Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
System rang - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: DOPAL.ORG (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Ogłoszenia z forum (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=40)
+--- Wątek: System rang (/showthread.php?tid=97)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: System rang - Kajabuza - 03.12.2022

Beeniepatu właśnie moim zdaniem zajebiscie. Bez tych kolorów było tu jakoś tak smutno, ponuro, mrocznie i bez duszy. Całe wątki w szarości odcieniach. Bleee... 🤢
PS. Zawsze możesz poprosić kogo trzeba o szary nick, może się dogadasz. 😀



RE: System rang - Beeniepatu - 03.12.2022

Kolory jeszcze ok. Ale po co te pogrubienia, podkreslenia, itp. Nackane do wyrzygania. Skoro rangi sa tak naprawde wyrazane stopniami wojskowymi, to niech bedzie jeden kolor na kategorie. A nie osobny na kazdy stopien. Dla mnie jest to calkowicie bez sensu. I traci jakakolwiek sile wyrazu


RE: System rang - Kajabuza - 03.12.2022

W sumie kolorów jest 7 łącznie.
To nie tak dużo. Mi się podoba, chociaż podkreślenie mi wadziło w literkę "jjjj".😆Pytanie - co dalej? Jak ktoś już osiągnie "Marszałka" w tej, że tak to nazwę Forumowej Pogoni za najwyższą rangą...
O co walczyć później? 😀



RE: System rang - Beeniepatu - 03.12.2022

Ja nie mowie o kolorach, tylko takich samych kolorach podkreslonych, pogrubionych, itp. To nie dodaje zadnej wartosci. Dla mnie osobiscie, tylko rozmywa jakiekolwiek poziomy. A to czyni taki system nieefektywnym. Zreszta ja nie rozumiem do dzis co ma taka ranga pokazywac. Jest to tylko wskaznik popularnosci.  Nie merytorycznosci czy rzetelnosci. A o co walczyc pozniej? O nic @"Kaja Buza" . Bo, z calym szacunkiem, ale ranga nie ma zadnego znaczenia. To Forum jest dla nas a nie my dla Forum. I nie wiem o jakiej pogoni mowisz. Scigasz sie? To, ze Ty gonisz za tym, i moze jeszcze ktos, to nie znaczy, ze tak robia wszyscy. Bardzo czesto popelniasz blad logiczny, ktory nazywa sie 'pars pro toto' - branie mniejszosci za calosc. 
Mnie na spokojnie mozna usunac z jakichkolwiek rankingow, list, itp. Nic to nie zmieni w moim podejsciu do Forum. Ja po prostu lubie tu byc - nie wazne w jakim kolorze. I czy gruby, czy chudy, czy 'pochylony jak kursywa' 😃


RE: System rang - Kajabuza - 03.12.2022

Beeniepatu ale ja to od zawsze powtarzam, że żadna ranga, punkty itd. nie świadczą o faktycznej "wartości" danego usera. 😀 A tą pogoń o rangę nie traktuje jako walkę z innymi o nią (sam wiesz, że często dawałem zalew lick'ów osobom które uważałem w jakimś stopniu warte tego bardziej niż np. ja i light), ale to fajne widzieć, że coś się rusza, że ta nasza aktywność, w jakimś sensie na pewno zaangażowanie jest wyróżniane kolejnym stopniem itd. 😀
To motywuje fajnie na zasadzie zajawki, a nie walki z kimś - powtarzam. 😀

Następna ranga po najwyższej proponuję:
Zastępca Mańka 😁



RE: System rang - Beeniepatu - 03.12.2022

@"Kaja Buza" rozumiem Twoj punkt widzenia. Brzmi racjonalnie i na pewno wielu tak wlasnie na to patrzy.  Zaangazowanie - to bardzo dobre slowo. Ranga jest wlasnie odzwierciedleniem zaangazowania. Nie popularnosci jak napisalem. Zdecydowanie tak


RE: System rang - Kajabuza - 03.12.2022

Dlatego kiedyś na czacie rzuciłem pomysł, żeby osoby wyróżniające się np. wiedzą merytoryczną miały jakiś oficjalny, nadany przez Admina przydomek lub coś w tym stylu przy nicku lub jakieś inne wyróżnienie dające jasno do zrozumienia nowym, że tego to dobrze posłuchać. 🦾👽



RE: System rang - Kajabuza - 07.12.2022

Byłbym za zmianą tych gwiazdek, bo dziś się okazało, że dla naszej kochanej ludności Forum: ⭐ = ku*wa. 😂
Każdy z Nich patrząc na taki nick będzie miał w głowie takie "o! Trzy ku*wy i userix do mnie napisał!" 😂
Beeniepatu potwierdzi. ⭐⭐⭐
(04.07.2022, 19:16)Raul napisał(a):
General dywizji + poświata
⭐ General broni + poświata
⭐⭐ General armii + poświata
⭐⭐⭐ Marszałek + poświata

Druga sprawa, ten ZŁOTY się powtarza, mimo iż delikatnie odcień inny. Według mnie słabo, bo ktoś z rangą wyższą może być mylony z niższą. Proponuję taki:

Kaja Buza
 Kaja Buza
 Kaja Buza 
Kaja Buza
(plus poświata) 
Kaja Buza (plus poświata i jakiś ciekawy symbol w tym kolorze

Wiem, wiem - ma jebnięcie ten kolor. 😈



RE: System rang - Beeniepatu - 08.12.2022

@"Kaja Buza" mistrzu, ja podalem tylko przyklad, ze co innego to 'miec gwiazdy' - kurwy, a co innego 'byc gwiazda - kurwa'. STAR w slangu, ktory ja znam, i o ktorym wspominalem, to nie znaczy 'kurwa' 🤔
Nie widziales nigdy 'Waiting' i granej tam The Penis Showing Game??? 'The star' to pozycja z gry gdzie stoisz goly z rekami rozwartymi w gorze, stopami rozwartymi na wysokosc barkow, i krzyczysz 'I am the STAR' (zamiast SURPRISE), kiedy ktos z Twoich bliskich wchodzi do pokoju.
A Ty jeszcze dodales tekst o tym 'koperku'. Myslalem, ze wiesz...
Przepraszam za nieporozumienie. Glupio wyszlo


RE: System rang - Kajabuza - 08.12.2022

Aaa... To ja sorki białe worki. Źle zrozumiałem. 😀 Ale mimo wszystko te gwiazdki wyglądają trochę... dziecinnie (serio ja to pisze?😂) i podtrzymuję swoją propozycję kolorystyczną podaną wyżej.