Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Oświadczył, że ma narkotyki, ale nie powie gdzie je schował XD - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Wiadomości (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: Oświadczył, że ma narkotyki, ale nie powie gdzie je schował XD (/showthread.php?tid=858)

Strony: 1 2


Oświadczył, że ma narkotyki, ale nie powie gdzie je schował XD - PUDZILLA - 17.07.2022

[Obrazek: x8p9T434L050V1B6i5e718B8C8y4K5k5.jpg]
Policjanci zatrzymali 30-letniego mieszkańca Gdyni, który miał w swoim mieszkaniu narkotyki. Śledczy zabezpieczyli blisko 134 gramy amfetaminy.

Kryminalni z Chyloni w trakcie swoich działań ustalili, że jeden z mieszkańców Gdyni może mieć środki odurzające.

— Policjanci ustalili miejsce zamieszkania mężczyzny i pojechali tam, żeby to sprawdzić. Mundurowi wylegitymowali mężczyznę oraz zapytali, czy ma narkotyki. 30-latek zachowywał się bardzo nerwowo, a po chwili oświadczył, że dzień wcześniej znalazł narkotyki za sklepem i ma je na własny użytek, ale nie powie, gdzie są schowane - informuje podkom. Jolanta Grunert z gdyńskiej komendy.

Kryminalni w trakcie przeszukania znaleźli środki odurzające w łazience, mężczyzna schował je na najwyższej półce i w koszu na pranie pomiędzy ubraniami. Funkcjonariusze zabezpieczyli blisko 134 gramy amfetaminy, co stanowi 197 pojedynczych porcji.

30-letni mieszkaniec Gdyni został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Śledczy przedstawili mu zarzut dotyczący przestępstwa, za które grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

zrodlo: nadmorski24

134 gramy na 197 porcji, hmm to daje 0.68 grama na wrzute, niezla ta amfetamina taka nie za mocna Podobno kultowa


RE: Oświadczył, że ma narkotyki, ale nie powie gdzie je schował XD - Maniek - 17.07.2022

Gościu inteligentny inaczej Podobno kultowa  Myślał, że wymyślił super bajerę z tych znalezieniem za sklepem fety, ale nie powie gdzie schował... No co on kurwa myślał, że psy powiedzą: "ok, jak Pan nie chce powiedzieć to trudno - odpuszczamy. Do widzenia i miłego dnia życzymy" i go puszczą na kreskę do domu? Big Grin  Nadużywanie stimów robi kisiel z mózgu.


RE: Oświadczył, że ma narkotyki, ale nie powie gdzie je schował XD - M100 - 17.07.2022

Jak Pan sobie przypomni to tu jest wizytówka Big Grin


RE: Oświadczył, że ma narkotyki, ale nie powie gdzie je schował XD - shaqu245 - 17.07.2022

Ale się uśmiałem Big Grin
Nawet moja kobieta która jest anty się roześmiała gdy powiedziałem jej z czego tak się śmieje Big Grin
Dawno nie czytałem tak śmiesznego newsa ;D


RE: Oświadczył, że ma narkotyki, ale nie powie gdzie je schował XD - M4xxdd - 17.07.2022

Oj tam oj tam, jakąś linie obrony trzeba mieć.


RE: Oświadczył, że ma narkotyki, ale nie powie gdzie je schował XD - kot_kreskowy - 17.07.2022

Wiem ,ale nie powiem Cool
Chciałbym widzieć miny tych gliniarzy Big Grin

Sztos artykuł PUDZILLA , +1


RE: Oświadczył, że ma narkotyki, ale nie powie gdzie je schował XD - Harnas - 18.07.2022

Najlepiej tak grać idiote i tyle XD ale ciekawe jak na to policja bo pewnie co chwile słyszy dostałem od kogos Big Grin


RE: Oświadczył, że ma narkotyki, ale nie powie gdzie je schował XD - Pazyfea - 22.07.2022

ale z niego buntownik hahaha


RE: Oświadczył, że ma narkotyki, ale nie powie gdzie je schował XD - MarekToZiomal - 22.07.2022

197 porcji to 20 g? o ile sie nie myle to duzo tego nie mial


RE: Oświadczył, że ma narkotyki, ale nie powie gdzie je schował XD - Koras88 - 22.07.2022

Tak to tyle porcji bo według prawa to 1g= jedna porcja o ile się nie mylę bo Maniek wypowiadał się na ten temat w którymś z postów