zaleczyło do stanu praktycznie pierwotnego w 25 dni tak że nie zauważałem już u siebie ŻADNYCH zmian. Oczywiście mówimy tu o subiektywnym poczuciu własnego ciała, pewne zmiany pewnie są już nieodwracalne - bądźmy szczerzy. Poza tym przerobiłem 100 różnych specyfików z każdej grupy i mimo wszystko ten zestaw się sprawdził"

Jedna z opinii.

A tu efekty owej terapii:

Wróciła:

-motywacja
-pamięć krótkotrwała i długotrwała
-dobre samopoczucie
-dobry sen
-kondycja(na tyle ile mogła bez ćwiczenia)
-ludzkie uczucia
-empatia
-no i zniknęły chęci na przywalenie


RE: Zestaw naprawczy organizmu. - Alkopoligamia - 14.07.2022

Jak dla mnie suplementacja dobrana indywidualnie tylko i wyłącznie


RE: Zestaw naprawczy organizmu. - Kajabuza - 14.07.2022

Alkopoligamia oczywiście rozumiem, to jak z dietą. Jednak wg mnie to jest taki zestaw uniwersalny, nie zaszkodzi, a może pomóc.

Kolejna opinia (wiem, że nie każdy zagląda na fora, gdzie nie ma sampli są aktywność Podobno kultowa a może komuś się przyda. Big Grin

"Artur dziękuję za podzielenie się wiedzą, powyższą suplementację brałem przez 3 dni rano 200 mg 5htp, 400 mg cdp Choliny, 100 fenylopiracetamu, po obiedzie 100 mg fenylopiracetamu, no i przed snem 200 mg 5htp.

Efekty po 3 dniach są FANTASTYCZNE I NIE WIARYGODNE !!!!!!!! jarałem zioło można powiedzieć dzień w dzień od 10 lat, łącznie 5 tłustych lat ze stymulantami głównie ketony i mdma kosmiczne dawki, łącznie przerobiłem około 30 substancji ostatni rok mxe w ciągu rocznym z przerwami 1-3 dni max. alkohol piłem przez 5 lat codziennie."

Smile


RE: Zestaw naprawczy organizmu. - Alkopoligamia - 14.07.2022

Weź daj źródło tych opinii xD


RE: Zestaw naprawczy organizmu. - Kajabuza - 14.07.2022

Mama nie kazała podawać takich informacji nieznajomym Alkopoligamiom. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale powiem.

www.internet.com Podobno kultowa


RE: Zestaw naprawczy organizmu. - Chochlik - 19.08.2022

Ja mam dużo odczynników na regenerację móżdżku, warunkiem jest jakaś wstępna abstynencja, bo inaczej zrobi się nerwowo plus nasilają one początkowo objawy glodu narkotykowego. Także trzeba umieć radzić sobie z glodzikami.


RE: Zestaw naprawczy organizmu. - Pazyfea - 25.08.2022

Warto nadmienic ze podczas tej 25 dniowej terapii trzeba miec przerwe od cpania XD


RE: Zestaw naprawczy organizmu. - Chochlik - 25.08.2022

Pazyfea

Jak ćpasz to nic się nie regeneruje. Predzej w drugą stronę.

Taki to już biznes.