Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
1P-LSD 100 mcg - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: ChemCloud.nl (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Wątek: 1P-LSD 100 mcg (/showthread.php?tid=946)

Strony: 1 2


1P-LSD 100 mcg - Maniek - 26.07.2022

W tym temacie piszecie opinie i recenzje na temat odczynnika 1P-LSD 100 mcg ze sklepu Chemcloud.nl


RE: 1P-LSD 100 mcg - Demilich - 20.12.2022

Wspaniałe. Wolę to milion razy od syntetycznych kanna. Dziś o 9 rano zjadłem blotera 100 mcg około 11 dorzuciłem 2. Nie mam siły pisać teraz trip-reportów.


RE: 1P-LSD 100 mcg - horsii - 21.12.2022

Demilich i tak  wlasnie ma być. Podobno kultowa
Niedługo wysle Ci cos ciekawego na priv message.


RE: 1P-LSD 100 mcg - Demilich - 21.12.2022

Wczoraj nie chciało mi się pisać trip reportów. Zjadłem łącznie 200 mcg. Około 9 rano wrzuciłem bloter 100. Trochę się bałem bo nie wiedziałem czego się spodziewać. Potrzymałem pod językiem jak najdłużej i połknąłem już miękki karton. Ładowało się krótko, zaczęło się śmiechawką. Pod koniec dnia policzki mnie bolały bo ciągle się chichrałem. Około 11 dorzuciłem drugi karton 100 mcg.

Ogólnie to tak jakbym trochę zajarał kanna ale wziął końską dawkę leków uspokajających. Przyzwyczajony do ostrej jazdy po kanna i strasznych schiz, tutaj czułem się praktycznie trzeźwy.

Set & setting: Dom, komputer, gry, youtube. Bezpiecznie.
Psychodela minimalna. Kolory wydawały się być bardziej głębokie, wyostrzone. Miałem taką świadomość bycia wyniesionym, jakbym uzyskał jakąś mądrość. Ciągle bardzo śmiesznie. Co chwila mam takie: wooow, jakie piękne (gra, filmik, śnieg, para wodna z gotującej się wody- cokolwiek)

Lekki bodyload, drży mi mięsień dwugłowy uda (między pośladkiem a kolanem). Temperatura chyba była podwyższona ale nie odczułem bo wypiłem 5 herbat, bardzo  mi smakowały. Do tego jadłem czipsy aż w pewnym momencie dostałem szczękościsku i jedzenie zrobiło się męczące. Pod koniec dnia szczęka mnie bolała.

Bardzo fajne jest długie działanie. Adb-butinaca to trzeba dopalać co 5 minut i czuję się jak idiota. Kwas jest super. Około 15 zaczęło się ściemniać i pojawiały mi się fraktale, takie błyski na krawędzi widzenia (ale bez przesady). Ogólnie to czułem się dosyć trzeźwy, bardzo łatwo było się ogarnąć (może to doświadczenie z syntetycznymi kanna które ryją beret jak chłop pługiem) ale jednocześnie można było popłynąć i czuć się imprezowo. Muzyka brzmi lepiej ale zależy od utworu. Jeden utwór mogę słuchać 10 razy pod rząd a inny mnie irytuje.

Jestem zachwycony i wolę kwas dużo bardziej od kannabinoidów. Będę celował w dawkę 200-250 na następny raz ale muszę się jeszcze nauczyć korzystać z kwasów. Kanna jaram od 10 lat a kwas brałem pierwszy raz.


[Obrazek: 1p-lsd.png]


RE: 1P-LSD 100 mcg - JokerRC - 29.12.2022

Mnie to zawsze zastanawia 1p-lsd, doświadczenie tylko z 5 meo malt


RE: 1P-LSD 100 mcg - Demilich - 19.02.2023

Wczoraj 2 kwasy 100 mcg zadziałało świetnie, widziałem przyszłość. Dzisiaj 2 kwasy nic nie zadziałały.


RE: 1P-LSD 100 mcg - horsii - 19.02.2023

Demilich nic dziwnego. Tolerancja po wzięciu lizergamidów (czy ogólnie psychodelików, ale lizergamidów to sie tyczy najbardziej) zaraz po zażyciu rośnie w tempie geometrycznym, dlatego się nie dorzuca tylko bierze całość naraz, z tego samego powodu branie dzień, dwa czy pięć po nie ma żadnego sensu.


RE: 1P-LSD 100 mcg - Demilich - 19.02.2023

Kurcze a to jest takie fajne, że najchętniej brałbym codziennie. To ile przerwy minimum? A jak zmienię na inny np. al-lad na zmianę z 1p-lsd?


RE: 1P-LSD 100 mcg - PUDZILLA - 19.02.2023

przy dobrej diecie, suplementacji odpowiedniej, aktywności fizycznej i zdrowych nawykach - 7 dni

przy braku któregokolwiek - 10-14dni


RE: 1P-LSD 100 mcg - horsii - 19.02.2023

Demilich bez znaczenia - zjawisko tolerancji krzyżowej. Tolerancja na psychodeliki jest jedna i nie dzieli się na poszczególne substancje.

Minimum to dwa tygodnie, ale ja bym poczekał z miesiąc. Nie wrzucaj też za często kwacha, bo straci tę "magię".