Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Oksykodon - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Opioidy/Opiaty (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=50)
+--- Wątek: Oksykodon (/showthread.php?tid=887)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Oksykodon - KiszczaK - 16.04.2023

Skrętka jest tragedia,smród papierosów intensywny i ta niechęć do życia.
Relanium i clonzepam nie pomagał.
Słabość i ta niemoc to żałosne odliczanie do końca skrętki,zwłaszcza że zdążyło mi się to na grypie.
Jezu oby nigdy więcej tego uczucia !!!


RE: Oksykodon - Mrs.Darkness - 16.04.2023

Oxy fajne w działaniu dobre do czasu dopóki nie przyjdzie skrętka wtedy to jest masakra


RE: Oksykodon - horsii - 21.04.2023

Kupiles bilet, to jedz na wycieczkę. Podobno kultowa


RE: Oksykodon - Amnezja - 13.06.2023

Narazie jadę na tramadolu, ale chciałabym się przerzucić na to opio. Pomoże ktoś z jakimś źródłem?


RE: Oksykodon - maciusss. - 16.07.2023

Z oksykodonem miałem jedna jedyna przygodę. Stosowany lek nosił nazwę Accordeon 10 mg.
Zarzucone 30 mg per oral. Najpierw rozkruszylem tabletki zębami i popilem soczkiem grejpfrutowym. Fajna i przyjemna faza. Ważyłem wtedy około 70 kilogramów. Miałem już jakieś przygody za soba z morfiną i tramadolem. Według mnie 30-40 mg per oral to wystarczająca dawka na początek. Raczej nie schodziłbym w dół. Papierosy pali się po tym przyjemnie w chuj chociaż można się porzygać jeśli się przesadzi z ilością tytoniu. Oksykodon to moje TOP 2 jeśli chodzi o opioidy lub opiaty. Na 1 miejscu oczywiście morfina. 
Pozdro  Heart


RE: Oksykodon - Mfexor - 16.07.2023

Z oksy może raz miałem do czynienia rekreacyjnie z tolerką zerową lekko zmiotło mnie z planszy XD ktoś próbował tego w jakimś bezpiecznym miksie o ile coś takiego istnieje?


RE: Oksykodon - KiszczaK - 28.07.2023

(16.07.2023, 14:54)maciusss. napisał(a): Z oksykodonem miałem jedna jedyna przygodę. Stosowany lek nosił nazwę Accordeon 10 mg.
Zarzucone 30 mg per oral. Najpierw rozkruszylem tabletki zębami i popilem soczkiem grejpfrutowym. Fajna i przyjemna faza. Ważyłem wtedy około 70 kilogramów. Miałem już jakieś przygody za soba z morfiną i tramadolem. Według mnie 30-40 mg per oral to wystarczająca dawka na początek. Raczej nie schodziłbym w dół. Papierosy pali się po tym przyjemnie w chuj chociaż można się porzygać jeśli się przesadzi z ilością tytoniu. Oksykodon to moje TOP 2 jeśli chodzi o opioidy lub opiaty. Na 1 miejscu oczywiście morfina. 
Pozdro  Heart

Accordeon ma tyle wspolnego z oksy co hera do wit c. 
To tramal ma wiecej wspolnego (zartobliwie, z opiatem ktory klepie ale w pompce).
A to co opisujesz to lodeina, jesli sie nie mylę.

(16.07.2023, 16:47)Mfexor napisał(a): Z oksy może raz miałem do czynienia rekreacyjnie z tolerką zerową lekko zmiotło mnie z planszy XD ktoś próbował tego w jakimś bezpiecznym miksie o ile coś takiego istnieje?

Z opiatem typu Oksydolor, oksycotin i inne oxy nie ma bezpiecznego mixu.
Robisz na wlasna odpowiedzialność. 
Ja cloninika zarzucalem sporadycznie, bo sam oxy robil robotę bez dodatków.


RE: Oksykodon - Twilight Sparkle - 12.08.2023

Ale ty wiesz że substancja czynna jest ta sama tylko konstrukcja tabletki czy ewentualne dodatki sprawiają że różne marki oksików bożych różnie klepią? Szczególnie te o przedłużonym uwalnianiu (sprawdź oznaczenia na opakowaniu) mają no cóż... przedłużone uwalnianie które utrudnia osiągnięcie upragnionej fazy xDDDDDD


RE: Oksykodon - Benito - 17.09.2023

Ile tego można max. dni jeść żeby skręta nie było?


RE: Oksykodon - Twilight Sparkle - 23.09.2023

Benito bez skręta? Jak chcesz się bawić w jedzenie takich rzeczy w ciągu to nie zaczynaj najlepiej w ogóle.