Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Usuwanie powiadomień. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: DOPAL.ORG (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Pomysły i sugestie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Usuwanie powiadomień. (/showthread.php?tid=855)



Usuwanie powiadomień. - Kajabuza - 16.07.2022

Słuchajcie jest taka opcja co nie...

Że z lenistwem da się walczyć... Ogólnie trzeba coś zrobić. Podobno kultowa

Leniem nie jestem zwłaszcza jak mi się coś zachce xd ale czy jest opcja, żeby jakoś szybciej dało się robić porządek w swoim profilu? Wizja klikania 317 razy na 26 stronach powiadomień, żeby je usunąć jakoś nie zachęca do podjęcia próby. Podobno kultowa

Przynajmniej te "zaznacz wszystkie" na stronie było by fajną opcją. Smile
[Obrazek: ColorlessCarefulCommabutterfly-size_restricted.gif]


RE: Usuwanie powiadomień. - Maniek - 16.07.2022

Przecież jest opcja "Usuń wszystkie powiadomienia" po kliknięciu w symbol dzwoneczka obok PW.


RE: Usuwanie powiadomień. - Kajabuza - 16.07.2022

Maniek obok dzwoneczka tak, ale mimo to powiadomienia dalej są obok jak klikniesz na te "dymki".


RE: Usuwanie powiadomień. - Maniek - 16.07.2022

Raul


RE: Usuwanie powiadomień. - kot_kreskowy - 17.07.2022

(16.07.2022, 18:57)kajabuza napisał(a): Maniek obok dzwoneczka tak, ale mimo to powiadomienia dalej są obok jak klikniesz na te "dymki".

Ja tam nie wiem, ale gdy sprawdzam nowe  powiadomienia i mam już je "ogarnięte" to na dole listy mam opcję USUŃ WSZYSTKIE . Gdy to zrobię, to one już się nie wyświetlają nigdy i nigdzie.

Więc nie wiem,czy to Ty czegoś w tych opcjach nie dostrzegasz ,czy to ja jestem jakiś "inny" Podobno kultowa


RE: Usuwanie powiadomień. - Kajabuza - 17.07.2022

kot_kreskowy

Gdy przy dzwoneczku wciskam "usuń wszystkie powiadomienia" to znikają te przy dzwoneczku, ale pozostaje to:
[Obrazek: IMG-20220717-071256.jpg]
I tu gdy wcisnę pokazuje się strona powiadomień i na dole nie ma opcji "usuń wszystkie" tylko trzeba po kolei zaznaczać i usuwać na każdej stronie (następnie z folderu usunięte, po co ten folder też nie wiem Smile )
[Obrazek: IMG-20220717-071213.jpg]


RE: Usuwanie powiadomień. - kot_kreskowy - 17.07.2022

Kajabuza  no to ja jestem inny, bo u mnie czegoś takiego ni chuja, nie ma Podobno kultowa
Jak usuwam to one znikają w czeluściach piekielnych.

Kajabuza 
To co masz w kółku to tam masz przecież wiadomości a nie powiadomienia i w wiadomościach faktycznie brakuje opcji "zaznacz wszystkie"


RE: Usuwanie powiadomień. - Kajabuza - 17.07.2022

Tak Kocie, ale w tych wiadomościach zbierają się też "wiadomości" odnośnie subskrybowanych wątków, czy odpowiedziach pod moim postem jakimś itd itp.

Ale Raul pisał wyżej i dobrze właśnie jak będzie limit tych wiadomości czy też automatyczne usuwanie. Big Grin


RE: Usuwanie powiadomień. - kot_kreskowy - 17.07.2022

(17.07.2022, 07:00)kajabuza napisał(a): Tak Kocie, ale w tych wiadomościach zbierają się też "wiadomości" odnośnie subskrybowanych wątków, czy odpowiedziach pod moim postem jakimś itd itp.

Ale Raul pisał wyżej i dobrze właśnie jak będzie limit tych wiadomości czy też automatyczne usuwanie. Big Grin

Abo kot nie zdawał sobie sprawy, że tam jakieś subskrybcje wyskakują, bo kot przewidywalnie w ustawieniach wyłączył niektóre opcje powiadomień, aby mu dupy nie zawracały Podobno kultowa


Jak Raul  będzie robił z tym porządek, to przy okazji mógłby przywrócić selektywne cytowanie w postach, bo brakuje tego bardzo.