Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
4-FMA - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: ChemCloud.nl (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Wątek: 4-FMA (/showthread.php?tid=932)



4-FMA - Maniek - 26.07.2022

W tym temacie piszecie opinie na temat odczynnika 4-FMA ze sklepu Chemcloud.nl


RE: 4-FMA - Kajabuza - 31.08.2022

4-FMA od Chmury. 
Biały, suchutki pył, zamówione 1g, otrzymane jak na fotce. 

[Obrazek: IMG-20220831-180345.jpg]



RE: 4-FMA - horsii - 31.08.2022

i jeszcze powiedz że sniff albo wapo zapodasz xD


RE: 4-FMA - Pazyfea - 31.08.2022

Po co chem cloud dodaje te karteczki ? Przecies to ryzyko dla sklepu jak wpadnie paka...


RE: 4-FMA - horsii - 31.08.2022

W polsce wieśniackiej owszem, ale za granicą te sklepy działąja legalnie i nawet odprowadzają podatki, i dokładają dokumentacje drukowaną do całkowicie legalnych odczynników z poważnymi ostrezeniami ze sie tego nie pakuje do ryja. To nie polska że ci samare markerem podpisują Pazyfea


RE: 4-FMA - Kajabuza - 31.08.2022

horsii a jaką metodę polecasz? Myślałem o oral, ewentualnie metodzie podlejszej Podobno kultowa i miksie z 3CMC, ewentualnie jak się skończy chlor to to na dojebkę. Chemiku złoty doradź. 😁



RE: 4-FMA - horsii - 31.08.2022

tylko oral @"Kaja" 
sniff marnacja + zesrasz sie uszami od bólu nozdrzy
to jest 4h wannabe mdma/4fa i po tym 4h stymulacji. tu nie ma  dorzutek to za ciężki roll.
mieszanie tego z cmc to debilizm. cmc to syf przy tym. to nie jakis keton smieciowy tylko para-fluoro metamfetamina.
jak nie miałes przerwy dlugiej conajmniej msc od serotogeników to odpusc bo materiał zmarnujesz. zjedz se to kiedys na czysto.


RE: 4-FMA - Kajabuza - 31.08.2022

Pazyfea dodam jeszcze, do tego co Horsiak napisał, że w regulaminie sklepu jest napisane, że to należy do obowiązku kupującego zapoznać się z legalnością danych substancji w kraju do którego zamawia. Sklep ma wyjebane. Hehe Podobno kultowa 



RE: 4-FMA - horsii - 31.08.2022

Ja polecam po solidnej przerwie zarzucic, no, ciężko mi sie wypowiadać bo każdy tu ma inaczej mózg zmielony euforykami, ale ja wrzucałem 250mg i takie okolice uważam za wypadające naprawdę zajebiście, euforia jest taka ludzka, do emki wiadomo podjazdu nie ma, to też coś innego niż furany, ale jest tak "naturalniej" - nie taka mechaniczna turbopizda jak po CMC że to takie "ełfo" że nie wiesz gdzie masz ręce i nogi. Wrzucałem koło 21,to ok. 1:30 skończyła się ta bardziej wesoła część, spać poszedlem koło 7 rano jak puściła bezsennosc, ale to nie była taka stymulacja że dostajesz jebla i nie daje ci spokoju, jak sie czymś zajmiesz, pograsz w gierke jest git. Zwały i strucia jak po chlorach brak. Nie polecam ryzykować pojebanie duzych dawek "bo mam tolerke na euforyki" bo gówno poczujesz z euforii , tylko załączy się potężna stymulacja i bedziesz sie 8 godzin huśtał na zyrandolu z tętnem 150bpm.


RE: 4-FMA - Beeniepatu - 31.08.2022

250mg to juz jest naprawde dobry i dlugi lot. Jak nigdy do czynienia ktos nie mial z tym, to lepiej sprawdzic mniejsza dawke na pierwszy raz. Roznie ludzie reaguja na to. To taki mix ala mdma z meta / amfetamina