Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
STÓJ NA CHATACH!! :) - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: DOPAL.ORG (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Pomysły i sugestie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: STÓJ NA CHATACH!! :) (/showthread.php?tid=976)

Strony: 1 2


STÓJ NA CHATACH!! :) - Kajabuza - 04.08.2022

Tak rozmawiałem ostatnio z kimś (pozdrawiam) dlaczego rzadziej wchodzi na forum itd itp mniejsza, ale z tej rozmowy wysunęła mi się po raz kolejny pewną sugestia.

Nie chodzi o szufladkowanie osób, czy podział na "lepszych" i "gorszych" czy też "odklejonych" i superbohaterów "superglue" 😄

Ludzie nadają na różnych falach po prostu.

Czy aż tak to jest niewykonalne technicznie, nawet próbnie, żeby były dwa chatboxy np:

"Chat rozmowy poważne"

I np. :

“Chat luźne rozmowy"

Chyba już kiedyś poruszałem to tutaj nawet. Wiadomo jak jest, tak jak wspomniałem wyżej ludzie nadają na różnych falach, nie musi być zaraz wrogości czy poniżania się nawzajem a po prostu były by dwa chaty dla tych którzy są poważni w rozmowach i dla tych którzy sobie wolą po świrować pawiana czasami czy pogadać o zupełnie "idiotycznych" ale na swój sposób zabawnych tematach.

Pozdro Wariacie! 🤗


RE: STÓJ NA CHATACH!! :) - kot_kreskowy - 04.08.2022

A nazwa jego:
NA WESOŁO


RE: STÓJ NA CHATACH!! :) - Maniek - 04.08.2022

Dwa czaty? Podobno kultowa   Nie no, nie róbmy sobie jaj, może od razu zrobimu dwa fora? XD  Poza tym trzeba być twardym a nie "miętkim"  i jak ktoś Cię wkurwia to mu adekwatnie odpowiedź, albo najlepiej zignoruj i tyle.


RE: STÓJ NA CHATACH!! :) - Kajabuza - 04.08.2022

Propozycja dotyczyła dwóch czatów tylko, nie dwóch Forów Maniek

Czy mi uwierzysz czy nie od momentu wrzucenia wątku przeanalizowałem każdą chyba możliwą odpowiedź jaka może się pojawić i jedną z nich było to, że ktoś napisze "trzeba być twardym a nie miękkim". Jednak nie każdy ma potrzebę na każdym kroku coś udowadniać komuś, rywalizować czy potykać się słownie bo się nie dogadują, albo kreować się na nie wiadomo kogo a po prostu porozmawiać na luzie o wszystkim i o niczym. 😄

Tak jak pisałem ludzie nadają na różnych falach i dwa czaty moim zdaniem nie są złym pomysłem.

Poza tym kto nie próbuje i nie wychodzi poza ramy przyjęte w innych forach nie ma najlepszego forum na świecie jak mi powtarzano na studiach 😄 i tak ja pisałem jeśli to technicznie możliwe, to nawet na głupią próbę nikogo by to nie zabiło ani nie ujęło nikomu nic. 😁

Ale pokornie uchylam główkę i ok. Nie to nie. Usuń wątek proszę jak odczytasz, jeśli zasmieca. 🤗


RE: STÓJ NA CHATACH!! :) - Maniek - 04.08.2022

Z tym pomysłem z dwoma forami to była z mojej strony jedynie czysta ironia (gdyby ktoś miał wątpliwości Podobno kultowa)  w kontkeście pomysłu z dwoma czatami.


RE: STÓJ NA CHATACH!! :) - Kajabuza - 04.08.2022

Maniek "XD" wyraża więcej niż tysiąc słów, także chyba każdy zajarzył. 🤣


RE: STÓJ NA CHATACH!! :) - Szyderca - 04.08.2022

Jazda z kurwami jak trzeba i sie nie pierdolic hehe , a jak na luzie chcesz sobie pisać idz na discord, telegram, wickrme czy pw i wyjebane Podobno kultowa


RE: STÓJ NA CHATACH!! :) - Kajabuza - 04.08.2022

Szyderca w sumie masz rację. Te bardziej zgrane osoby czy nadające na tych samych falach jak to określiłem mogą się zgadać na jakimś komunikatorze.
.
Jak to nam powtarzał wykładowca: 
"Za każdym mało trafionym pomysłem czy kiepską propozycją przedstawioną grupie kryje się zawsze jeden ogromny plus. Taki, że prawdopodobnie nikomu z reszty już takowe nie przyjdą do głowy." (czy coś w ten deseń)
 🙂



RE: STÓJ NA CHATACH!! :) - Szatan69 - 27.08.2022

Ja to bym wprowadzil blokowanie uzytkownikow (nie moge tej opcji znaleźć) i wtedy nie potrzebny 2 czas


RE: STÓJ NA CHATACH!! :) - PUDZILLA - 27.08.2022

@"jaro3094" jest wprowadzone i to nazywa sie "Dodaj uzytkownika do ignorowanych" dostepne na stronie kazdego profilu