Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Liquidy - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Pozostałe środki (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=34)
+--- Wątek: Liquidy (/showthread.php?tid=928)

Strony: 1 2 3


RE: Liquidy - Chochlik - 19.08.2022

Dawniej parę sklepów oferowało aktywne liquidy na kanna, teraz nie ma już na to najmniejszych szans.


RE: Liquidy - Pazyfea - 05.09.2022

Czym sie różni shotoqy luquid ten duzy od tych gry zwykłych luquidow?

I jake z jakiej marki sa najlepsze wzgledem cen?


RE: Liquidy - horsii - 05.09.2022

Chochlik trzeba zrobić samemu. Nic trudnego.
Pamiętam, jak kupowałem jakiś gównoliquid w żabce, robiłem mu łaźnię, na czubek noża nabierałem MDMB-CHMICA i do liquidu Podobno kultowa


RE: Liquidy - dekadan89 - 08.09.2022

(05.09.2022, 13:34)Pazyfea napisał(a): Czym sie różni shotoqy luquid ten duzy od tych gry zwykłych luquidow?

I jake z jakiej marki sa najlepsze wzgledem cen?

Co masz na mysli piszac gotowy duzy liqiid? Pale e peta jakies 9lat i nie zawsze bylem na bierzaco biorac spore zpasy kiedy natafialem na naprawde dobre lq losztujac wiele marek. Ale prawo w pewnym momencie sie zmieniło w taki sposob ze sprzedaz internetowa miala dla zwyklego usera byc nie do osiagniecia tylko dostepna dla firm.  Celem mialo byc ograniczenie spdzedazy nieletnim wyrobow tytoniowych (lq z nikotyna) i akcesori do ich uzytku(e pety, aku, grzalki itp) a mozliwe bylo kupno gotowego lq w butli nie wiekszej niz10ml zawierajacego nikotyne w stacjonarce za okazaniem dowodu.Na poczatku to nawet dzialalo ale sklepy internetowe znalazly luke w prawie i zamiast kupna nazywalo sie to rezerwacja a w praktyce co najwyzej kurier albo pp prosili o okazanie dowodu i podpis. Z czasem nagonka ucichla i 90% sklepow internetowych mimo wzmianki prawnej na stronce normalnie wysyla kupiony towar. Nie zmienilo sie to ze gotowe lq  maja dalej 10ml i sa w uj drogie za sprawa banderoli na buteleczce(polska kochana akcyza). W zamian za nie powstaly tzw premixy czyli lq smakowe z miejscem w butli do dolania "shota"  czyli bazy neutralnej (lq bezsmakowy zawierajacy tylko nikotyne , glikol i gliceryne w roznym stosunku) tez nie wiekszej niz 10ml i okreslonej mocy). Premix taki posiada najczesciej  40ml i miejsce na 20ml bazy. Shoty te rowniez sa akcyzowane i maja max 24mg/ml  nikotyny ale sa tez nieakcyxowane o roznych nazwach np n'power. Taki foliowy woreczek 5ml  90mg/ml.

''Kurwa jaki farazon, alfafreak""


RE: Liquidy - furiat - 09.09.2022

juz chyba nikt nie sprzedaje liquidow stare czasy Big Grin


RE: Liquidy - Maniek - 09.09.2022

Z tego co pamiętam to @"flightrcs" posiada w swojej ofercie liquidy na kanna...


RE: Liquidy - Pazyfea - 09.09.2022

(08.09.2022, 21:44)dekadan89 napisał(a): Co masz na mysli piszac gotowy duzy liqiid? Pale e peta jakies 9lat i nie zawsze bylem na bierzaco biorac spore zpasy kiedy natafialem na naprawde dobre lq losztujac wiele marek. Ale prawo w pewnym momencie sie zmieniło w taki sposob ze sprzedaz internetowa miala dla zwyklego usera byc nie do osiagniecia tylko dostepna dla firm.  Celem mialo byc ograniczenie spdzedazy nieletnim wyrobow tytoniowych (lq z nikotyna) i akcesori do ich uzytku(e pety, aku, grzalki itp) a mozliwe bylo kupno gotowego lq w butli nie wiekszej niz10ml zawierajacego nikotyne w stacjonarce za okazaniem dowodu.Na poczatku to nawet dzialalo ale sklepy internetowe znalazly luke w prawie i zamiast kupna nazywalo sie to rezerwacja a w praktyce co najwyzej kurier albo pp prosili o okazanie dowodu i podpis. Z czasem nagonka ucichla i 90% sklepow internetowych mimo wzmianki prawnej na stronce normalnie wysyla kupiony towar. Nie zmienilo sie to ze gotowe lq  maja dalej 10ml i sa w uj drogie za sprawa banderoli na buteleczce(polska kochana akcyza). W zamian za nie powstaly tzw premixy czyli lq smakowe z miejscem w butli do dolania "shota"  czyli bazy neutralnej (lq bezsmakowy zawierajacy tylko nikotyne , glikol i gliceryne w roznym stosunku) tez nie wiekszej niz 10ml i okreslonej mocy). Premix taki posiada najczesciej  40ml i miejsce na 20ml bazy. Shoty te rowniez sa akcyzowane i maja max 24mg/ml  nikotyny ale sa tez nieakcyxowane o roznych nazwach np n'power. Taki foliowy woreczek 5ml  90mg/ml.

''Kurwa jaki farazon, alfafreak""

A wiesz moze czy da sie zrobic  alfy liquid?


RE: Liquidy - Szyderca - 09.09.2022

(09.09.2022, 15:22)Pazyfea napisał(a): A wiesz moze czy da sie zrobic  alfy liquid?

Wydaje mi się kolego że da się ponieważ rozpuszcza się w acetonie bo jakoś kilka miesięcy temu pisałem że robie dla zabawy maczanke  na alfie i chyba nepie czy tam czymś innym , była aktywna ale nie jak w szniff lecz może dlatego że dużo alfy nie dawałem ani nepa bo to zrobiłem tylko dla badań czy jest możliwość z alfy zrobic speedway


RE: Liquidy - Pazyfea - 10.09.2022

Ja probowalem dalem do luquidu 10ml 5g alfy rozpuscila sie w 2 noce. Potem jal vapowalem vzuc bylo ze cow tqm jest ale nie dalo sie wziac takiego kosmicznego bucha by az w głowie aie zakrecilo xD


RE: Liquidy - dekadan89 - 10.09.2022

Ja mam krysztalu 3;5g na 50 ml i sciagne chmure ktora nie zabije ale pieldolnie grzmotem bo duzo mi nie trzeba. Chujowe parowniki macie