Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
System rang - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: DOPAL.ORG (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Ogłoszenia z forum (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=40)
+--- Wątek: System rang (/showthread.php?tid=97)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: System rang - wwojtuss - 08.06.2022

(08.06.2022, 23:21)dekadan89 napisał(a): Dzięki a karmy na razie też nie można dawać?

od rangi kaprala, tj. 40 postow i 20 repki


RE: System rang - Slonik89 - 10.06.2022

(08.06.2022, 23:21)dekadan89 napisał(a): Dzięki a karmy na razie też nie można dawać?

Masz napisane w temacie


RE: System rang - PUDZILLA - 04.07.2022

(09.04.2022, 15:03)hulerkfow23 napisał(a): Podporucznik 400 postow, 400 plusow


ja rozumiem, że brakuje Wam oficerów, ale przeskoczyłem o jedną rangę, jak to możliwe Podobno kultowa

Raul


RE: System rang - MarekToZiomal - 05.07.2022

(04.07.2022, 19:16)Raul napisał(a): Błąd naprawiony, korzystając z okazji wstawiam rozpiskę kolorów:

Szeregowy
Szeregowy I
Starszy Szeregowy
Kapral
Starszy kapral
Plutonowy
Sierżant
Starszy sierżant
Mlodszy chorazy
Chorazy
Starszy chorazy
Starszy chorazy sztabowy
Podporucznik
Porucznik
Kapitan
Major
Podpulkownik
Pulkownik
General brygady
General dywizji + poświata
⭐ General broni + poświata
⭐⭐ General armii + poświata
⭐⭐⭐ Marszałek + poświata

Zasady odblokowania możliwości pisania są również nieaktualne. Obecnie trzeba napisać pierwszy post w jakimkolwiek dziale, gdy moderator go zaakceptuje to automatycznie przydzielane są uprawnienia pisania bez potrzeby zatwierdzania.

Teraz o wiele lepiej to wygląda


RE: System rang - PUDZILLA - 05.07.2022

jak i również pierwszy post z liczbą wymagającą ilość postów i reputacji jest nieaktualny.

ktoś kto ma 60 postów i 10 reputacji ma rangę Kapral, nie bede oznaczać, nie jest to jakaś wścibskość, ale sam zaznaczylem, ze mam range podporucznika i to jakis bląd forum, więc zgłaszam takowy jeszcze raz i prosze o przyjrzenie się raz na zawsze w system rang

Raul Maniek


RE: System rang - PUDZILLA - 06.07.2022

w sumie nie szkoda mi faktu, że poprzedni technicy zostali przerobieni na nawóz

dobra robota amigo


RE: System rang - M4xxdd - 06.07.2022

"ktoś kto ma 60 postów i 10 reputacji ma rangę Kapral, nie bede oznaczać, nie jest to jakaś wścibskość,"

ciekawe o kogo chodzi
Juz mi tu nie Sergiuszujcie


RE: System rang - PUDZILLA - 06.07.2022

(06.07.2022, 20:08)M4xxdd napisał(a): "ktoś kto ma 60 postów i 10 reputacji ma rangę Kapral, nie bede oznaczać, nie jest to jakaś wścibskość,"

ciekawe o kogo chodzi
Juz mi tu nie Sergiuszujcie

no na tobie to zobaczylem i co, mialem zaczac prowadzic sledztwo szukajac nastepnych ludzi, ktorzy maja range ta co nie trzeba tak? sam mialem ta co nie trzeba

to sie nazywa uczciwosc, ale przepraszam, jesli cie tym zgloszeniem buga w silniku urazilem


RE: System rang - DariuszAwariusz - 09.07.2022

Moim zdaniem troche dziwne że nie możesz pisać na pw bo co jeśli wygrasz nagrode tygodniową masz przesłać moderatorowi private a tu nie mozesz?


RE: System rang - kot_kreskowy - 10.07.2022

Bredzisz. W takim przypadku jeśli ktokolwiek kto wygra tygodniówkę lub inny konkurs,zapewne  dostanie od moderatora PW z adresem mail na jaki ma podesłać dane do wysyłki nagrody. 

Lub ewentualnie zostanie utworzony specjalny,zaszyfrowany kanał przekazu tajnych informacji, np
1 Napierdalanie kijem po rurach alfabetem morse'a
2 Ruscy szpiedzy
3 Reflektor Batmana
Podobno kultowa

Ewntualnie w drodze rewolucji ,konto delikwenta zostanie uzupełnione o konkretną ilość lajków, aby odblokować tajną funkcję wysyłki PW.