Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Mieszanka 3cmc z ? - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Pytania i odpowiedzi (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: Mieszanka 3cmc z ? (/showthread.php?tid=898)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Mieszanka 3cmc z ? - Lady Giwera - 08.11.2022

(08.11.2022, 01:20)DwDPzN napisał(a): Lady Giwera tu masz całe 8 stron opinii o tym


Dzięki Smile Lektura na jutro Tongue


RE: Mieszanka 3cmc z ? - kot_kreskowy - 08.11.2022

(08.11.2022, 00:36)Lady Giwera napisał(a): Napiszesz coś więcej o działaniu white Elephant? Ewentualnie link do opinii. Smile


Ja w tamtym poście miałem na myśli nie produkt white elephant,  a hexen od White-Elephant 🙃
Trochę chujowo złożyłem to zdanie, przez co może być mylące. Pseplasam😉

Po prostu hex od esco i od słonia to na 99% ten sam produkt. Bardzo mocny zresztą i baaardzo wciągający.


RE: Mieszanka 3cmc z ? - Lady Giwera - 08.11.2022

(08.11.2022, 05:02)kot_kreskowy napisał(a): Ja w tamtym poście miałem na myśli nie produkt white elephant,  a hexen od White-Elephant 🙃
Trochę chujowo złożyłem to zdanie, przez co może być mylące. Pseplasam😉

Po prostu hex od esco i od słonia to na 99% ten sam produkt. Bardzo mocny zresztą i baaardzo wciągający.

Dziękować dziękować. Dopiero raczkuje na forum, dzięki za wyjaśnienie "łopatologiczne" ;P


RE: Mieszanka 3cmc z ? - kot_kreskowy - 08.11.2022

Lady Giwera Spoczko.
A co do produktu white elephant  to raczej bym go z 3cmc nie łączył. Moim zdaniem 3cmc dużo na tym straci, no ale wiesz, każdy ma swój gust🙃


RE: Mieszanka 3cmc z ? - Beeniepatu - 08.11.2022

3cmc, przez swoje wartosci uwalniania neuroprzekaznikow, wydaje sie byc uniwersalna substancja. Bardziej efektywne bedzie kombinowanie z dawkowaniem, niz miksowaniem. Przy miksie, wiekszosc substancji po prostu przykryje dzialanie 3cmc, bo oddzialywanie na dany neurotransmitter bedzie bardziej selektywne. Jak zmiksujemy ze stimem to bedzie tylko wiekszy speed. Jak z epatogenem, to serotoninowa euforia przykryje dopaminowy rush. I tak dalej.


RE: Mieszanka 3cmc z ? - Lady Giwera - 08.11.2022

(08.11.2022, 12:37)beeniepatu napisał(a): 3cmc, przez swoje wartosci uwalniania neuroprzekaznikow, wydaje sie byc uniwersalna substancja. Bardziej efektywne bedzie kombinowanie z dawkowaniem, niz miksowaniem. Przy miksie, wiekszosc substancji po prostu przykryje dzialanie 3cmc, bo oddzialywanie na dany neurotransmitter bedzie bardziej selektywne. Jak zmiksujemy ze stimem to bedzie tylko wiekszy speed. Jak z epatogenem, to serotoninowa euforia przykryje dopaminowy rush. I tak dalej.

Istotnie, z moim znikomym poziomem wiedzy skupię się na początku na dojściu do optymalnego dawkowania. 
Wczoraj osobiście zjadłam niecałą 1 3cmc, na to w dlugim przedziale czasowym 4 piwka, delikatna, zdrowa kolacja, sen i dzis czuję się świetnie. Rano 2 szklanki wody, mini śniadanie banan na buzie i normalnie pracuje, zero spiny, irytacji. Pełna pogoda ducha, natrętna smaka na więcej nie puka do drzwi.


RE: Mieszanka 3cmc z ? - wwojtuss - 09.11.2022

jakbys miala jakies pytania odnosnie produktu hexen analog od pabla to sluze pomoca, przejadlem tego az za duzo jak na mnie xD 
a co do pytania - co fajnie siada do 3cmc? odpowiedz jest prosta - wiecej 3cmc
osobiscie nie jestem fanem laczenia substancji, bo jak zjadlem 200mg 3mmc oral, 3cmc sniffem i 2mmc sniffem to ni chuja nie czulem niczego oprocz delikatnego speeda XD zmarnowalem swoja ulubiona substancje glupia checia polaczenia


RE: Mieszanka 3cmc z ? - NO LOVE - 09.11.2022

Ja jakiś czas temu miksowałam z MPA. W sumie różne RC - 3cmc, 4cmc, 3mmc. I było całkiem, całkiem przy pierwszych wrzutkach. Później już miałam "odklejkę" od świata i trzeźwości umysłu, żeby oceniać nadal jak działają te mieszanki.


RE: Mieszanka 3cmc z ? - Kajabuza - 09.11.2022

3CMC PRIMA SORT I WÓWCZAS NIE MA SENSU DODAWAĆ NIC!
Moim skromnym zdaniem.
NO LOVE pewnie nie miała MPA prawilnego, ale czytałem na {[H]}, że MPA jest zajebiste do miksu z euforykami inaczej mówiąc epatogenami, także szukajcie dobrego MPA. 😎



RE: Mieszanka 3cmc z ? - Beeniepatu - 09.11.2022

@"Kaja Buza" 3cmc to nie jest empatogen, a miks z MPA tylko spowoduje synergiczne efekty spowodowane oddzialywaniem na uklad dopaminergiczny. Miks raczej do odradzenia