Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
25C-NBOMe - Pierwszy i ostatni (Bad) Trip :) - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Trip raporty (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=21)
+--- Wątek: 25C-NBOMe - Pierwszy i ostatni (Bad) Trip :) (/showthread.php?tid=978)

Strony: 1 2


RE: 25C-NBOOM - Pierwszy i ostatni (Bad) Trip :) - Kajabuza - 04.08.2022

KACPER co do asysty policji, to do mnie wzywali pogotowie ale po alko i też w obstawie policji przyjechało. Chodzi chyba o bezpieczeństwo ratowników w sytuacji gdy osoba do której jadą jest pod wpływem czegoś. 
(wtedy też pies okazał się wyrozumiały, bo chciał mnie zawinąć do wizyty u prokuratora której niechcący unikałem z rok czasu, ale zapytałem po ludzku czy nie widzi w jakim jestem stanie i czy chce mnie dobić Podobno kultowa I grzecznie się rozstaliśmy) 



RE: 25C-NBOOM - Pierwszy i ostatni (Bad) Trip :) - Alkopoligamia - 04.08.2022

Az sama się źle poczułam czytając to... XD Współczuję jazdy. Ja staram się dawkować z umiarem nowe substancje tak by na lajcie je poczuć i uchronić się od krzywych jazd.

Co do policji i pogotowia. Śniło mi się , że lekarz powiedział: "Nie ma co wzywać policji. Powie , że znalazła na ziemi" i tak się skończył sen...


RE: 25C-NBOOM - Pierwszy i ostatni (Bad) Trip :) - kiertnik82 - 04.08.2022

Alkopoligamia Młody wtedy byłem i nie myślałem zbytnio,  po drugie znajomy mi wtedy powiedział, że czytał na hyperrealu, że jeden karton tego n-booma to lajtowa dawka...Big Grin
A jeszcze co do policji to wtedy prawie wszystkie dopalacze były legalne, więc policja miała wyjebane. O ile pamiętam to był to czas, że tylko mefedron był już nielegalny. Mój znajomy wtedy za gruba dilerke dopalaczami dostał tylko karę od sanepidu za wprowadzanie niebezpiecznych substancji do obiegu, policja miała wtedy związane ręce.


RE: 25C-NBOOM - Pierwszy i ostatni (Bad) Trip :) - Alkopoligamia - 04.08.2022

Najgorzej xD Czasami znajomi mają zły wpływ.... Kolega częstował maczanami wszystkich mówiąc,  że są lajtowe xd A z piwnicy kilka osób wyjeżdżało na noszach


RE: 25C-NBOOM - Pierwszy i ostatni (Bad) Trip :) - kiertnik82 - 04.08.2022

Alkopoligamia Z tymi noszami rozjebałaś Big Grin wiadomo każdy organizm ma inną tolerancję i najlepiej na spokojnie poznać co i jak. Mimo, że niezbyt miłe doświadczenie to był to moment dzięki któremu wyhamowałem z różnymi wynalazkami Smile Zawsze są jakieś pozytywy Smile


RE: 25C-NBOOM - Pierwszy i ostatni (Bad) Trip :) - Alkopoligamia - 04.08.2022

kiertnik82 najważniejsze to uczyć się na tych wszystkich sytuacjach i wyciągnąć wnioski xd


RE: 25C-NBOOM - Pierwszy i ostatni (Bad) Trip :) - horsii - 05.08.2022

Poprawna nazwa związku to 25C-NBOMe, Maniek popraw dla ścisłosci Podobno kultowa


RE: 25C-NBOMe - Pierwszy i ostatni (Bad) Trip :) - kiertnik82 - 05.08.2022

horsii  thx. Już poprawiłem, tak napisałem bo zawsze tak na to mówiłem. Kumpel do dzisiaj leje jak na pytanie " co brałeś?" Odpowiedziałem sanitariuszom '25C-NBoom, takie podobne do 6APB" a oni "co Ty mi tu całą tablice Mendelejewa wymieniasz". Pamiętam jeszcze że chciałem jakiś neuroleptyk albo benzo od nich żeby zbić trochę fazę, ale nie chcieli dać bo nie mieli pojęcia co brałem, mimo iż mówiłem Big Grin


RE: 25C-NBOMe - Pierwszy i ostatni (Bad) Trip :) - horsii - 05.08.2022

kiertnik82 kiedyś jak ludzie mnóstwo nbomów żarli i robili fikołki w miejscach publicznych, hospitalizacje itp i ogromna panika medialna jak z mocarzem, to w krajach anglojęzycznych mówili na nbomy "N-BOMB". Podobno kultowa


RE: 25C-NBOMe - Pierwszy i ostatni (Bad) Trip :) - KACPER - 05.08.2022

ENBOMY straszne isepacze, widzialem moich znajomych po tym BRAA masakra :O