Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
System rang - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: DOPAL.ORG (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Ogłoszenia z forum (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=40)
+--- Wątek: System rang (/showthread.php?tid=97)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: System rang - kot_kreskowy - 08.12.2022

(03.12.2022, 21:20)Kaja Buza napisał(a):
Następna ranga po najwyższej proponuję:
Zastępca Mańka 😁
A kto będzie zastępcą Kota?🤷‍♂️
(03.12.2022, 21:36)Kaja Buza napisał(a):
Dlatego kiedyś na czacie rzuciłem pomysł, żeby osoby wyróżniające się np. wiedzą merytoryczną miały jakiś oficjalny, nadany przez Admina przydomek lub coś w tym stylu przy nicku lub jakieś inne wyróżnienie dające jasno do zrozumienia nowym, że tego to dobrze posłuchać. 🦾👽

Koronę mu zajebać. Znaczy, że król/królowa merytoryki😁

[Obrazek: avatar-44.jpg]

Sorry Beeniepatu , nie mogłem się powstrzymać😎


RE: System rang - Kajabuza - 08.12.2022

Uśmiechnięty Beeniepatu to coś czego ten świat potrzebuje. ❤️😀 Jeszcze jakby ponętnie oczko puszczał to już w ogóle... 
Prawie taki blask jak Kaja. 😂❤️



RE: System rang - Beeniepatu - 08.12.2022

kot_kreskowy zajebiste 😃
tome3eqkks wiadomo. Zawsze lepiej w koronie, niz zdekapitowany 😎
Poprawilem subtelnie


[Obrazek: 73pjq1.jpg]


RE: System rang - Maniek - 09.12.2022

Dajcie spokój z tymi kolorkami i 150 różnymi poświatami, podkreśleniami, wyróżnieniami i innymi pierdołkami dla dzieci z przedszkola - nigdzie na żadnym forum nie widziałem, żeby było tyle kolorów nickname co u nas. Jeszcze tylko brakuje serduszek i kwiatków przy każdym nick'u i kolorowa tęcza Podobno kultowa

Moim zdaniem kolor/wyróżnienie powinna mieć niewielka liczba użytkowników (same osoby z top 5 czy max top 10 rankigu, które przekroczyły powiedzmy 400 postów i następny próg np. 1000 i do tego max 3-4 kolory rang) bo wtedy to ma jakikolwiek sens.


RE: System rang - horsii - 09.12.2022

Tak bardzo to ^^^
Jak każdy ma hehe fajny kolorek to wszyscy znowu lądują w tej samej pozycji


RE: System rang - Lady Giwera - 09.12.2022

beeniepatu hahah jaka ucieszona Smile ręce latają Smile pantofel w kolorze oczu pięknie Smile. Kolor włosów mi się nie podoba, wolę swój jasny, szminka czerwona, ale całość jeśli chodzi o twarz mnie tam się podoba. Przynajmniej proporcjonalna (Hitler wspominał, ze to ma znaczenie) i uśmiechnięta Smile. Ahoj Big Grin


RE: System rang - Beeniepatu - 09.12.2022

Nie wiem jakim cudem ten obrazek sie tu znalazl. Wrzucalem go w HP 🤔
Ja sie w 100% zgadzam z Maniek .  Kolory sa do wyrzygania. Nackane jak na tureckim bazarze


RE: System rang - Szyderca - 09.12.2022

(09.12.2022, 18:23)Lady Giwera napisał(a): beeniepatu hahah jaka ucieszona Smile ręce latają Smile pantofel w kolorze oczu pięknie Smile. Kolor włosów mi się nie podoba, wolę swój jasny, szminka czerwona, ale całość jeśli chodzi o twarz mnie tam się podoba. Przynajmniej proporcjonalna (Hitler wspominał, ze to ma znaczenie) i uśmiechnięta Smile. Ahoj Big Grin

To grubo jak interesuje cie co hitler wspominal Podobno kultowa


RE: System rang - Esek od Kresek - 09.12.2022

Jestem tego samego zdania - czy kolory mają znaczenie - i tak większość z użytkowników to faceci i nie rozróżniają kolorów Smile


RE: System rang - Lady Giwera - 09.12.2022

Szyderca Może niekoniecznie interesuje co Hitler powiedział, studiowałam kiedyś politologię, czytając zapamiętujesz perełki. Smile  Książki donoszą, ze miał spore zrycie, ale nie wiem czy naturalnie czy też "używał" . Wink 
Esek od Kresek może mężczyźni nie rozróżniają kolorów (chociaż nie generalizujemy) ja nie wpadłam nawet na to jak zmienić kolor (my nie musimy być techniczne). Twój jest zbliżony do turkusowego. Podoba mi się Smile.

Stopnie wojskowe są fajne. Zwróciłam na nie uwagę dopiero kiedy zostałam sierżantem Smile