Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Mieszanka 3cmc z ? - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Pytania i odpowiedzi (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: Mieszanka 3cmc z ? (/showthread.php?tid=898)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Mieszanka 3cmc z ? - Kajabuza - 20.11.2022

No powiesz mi, że nie ma sensu w ostatnim poście? 
😳😳😳
Nie każdy ma tyle wiedzy, żeby chociaż wiedzieć co to serotonina Itd. i wiedzieć, albo mieć szansę zrozumieć co chce przekazać, oczywiście mądrze Beeniepatu, a tu jak krowie na rowie, to dziecko zrozumie teraz. 😎😁



RE: Mieszanka 3cmc z ? - Beeniepatu - 20.11.2022

@"Kaja Buza" zal juz czytac co Ty wypisujesz. Ile razy trzeba Ci tlumaczyc, zebys zrozumial, ze 3cmc dziala bardzo slabo na sero. Nie mq czegos takiego jak 'serotoninowe szczescie' po 3cmc. Tak jest przy 4cmc. Nie wiem czy naprawde tak wolno przetwarzasz, czy caly czas rzniesz glupa


RE: Mieszanka 3cmc z ? - Kajabuza - 20.11.2022

No i właśnie do tego drogą dedukcji doszliśmy. Pisałeś, że nie kumam bazy, to starałem się pytać, rzucać swoje domysły po to, żeby w końcu skumać prostym sposobem. 😂
PS. Jednak pisałeś, że "trójka" coś tam tego serotoninowego szczęścia jednak ma, ja myślałem, że alfa po prostu wyrzuca tyle serotoniny, ale okazało się, że to jednak dopamina, a przy 3CMC występuje dopaminowy Rush jak pisałeś, więc stąd sugestia, że jednak można poczuć te 3CMC jakoś minimalnie po Alfie itd., itd... Prosta... A zarazem kręta droga dedukcji. 😄😄😄

Bam czekamy aż Ty się odniesiesz do tego!!! 😎😎😎



RE: Mieszanka 3cmc z ? - Beeniepatu - 20.11.2022

@"Kaja Buza" nic takiego nie napisalem. Pisalem, ze trojka w malym stopniu wplywa na serotonine. Empatogeny daja 'serotoninowe szczescie'. 3cmc nie jest empatogenem


RE: Mieszanka 3cmc z ? - Kajabuza - 20.11.2022

Tak. Ale napisałeś, że w małym stopniu jednak. Nie do końca rozumiem, o co chodzi. Ja i zapewne wiele osób nie rozumie po jednym wpisie, na już wszystkiego i nie rżnę głupa ani nic, tylko staram się zrozumieć, może nie zawsze wychodzi tak, jakbyście tego chcieli 😁, ale jednak.
Może warto, by było czasami się uśmiechnąć i z przymrużeniem oka spojrzeć na czyjąś żenującą niewiedzę i ciemnotę w danym temacie, bo trochę się czuję jakby traktowany w tym momencie z góry. 😊
Dla przykładu, w alternatywnym świcie ćpamy muzykę, jest nielegalna, temat dotyczy kompresji plików audio i ja komuś pisze: słuchaj gościu przy kodowaniu 16-bitowym wysokość "pików" na wykresie musi mieścić się granicach od 0 do 215 - czyli od 0 do ±32 768, gdzie z 16 bitów jeden jest zarezerwowany na zapisanie znaku sygnału - czyli czy jest on nad czy pod osią. 
I oczywiście nie wielu z nas cokolwiek z tego rozumie i ktoś chce dopytać, jakoś w łopatologiczny sposób zrozumieć to. I w tym momencie każę Mu urwać dyskusję, bo ma rozumieć i już, albo oskarżam Go o to, że Jego dopytywanie (głupota w danym temacie) i chęć zrozumienia jest pisaniem często i bez sensu.



RE: Mieszanka 3cmc z ? - Yalasek - 20.11.2022

kup se kilka rodzaji trójek, od kilku V, pomieszaj i masz mixa jak tra la la


RE: Mieszanka 3cmc z ? - Beeniepatu - 20.11.2022

@"Kaja Buza" nie wiem jak prosciej mozna to wytlumaczyc. Do tego to, ze nie rzucam na prawo i lewo emotkami, nie znaczy, ze sie nie usmiecham. A co do podanej analogii, to:
1. Na branzowym forum, pytania o podstawowa wiedze, ktora jest nierozerwalnie zwiazana z tematem (u nas substancje / w Twoim kompresja plikow), sa uznawane za pewna ignorancje, jesli zadaje je lider forumowej spolecznosci
2. Tak powinna wygladac wlasnie odpowiedz na branzowym Forum. O ile pytanie zadaje jakis nowy user. Odpowiedzi na pytania o podstawy zadawane przez doswiadczonego uzytkownika, zazwyczaj koncza sie szorstkim komentarzem.


RE: Mieszanka 3cmc z ? - Kajabuza - 20.11.2022

E tam... 😁
Ok. Postaram się bardziej kompresować swój wachlarz pytań, żeby w jak najkrótszym zdaniu je zadać w formie jednego solidnego konkretnego pytania. 😁😁😁😁😁😁😁😁😁

Z drugiej strony zawsze można Forum zmienić w witrynę informacyjną. 😁
Bez możliwości udzielania się. Propozycje tematów prosimy wysyłać na email administracji, a Beeniepatu wszystko na dany temat opiszę w odpowiednim wątku, który znajdziemy po kliknięciu odnośnika do danego działu, a następnie tematu.
😄😄😄
Uwielbiam Was. 😊

Ostatnie Beeniepatu już serio. Zaznaczam, że to tylko moje spojrzenie:
1. Na branzowym forum, pytania o podstawowa wiedze, ktora jest nierozerwalnie zwiazana z tematem (u nas substancje / w Twoim kompresja plikow), sa uznawane za pewna ignorancje, jesli zadaje je lider forumowej spolecznosci
2. Tak powinna wygladac wlasnie odpowiedz na branzowym Forum. O ile pytanie zadaje jakis nowy user.
....... 
Ale gdzie tu ignorancja, jak starałem się dojść do informacji dlaczego tak, lub dlaczego nie może działać 3CMC przy Alfie. I tak jak piszesz nowy user zobaczy moją "ignorancję", ale dzięki niej coś się może dowie i nie będzie już pytał. 
Poza tym nie uważam, żeby to, że ktoś jest początkującym czy zaawansowanym użytkownikiem, było jakimś wyznacznikiem ile może, a ile nie powinien wiedzieć, bo człowiek się uczy całe życie i wszystkiego mogę nie wiedzieć mając najwyższą range i najwięcej punktów i wszystkiego i nie bać się wdać w taką dyskusje co jest oznaką pokory, a także i szacunku wobec wiedzy innych, stąd do Nich pytania. Moim zdaniem. 



RE: Mieszanka 3cmc z ? - C84S - 21.11.2022

NEP + 3CMC GUZMAN


RE: Mieszanka 3cmc z ? - Lady Giwera - 21.11.2022

(21.11.2022, 05:00)C84S napisał(a): NEP + 3CMC GUZMAN

Co to jest NEP?