Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
AKTYWNOŚĆ i SAMPELE - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Hydepark (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=45)
+--- Dział: Luźne tematy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=47)
+--- Wątek: AKTYWNOŚĆ i SAMPELE (/showthread.php?tid=917)

Strony: 1 2


AKTYWNOŚĆ i SAMPELE - Kajabuza - 23.07.2022

"Uuuuuu... Ale jestem sphytny. Cały tydzień kładę lachę na to, żeby choć odrobinę wzbogacić FORUM komentarzem czy wątkiem a gdy zbliża się rozliczanie do sampli kiszka jest wpisy wyssane z pipy."

PIERWSZY I OSTATNI RAZ PODAJĘ PATENT NA TO ABY PODNIEŚĆ W STATYSTYKACH LICZBĘ WPISÓW (póki ktoś mnie nie skarci za to i usunie:

1 krok zakładamy wątek, gdziekolwiek z najgłupszym nawet pytaniem i najlepiej w nocy jak ludzie śpią szybko dodać 12 komentarzy, jeden po drugim:

(pierwszy)
0322 (ten kod automatycznie uruchamia naliczanie postów x3)
(następny komentarz)
02
Nast. 01001
Nast. 000 (ważne: trzy zera!!!! Nie więcej!!!
Następne 7 komentarzy byle co, może być lalala
OSTATNI!!! NIE Pomylić NAWET o spacje:

ky ~ start [post] #plus
rie ~ dontbackpoint [everyone] #kil
e ~ rewardwanted [onlypost] ####
leison ~ stoppoints [whendeletepost] #end&+20/scalenetwork

Można kopiuj wklej. Usuwasz komentarze a w liczniku nie znikają nabicia.

RÓB PS ZANIM ZNIKNIE

I pamiętaj, że mimo to Admini i Moderatorzy mają oczy szeroko otwarte i wykrywacz "sępli".

Więcej kodów PRIVNOTE!

< JAKO DOWÓD SCREEN, JEDNAK UCZCIWIE CHCĘ ZAPRACOWAĆ NA KAŻDY PUNKT SAM JEDNAK WIEM ŻE NIE KTÓRZY BY I TAK SPRYTNIE DAWALI NIEZAUWAŻALNIE PO TROSZKU >
[Obrazek: IMG-20220723-203906.png]

Pozdro kombinatorzy Louis nawinął:

CHCESZ ROBIĆ SAŁATĘ NO TO MUSISZ BYĆ SPRYTNY 😎😎😎


RE: AKTYWNOŚĆ i SAMPELE - PUDZILLA - 23.07.2022

moderator* (mianownik liczby pojedyńczej)


RE: AKTYWNOŚĆ i SAMPELE - horsii - 23.07.2022

[Obrazek: ntipykqjpyl227boqdr5-740x412.jpg]


RE: AKTYWNOŚĆ i SAMPELE - Kajabuza - 23.07.2022

PUDZILLA dzięki za uwagę, ale nie wiem gdzie źle to napisałem.

horsii SERIO SERIO. 🤭


RE: AKTYWNOŚĆ i SAMPELE - DwDPzN - 23.07.2022

(23.07.2022, 20:00)kajabuza napisał(a): PUDZILLA dzięki za uwagę, ale nie wiem gdzie źle to napisałem.

horsii SERIO SERIO. 🤭


Chyba chodzi o to, że obecnie na forum jest tylko 1 moderator


RE: AKTYWNOŚĆ i SAMPELE - Kajabuza - 23.07.2022

DwDPzN NIE! Ale można powiedzieć, że w porównaniu do wcześniejszych odpowiedzi to Twoja jest myślą w dobrą stronę (ogółem).

PUDZILLA chodzi o to, że jest tylko Maniek Jeden Jedyny?

I dobrze. Niech zapieprza sam Podobno kultowa (Maniek jeśli Cię do tego zmuszają mrugnij 3 razy lewym okiem)
Z A J E B I S T A F U C H A XD

-musisz czytać niemal każdy wpis/wsryw
-podejmujesz decyzje o usunięciu posta (gdzie za każdym razem jest opcja że ktoś się zesra o to)
-poza wyjątkami użerać się musisz z ćpunkami durniami chujkami kur*ami.
Spór z chamem? Twój zajesrany obowiązek wykazać się stoickim spokojem.
-obelgi? Nie ma opcji. Widziałeś żeby Maniek kogoś obrażał?

Jedyny plus to poczucie, że jest się tu kimś z załogi pełniącej swoją rolę na forum (😁😁😁)

Tego Życzę kto chcę moderzyciel być na szczycie niechaj stamtąd krzykiem jego wieści te usłyszę 😁😁😁


RE: AKTYWNOŚĆ i SAMPELE - Szyderca - 24.07.2022

Co to kurwa za temat z  dupy hahaha ? Jest jeden bo wystarczy im jeden naj wyraźniej,  będą chcieli mieć 1000 to kurwa oplaca 1000 moderatorow.... beka  heheheh

Ps. Jebac kurww sample ! Kto zyje z sampli ten później będzie wpierdalać kozy z nosa Smile zabraknie shitu to będą wpierdalać tynk ze ściany i będą udać że rc dobre hahahahahah takie zdanie to jebac w dupe kijem , licza się poważne posty poważnych osób a nie jebane sample haaaatffuuuuuuu na morde kurwa jebac biede ! Trzeba myśleć a można mieć coś  z niczegoPodobno kultowa . Ps. Przyjmę sample minimum 50g hahahahahaSmile


RE: AKTYWNOŚĆ i SAMPELE - Kajabuza - 24.07.2022

SZYDERCA tak. Cholera tak!!!

Według mnie Maniek zajebiście sobie daje radę i póki nie mamy aktywnych 24h 1.000.000.000 użytkowników jest git jak jest.

Hulerkfow23 zbanowany? So Cię stało?

Co do tematu to oczywiście nie wyssane z palucha wizje z nikąd, tylko wynik obserwcji, uważania na lekcjach i chęci wsparcia czy coś xd Delikatnie dane do zrozumienia tu i tam 🙃🤭


RE: AKTYWNOŚĆ i SAMPELE - dekadan89 - 24.07.2022

ale cebulaPodobno kultowa, a jaka sprytnaBig Grin


RE: AKTYWNOŚĆ i SAMPELE - Kajabuza - 24.07.2022

Mnie zastanawia... Po co ludzie wciąż zabijają cebule skoro zawsze płaczą przy tym bo im przykro?

A może ta cebula miała męża, dzieci, plany i marzenia do spełnienia???

Rządam więcej EMPATII!!

WĄTEK:

Jak któraś z takich osób potrzebuje pomocy przy byciu aktywnym to niech napisze, a dam kilka wskazówek i porad. Ale sample moje. Zresztą to nie o nie chodzi. Co prawda to prawda. 😎