Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
sales@*********.com - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Dział: Dopalacze sklepy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Wątek: sales@*********.com (/showthread.php?tid=929)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: sales@*********.com - Nieświadomka - 14.08.2022

(14.08.2022, 17:04)M100 napisał(a): Nieświadomka 
Wymień mi kurwa ludzi co nie mają popalonych styków.
Tych co nie wypierdalają benzo jak cukierków i zabawę zaczynają od 100mg Eti.
Wtedy wrócimy do rozmowy. 
Narkomany z kasą!!!
Dużo osób napierdala iv a się nie pucuje bo przecież jak by to było. 
A ja sobie lubię jebac i huj to kogo obchodzi co robię. 
Piona dla osób wyrozumiałych i normalnych reszta sama sama siebie warta.
Kajabuza życzę Ci miłego dnia. 
Pozdrawiam wszystkich 
Maniek jesteśmy w konrskcie
@czarnahex szczera kupla
Niestety ale w tą Waszą gierkę nie wchodzę nie będę się  znkżać.... 
                                          

Miłej niedzieli Pozdrawiam Wszystkich,!!

Ty to masz ogromne. Jazdy masz jak ch*uj zdążyliśmy cię wszyscy poznać na dopku. Wszyscy ci pisali żebyś przestał a ty se założyłeś nowe konto żeby przypału nie było XD i dalej dawałeś. Non stop. Dla mnie to nie powinni ci nic wysyłać. Jesteś nie wiarygodny. Nie potrafisz napisać odpowiedniej recenzji. Ciebie nic nie klepie. Bez urazy chłopie, ale jak 400mg cię nie klepie to już jest coś nie tak. Prawda ? Pewnie materiał nieaktywny, że nie porobiło. 😂😂✅


RE: sales@*********.com - Szyderca - 14.08.2022

(14.08.2022, 13:32)kajabuza napisał(a):
Szyderca, może M100 w jakiś dziwny sposób napisał prośbę. To też na znaczenie. (przypomnij sobie info z discorda i 100g gratis dla XXXXXX, a rozmawiać potrafi z ludźmi tak, że aż masz ochotę jakiś skromny gest dla
Niego zrobić, ale...
...nie wykluczam drugiego dna całej sytuacji, chociaż chwila rozmowy z tym użytkownikiem i od razu czuć, że wporządalu Mordulka ❤️) 

Kto sand ? To cwel z cyckami do wyszczania. Tak tylko piszą samplarze albo vi co zamawiaja 5g i ich nie oszukuje hehe bo czeka na konkretne zamówienie by wyjebac na muke Podobno kultowa


RE: sales@*********.com - M100 - 14.08.2022

Nie napisałem, że nie kryje tylko za mała ilość aby coś więcej napisać. 
Tyle mam do Powiedzenia. 
Nieświadomka a to co ja robię i jak robię to jest nie Twoją sprawa ja Ci kurwa w gacie nie zaglądam. Wiem co robię znam swoje zagranie i żyje dalej. 
Pozdrawiam.


RE: sales@*********.com - Beeniepatu - 14.08.2022

M100  przyjacielu, sam spowodowales, ze ludzie komentuja co i jak robisz, bo wielokrotnie sie sam z tym obnazales. Nie obrazaj sie tez na krytyke "co i jak robisz" bo trzeba Ci non stop uswiadamiac, ze idziesz zla droga. Ty i tak zrobisz po swojemu, ale normalny czlowiek zawsze bedzie Ci pokazywal, ze dokonujesz zlych wyborow. A z tym 'i zyje dalej' to jest niestety haslo, ktore pewnego dnia przestanie byc aktualne.

BTW, co tam u Ciebie? Nie gadalismy dawno. Pozdro


RE: sales@*********.com - Nieświadomka - 14.08.2022

(14.08.2022, 19:22)M100 napisał(a): Nie napisałem, że nie kryje tylko za mała ilość aby coś więcej napisać. 
Tyle mam do Powiedzenia. 
Nieświadomka a to co ja robię i jak robię to jest nie Twoją sprawa ja Ci kurwa w gacie nie zaglądam. Wiem co robię znam swoje zagranie i żyje dalej. 
Pozdrawiam.

Żyj jak najdłużej ale znam takich co ty a teraz świeczki zapalam…

Beeniepatu dzien dobry. Jak serg**sz mógł zbanować cię za to ze ci tabsy nie podeszły. Nagle zrozumiałem skąd te dobre opinie a czemu ich tak mało skoro to prawilny sklep. Mam nadzieje ze u ciebie wszystko Ok Wink


RE: sales@*********.com - Nieświadomka - 14.08.2022

Dziękuje za przyjęcie Smile jebac dopka.


RE: sales@*********.com - Beeniepatu - 14.08.2022

(14.08.2022, 19:45)Nieświadomka napisał(a): Żyj jak najdłużej ale znam takich co ty a teraz świeczki zapalam…

Beeniepatu dzien dobry. Jak serg**sz mógł zbanować cię za to ze ci tabsy nie podeszły. Nagle zrozumiałem skąd te dobre opinie a czemu ich tak mało skoro to prawilny sklep. Mam nadzieje ze u ciebie wszystko Ok Wink

Dobry wieczor. U mnie jest wszystko bardzo dobrze. Gwoli scislosci Szanowny Pan od Zasad nie zbanowal mnie za opinie - ja po prostu usunal. Zbanowal mnie za uslyszenie prawdy o sobie, bo uchodzi za prawilnego a robi frajerskie akcje ludziom. Poza tym nie lubi ludzi madrzejszych od siebie, ktorzy sa kims w realnym zyciu. Jego zycie to internet. Slaby i zakompleksiony czlowiek, ktory nie umie korzystac z konstruktywnej krytyki. Stworzyl miejsce dla narkomanow, ktorych uzaleznia kazdego dnia, a jak sa nacpani to ich poniza i wyzywa. Upaja sie debil wladza w fikcyjnym swiecie, gdzie nie wiadomo co jest prawda a co falszem. Smutne ma zycie


RE: sales@*********.com - Maniek - 14.08.2022

CIACH, koniec bajery.

Powiedzcie mi, jak ktoś zainteresowany sklepem, którego dotyczy wątek ma wyłapać w tym gąszczu spamu istotne i interesujące go informacje? Pomyślcie czasem o innych użytkownikach, a nie tylko o sobie.


RE: sales@*********.com - kot_kreskowy - 15.08.2022

M100 Ty nie masz się tu obrażać ani wchodzić w jakieś gierki, tylko recenzję normalną napisać.
Dostałeś sampla i nie poczuwasz się nawet do wyskrobania kilku zdań o odczynniku, choćby ze zwykłej ludzkiej wdzięczności, bo to , że inni też czekają na info, czy warto zamawiać, to już wogule pomijam...
Słuchaj, chcesz to ćpaj wszystko jak leci i w jaki sposób chcesz, bo to Twoje życie i Twoja sprawa, mi nic do tego. Konsekwencje poniesiesz Ty - nie inni. 
Ale nie dziw się,że ludzie Ci mówią pewne rzeczy, bo sam przez bardzo długi czas dawałeś im do tego powody.
Wiele razy na dopku zaliczałeś takie kurwa odklejki, że głowa mała. 
Jak widzę, nic się w tej kwesti nie zmieniło, nad czym ubolewam, bo znowu trzeba Ciebie prostować.
Poza tym przykro mi się patrzy na to jak się stary staczasz po równi pochyłej na SAMO DNO.
Jak się w porę nie otrząśniesz i nie zaczniesz chociażby ograniczać strat, bo nie mówię teraz o całkowitym odstawieniu, ale o zaprzestaniu niektórych specyfików , to zostaniesz sam.
Tak kurwa, SAM JAK PALEC.
Taki jest właśnie scenariusz i zakończenie takich histori.  Zawsze się kończą tak samo.
Wtedy jest już tylko gorzki płacz i "Boże pomóż" ,co ja z sobą zrobiłem bo już sam nie wiem kim jestem...
Tak, to jest ewidentny znak ,że dotarłeś do celu.
Do dna. I nie można iść dalej, bo to koniec drogi.
Tak po prostu. I musisz dokonać wyboru: albo lina, albo psychiatryk, no chyba, że znajdujesz w sobie jeszcze tyle siły, aby te dwie możliwości zajebać siekierą w akcie desperacji. Wtedy podwijasz rękawy, i całkowicie obdarty z godności, podwijasz kitę i idziesz do MONARU podjąć próbę zawalczenia o samego siebie...
Co kurwa, wcale nie jest łatwe, a tym bardziej oczywiste.
I gdybym tego nie przechodził, to bym Ci teraz tego nie gadał i dupy nie zawracał.
A wierz mi, że nie chcesz dotrzeć do końca tej podróży...
Rok czasu zajęło mi sklejanie się na nowo, abym mógł znów poczuć, że jestem człowiekiem. Dwa długie pobyty pośród innych wykolejeńców - takich samych jak ja, aby przez następne kilka lat dojrzewać na nowo do pewnych rzeczy, do akceptacji swoich słabości, ustanawiania sobie samemu celów i granic NIEPRZEKRACZALNYCH.
Tylko,że w przeciwieństwie do Ciebie,  drogi czarodzieju, ja nigdy nie byłem ojcem,  bo o ile mnie pamięć nie myli,  to wspominałeś gdzieś kiedyś na dopku o dwójce dzieciaków? Dobrze kojarzę?
No to teraz dodaj sobie dwa do dwóch i wyobraź sobie, co będzie z nimi, gdy Ty dotrzesz do końca tej podróży...
Ale śmiało, nie przeszkadzaj sobie, trwaj w tym dalej skoro tak Ci się ta "zabawa" spodobała.
Powodzenia👋
Kajabuza Dziewczyno, nie broń go, bo my już doskonale znamy stopień jego odklejenia od rzeczywistości, znamy stany w jakich próbował pisać posty , a to, że rozmawiacie przez tel czy próbował bezinteresownie pomóc, to wcale nie wyklucza jedno drugiego.
Niektórzy spędzają na forach już kilka ładnych lat, a to jest na tyle długi czas, aby móc się poznać nawzajem i to oodpodszewki.

Wybaczcie offtop.

Sorki maniek za tego posta, ale ominęła mnie cała piąta strona postów podczas pisania Podobno kultowa


RE: sales@*********.com - Szyderca - 15.08.2022

Nie wytłumaczysz  nie ma szans ! Jak sam nie zrozumie to nie ma siły mordo... ale tu jest dużo takich ludzi jak on Smile mi się pisać nie chce bo mam wyjebane to nie moi bracia ani siostry ani nie wpierdalam się co kto wali jego życie jego sprawa. Ps. Kajabuzza o ile mi wiadomo to chłop hahah a nie baba , no chyba że on jakiś nowy wynalazek typu dzender czy jakieś tam inne nie ludzkie osoby Podobno kultowa bo to chore ludzie są.