Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
PLUS 10 - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: DOPAL.ORG (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Pomysły i sugestie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: PLUS 10 (/showthread.php?tid=977)

Strony: 1 2


PLUS 10 - Kajabuza - 04.08.2022

Tak mnie naszła myśl.

Niedługo punkty reputacji w tysiącach będą tu liczone 😁

Może dla nowych, którzy się w porządalu przywitają w powitalni Moder/Admin mógłby dawać komenta i plus np 10 punktów na zachętę, na start (gdybym tu rzondził to 7 na szczęście wiadomo xd)

Tak ja wiem, zaraz ktoś się oburzy:

"a ja zaczynałem od zera" a to a tamto (ja zaczynałem od minus kilkudziesięciu i nie płacze xd i nie żałuję nikomu)

"a bo trzeba sobie zapracować..."

TAK! Uważam tak również, jednak przy tak przytłaczającej liczbie punktów u starszych użytkowników te symboliczne 10 było by miłym akcentem i podbudowaniem jakimś do działania. 😁

ONLY LOVE ENT FRI PUNKTES NA STARTES!!! Podobno kultowa


RE: PLUS 10 - kot_kreskowy - 04.08.2022

Na zachęte to można robaka na chaczyk założyć.
Na reputację, to trzeba sobie zapracować.


RE: PLUS 10 - Kajabuza - 04.08.2022

(04.08.2022, 11:57)kot_kreskowy napisał(a): Na zachęte to można robaka na chaczyk założyć.
Na reputację, to trzeba sobie zapracować.

🤣 To może na zanętę w takim wypadku? 😄

PUDZILLA nie nabijaj postów i to jeszcze w tak niegrzeczny sposób. Kot jak Dżemtelmen skrytykował sugestie. Można? Można. Pozdrawiam. 😄

Co nie zmienia faktu, że te 10 punktów to przecież nie od razu ranga wyżej czy coś. Chytrusy i mimo niechęci wyżej wyrażonych uważam, że to nie było by głupie. Ja bym się poczuł fajnie na nowym forum, po przywitaniu dostać odpowiedź od samego Admina lub Moderatora odpowiedź typu "cześć witaj na naszym forum, Łap na start kilka punktów i zapraszamy do konstruktywnej aktywności".

Mnie by to zmotywowało w chuj. ;p

A co do przyznawanych przeze mnie punktów, co zostało poruszone na czacie, nie przyznaje ich za byle śmieciowy wpis, zaczynam nawet zauważać próby "wyłudzenia" hih punktów. Jedynie w moich wątkach za niemal każdy wpis  w ramach wdzięczności za odpowiedź, aktywność i poświęconą chwilę na odpowiedź. 

🤗



RE: PLUS 10 - kot_kreskowy - 04.08.2022

Kajabuza 
"cześć witaj na naszym forum, Łap na start kilka punktów i zapraszamy do konstruktywnej aktywności"
Bardzo podobne powitanie i jeden punkt reputacji przyznaje sergiusz na dopku.
Nie utożsamiajmy się z nimi.
Niech każdy sam zapracuje sobie na reputację.
Poza tym,  nie rozumiem, coś się tak uwziął na tą reputację.
Wiesz też, że reputacja jest oczkiem w głowie PUDZILLA więc po chuj go prowokujesz?
Chcesz żeby PUDZILLA zamienił się w GODZILLA i odgryzł Ci głowę? Podobno kultowa
Zachowuj się trochę😎


RE: PLUS 10 - PUDZILLA - 04.08.2022

nie chce mi sie juz wbijac tych zjebanych postow w jego zjebanych tematach, ograniczam sie do minimum

ten czub zaprzeczyl sobie w dopisanym w edycji akapicie, na koncu posta mowi o tym, ze nie przyznaje ich za byle smieciowy wpis, aby na koncu sobie zaprzeczyc, ze daje plusy wdziecznosci za aktywnosc (w wiekszosci pod jego gownotematami) i poswiecona chwile na odpowiedz 

reputacja byla, jest i bedzie moim oczkiem w glowiez tak samo jak oczkiem w glowie kazdej podjetej przeze mnie pracy beda pieniadze, nie kurwa karta multisport, nie owocowe czwartki i nie poniedzialki z psychiatrą albo bony do sklepów, o to jak tak bardzo chcesz wprowadzać swoje pomysły w coś, co juz działa bardzo dobrze, to może zmienimy zasady gry i TY robalu dasz coś od siebie, na przykład wszystkim nowym userom wyślesz 50zeta tak o za darmo, albo zrobisz laske aż po same kule

Są nagrody za aktywność, jest nagroda za post tygodnia, kurwa czy to za mało? pytam sie wszystkich którzy to czytają, czy to kurwa za mało? przez takiego zjeba jak ty nie ma nagród za reputacje, bo nie potrafisz z kilkoma innymi takimi samymi upadkami ludzkimi ich w kontrolowany, sprawiedliwy i sensowny sposób używać 


ostatnie pytanie, ty jestes socjalistą, czy po prostu pożytecznym idiotą?


RE: PLUS 10 - Maniek - 04.08.2022

Kajabuza  Strasznie dużo wolnego czasu masz na rożne przemyślenia związane z działaniem/ulepszaniem forum... Nie płacą Ci za to przypadkiem? Podobno kultowa

A tak nieco poważniej: gdy widzę osobę, która się stara, pisze jako tako z sensem i widzę, że chce być na forum nie dla nagród, tylko ogólnie - takiej osobie dodaję pkt reputacji do 10 punktów, żeby miała możliwość pisania PW i korzystania z czatu.  Jednkak zaznaczę, że dotyczy to tylko osob takich jak wyżej wspomniałem - zawodowy nabijacz postów dla nagród może o tym przywilleju zapomnieć Smile

Ten "dodatek" w postaci pkt jest oczywiście jednorazowy i w przypadku niektórych nowych użytkowników (tych którzy się starają, a nie klepią gówno posty)

P.S. Pudzilla jako buddysta jesteś strasznie nerwowy Podobno kultowa Znam dwóch buddystów i są oni oazami spokoju - nie dasz rady ich wyprowadzić z równowagi, bo nie przejmują się pierdołami. Musisz więcej medytować Podobno kultowa , bo myślę, że ani ja, ani pozostali użytkownicy nie lubią czytać postów tak bardzo nasyconych (nienawiścią) negatywną energią.


RE: PLUS 10 - PUDZILLA - 04.08.2022

Maniek na żywo mi tak szybko nerwy nie puszczaja, wiem gdzie i w jakim momencie mam odpuścić, lecz ten człowiek to jest ewenement wśrod ludzi, których dotychczas spotkałem, skladalem prosby, potem tłumaczylem, potem co raz bardziej, wyszły posty, wyszła afera, straciliśmy nagrody za reputacje, reputacja dodrukowywana jak polski złoty, na tematycznym forum o dopkach zaczyna sie oceniac tresci ktore nie maja z tym kompletnie nic wspolnego, czemu forum ma odczuwac skutki braku rozwagi jednego człowieka? 

na fejsie przestal sie tak zywo udzielac, bo kazdy mial go kurwa w dupie i nie czytal tych smieci, ktore napierdala, w kolko o tym samym, to samo gowno zapakowane w inny papierek

jeśli ktos nie dostrzega i nie jest swiadomy tego, ze ktos przez jego decyzje niewinnie traci, to dlaczego mam wiecznie sie obchodzic z nim jak z jajkiem? gdyby to byla tylko moja sprawa, to bym miał wyjebane na to, ale to jest forum i na forum o takich rzeczach sie dyskutuje


RE: PLUS 10 - Maniek - 04.08.2022

Chciałbym Ci przypomnieć, że forum nie dotyczy jedynie tematyki "dopków" jak to nazywasz...

Jakbyś nie zauważył, na forum są tutaj również tematy "klasyków" i innych używek. Są tutaj również tematy niezwiązane bezpośrednio z RC/dopkami.

P.S. Jeśli nie masz ochoty obchodzić się z nim jak z jajkiem, to rób to proszę na PW, albo innym komunikatorze, a nie na forum w tematach ogólnych. Ludzie chcą miłej atmosfery na forum, a nie toksycznej jak na różowym czy dopku. Dziękuję i to tyle z mojej strony.


RE: PLUS 10 - PUDZILLA - 04.08.2022

tia, pierdolendo w dziale na temat używek o tym, co mogło by spokojnie się znaleźć na hydeparku, a potem najebane tam kurwa reputacji, a takich drobnic caly stos. sorry ale ja nie mam na czole napisane naiwniak, wiesz o czym mowie i do tego sie odnosze, nie uogólniaj tej sprawy

a wystarczyloby wprowadzić limit 10+/- na 24h i co dobe z licznika znika jedno zajęte oczko, apelowałem, niby to zostało wprowadzone, ale jak się okazuje, jednak ktos się pomylił w tym co przekazał


mi sie bardzo podoba formula hydeparku no reputation no post counter no problem - to pokazuje kto lubi rozmawiac o zwyklych, ludzkich tematach, nie szukając przy tym atencji, nie rozpierdalając reputacji i nie łasząc sie na nagrody


RE: PLUS 10 - Kajabuza - 04.08.2022

kot_kreskowy ja nie siedziałem nigdy na dopku dłużej niż kilka minut, żeby obadać temat także nie wiedziałem.
PUDZILLA nikt Tobie takimi sugestiami nic nie chce zabrać, wywalczyć czy wyrządzić krzywdy. Uszanuj chociaż to proszę, że jakoś się angażuję w to forum i jeśli uważasz, że propozycja jest głupia itp to rzuć argumentem i tyle. Nikt nie robi Tobie na złość, nie buntuj się tak. I Łap To:
Ja Kajabuza jestem w pełni świadomy, że nie każdy mój pomysł musi być genialny czy odkrywczy jednak kieruję się tylko i wyłącznie myślą o rozwoju forum. Takie moje zboczenie a może już uzależnienie. Mam tylko i wyłącznie szczere intencje ZAWSZE i wystarczy zwykła sugestia co do sugestii. TAK! NIEJEDEN MÓJ POMYSŁ CZY SUGESTIA BYŁ PISANY POD WPŁYWEM IMPUSLU I Z CZASEM STWIERDZIŁEM SAM, ŻE BYŁ PO PROSTU GŁUPI.
Łap plusika na ostudzenie. 🤗