Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Mieszanka 3cmc z ? - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Pytania i odpowiedzi (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: Mieszanka 3cmc z ? (/showthread.php?tid=898)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Mieszanka 3cmc z ? - Kajabuza - 20.11.2022

(09.11.2022, 07:32)beeniepatu napisał(a): @"Kaja Buza" 3cmc to nie jest empatogen, a miks z MPA tylko spowoduje synergiczne efekty spowodowane oddzialywaniem na uklad dopaminergiczny. Miks raczej do odradzenia

Dziękuję, że sprostowałeś. Jednak serio takie coś wyczytałem na Hajpku. Ogólnie MPA jest, a raczej kiedyś był dragiem dizajnerskim coś takiego, bo teoretycznie jest słaby, a WŁADZIA od k.nl który ponoć był na MPA kojarzę jako długo trzymająca, w uj dodającą poczucia Boskości 🤭sól. Ciekawe z czym to mieszali, bo gdzieś obiło się, że z kofeiną
CO DO TEMATU:
Przeszukałem wątek i nie wierzę, że nie napisałem jeszcze. PIWO. Kilka sztuk. Dwie, trzy butelki przed badaniem 3CMC swego czasu bardzo podnosiło doznania po chlorze. Nie wyobrażałem sobie walić ceemceka bez wcześniejszych browarków. I w trakcie, ale to z każdym kolejnym strzałem coraz mniej się chciało piwa. 😁



RE: Mieszanka 3cmc z ? - Beeniepatu - 20.11.2022

(20.11.2022, 03:49)Bam napisał(a): No akkurat wtedy jest caly sens inaugaracj bani

No tak. Rozumiem, ze wtedy tez spiewasz Gaude Mater Polonia ... Jak inauguracja to inauguracja


RE: Mieszanka 3cmc z ? - Bam - 20.11.2022

Nie ale spiewam, kiedy ranne wstają wzorza ... Smile


RE: Mieszanka 3cmc z ? - Beeniepatu - 20.11.2022

Bam nie watpie. A wieczorem 'Cichy zapada zmrok'.
Wciaz jednak nie dowiedzialem sie, co daje Ci 3cmc przy alfie. Minimalne sero z 3cmc nie ma szans w zaden sposob przebic sie przez dopaminowe, niszczycielskie pierdolniecie alfy. Mix, ktory nie ma w zaden sposob sensu, tylko truje organizm. Tu polecasz to publicznie, nie umiejac zwiezle napisac, jakie sa efekty dodane takiego miksu, porownujac samo ladowanie alfy. To jak Cie mozna brac na powaznie.


RE: Mieszanka 3cmc z ? - Kajabuza - 20.11.2022

Bam może sprecyzujesz dla pewności w jakiej kolejności? 
Mnie osobiście alfa vapo nie porwała, ale to jak mniemam przez to, że nie umiałem nigdy vapować i w sumie jakby miało się skończyć tylko na vapowaniu, to dla komfortu psychicznego dopelnkilbym to nawet 3CMC. 
Jeśli to po spustoszeniach dokonanych w worze z alfą, to sam też bym na cisnienie po alfie wrzucił nawet 3CMC jak mniemam, nawet jeśli to nie miało, by sensu.
Ale też się zastanawiam Beeniepatu poza działaniem na serotoninę, 3CMC na coś jeszcze działa (mnie prawilne 3CMC euforyzuje, stymuluje, libidabidibizuje no... libido, speedzik itd. taki miks idealny wszystkiego), nie jest to 4CMC ani nic z tych rzeczy, czyli uważasz, że nic a nic to nie podziała po buchu alfy? 🤔



RE: Mieszanka 3cmc z ? - Beeniepatu - 20.11.2022

@"Kaja Buza" przede wszystkim, 3cmc w bardzo malym stopniu wplywa na serotonine. Tyle ile jej uwalnia, nie ma zadnej wartosci dodanej do dopaminowego wystrzalu spowodowanego alfa. Nic nie ma prawa sie tu przebic. 
Poza tym, w ogole nie piszesz o jakiej euforii mowisz. Po raz milionowy chyba powtorze. Euforycznosc trojki polega na dopaminowym rush'u. A nie na serotoninowym pluszu


RE: Mieszanka 3cmc z ? - Kajabuza - 20.11.2022

No właśnie do tego zmierzam, że może Bam mimo działania alfy odczuwa jednak ten dopaminowy Rush. 😇 (w minimalnym nawet stopniu)



RE: Mieszanka 3cmc z ? - Beeniepatu - 20.11.2022

@"Kaja Buza" zero kumania bazy. To wlasnie alfa daje dopaminowy rush, o intensywnosci 10x wiekszej niz 3cmc. Nie ma wiec zadnego sensu mixowac tych substancji. Bo to co w trojce definiuje faze, w alfie jest 10x intensywniejsze


RE: Mieszanka 3cmc z ? - Kajabuza - 20.11.2022

Lub to co definiuje "poczucie szczęścia"... Ok czyli serotoninowe "szczęście" 3CMC ma się nijak do dopaminowego "szczęścia" ALFY PIHP. 😁
Zarówno serotonina, jak i dopamina są klasyfikowane jako hormony szczęścia i są w stanie zauważalnie wpływać na nasze samopoczucie oraz nastrój.
Czyli tak jakby... Człowiek na bani po wypiciu litra czystej solo chciał poprawić banię naparstkiem piwa? Teraz już rozumiem czaczę. 😎



RE: Mieszanka 3cmc z ? - Maniek - 20.11.2022

Beeniepatu Dał dobrą, a rzekłbym nawet, że złotą radę dla Ciebie Kaja Buza. Pisz mniej i z sensem, a nie wszędzie gdzie się tylko da...