Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Alfa-PVP - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Alfa-PVP - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=983)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


RE: Alfa-PVP - Opinie o produkcie. - horsii - 20.01.2023

falafel_szpinak@protonmail.com nie licz na żaden sen, to pirolidynoketon. Wszystko z "alfa" w nazwie to typowy wypierdalacz stymulant i generator bezsenności.


RE: Alfa-PVP - Opinie o produkcie. - ProducentRC - 20.01.2023

Będą męczarnie, bez benzo nie radził bym podchodzić Podobno kultowa


RE: Alfa-PVP - Opinie o produkcie. - korniszon - 20.01.2023

(20.01.2023, 16:23)horsii napisał(a): falafel_szpinak@protonmail.com nie licz na żaden sen, to pirolidynoketon. Wszystko z "alfa" w nazwie to typowy wypierdalacz stymulant i generator bezsenności.

Bezsenność jest też gwarantowana, poza tym że to wypierdalacz stymulant, przez schizy które mogą na niewtajemniczonych zrobić duże wrażenie.


RE: Alfa-PVP - Opinie o produkcie. - Bam - 20.01.2023

czy nadal jest ten sam sort co miesiac temu dwa miesiace temu??

to napewno wypierdalacz Smile lecz smaku brak


RE: Alfa-PVP - Opinie o produkcie. - Gekon - 22.01.2023

Long story short, towar bardzo dobry. Ten sort bardziej mi przypomina stara pvp niz ten poprzedni. Wiem, ze wiele osob interesuje porownanie do apihp, wiec wedlug mnie roznice sa następujące:
-SMAK, apihp jest slodsza, chociaz jak mialem 10g apvp poprzedniego sortu i pozniej znowu wzialem aphip to zaczela byc dla mnie zbyt mdla (kwestia gustu i/lub przyzwyczajenia)
-MOC i tutaj idzie na duzy plus dla pvp, ja odczuwalem wieksza euforie i speeda
-SCHIZY przy apihp duzo mniejsza dawka powoduje ten stan, ale zgadzam sie z Lopek1, jak juz Cie dopadna "oni" z ta pvp to nie tylko wchodzi paranoja, a naprawde chore przywidzenia 
-CHEC NA DORZUTKI duzo mniejsza niz przy apihp, z apihp mozna siedziec 3 dni bez przerwy na jedzenie, sen i prawie, ze picie. Przy pvp czujesz ze masz dosc
Generalnie substancja wydaje sie mniej demoniczna niz apihp. Glownie dlatego, ze ma większego kopa i wiesz czego sie spodziewac. Z apihp jest fajnie i przyjemnie, myslisz, ze ogarniasz faze az nagle zaczyna Cie sledzic FBI. Przy PVP czujesz, ze przesadzasz jeszcze przed tym jak trafisz do piekla.


RE: Alfa-PVP - Opinie o produkcie. - Lopek1 - 23.01.2023

Mam pytanie czy jak będę miała towar w szklanym szczelnym słoiku wsypant5 to nic nie będzie


RE: Alfa-PVP - Opinie o produkcie. - Gekon - 23.01.2023

Lopek1 jak szczelnym? Ten z gumowa otoczka?  To pewnie tak, chociaz lepiej by bylo jakbys dal do zipa, a nastepnie do sloika. 
Poprzedni sort zdecydowanie gorzej znosil duza temp,  a utlenial sie prawie wcale. Nie wiem jak z tym, bo ten rzut rozni sie od poprzedniego.


RE: Alfa-PVP - Opinie o produkcie. - SztywnyMisza - 23.01.2023

Lopek1  wpierdol do samary zamkniętej dobrze  suche i ciemnie miejsce


RE: Escobar.store - Temat Główny - Lifeisbrutal - 01.02.2023

@ Yalasek aaa czaja zamówionko poleciało.Jak tam teraz stoi alfa z jakością ?


RE: Escobar.store - Temat Główny - SztywnyMisza - 01.02.2023

Lifeisbrutal jak zawsze najwyższa jakość alfa od escobara czesze w chuj wiec radze uważać z dawkami  i często tez nie dorzucać Podobno kultowa