Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Alfa-PVP - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Alfa-PVP - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=983)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


RE: Alfa-PVP - Opinie o produkcie. - ProducentRC - 12.04.2023

Ja nawet 6 dni po pvp potrafiłem nie jeść i czuć nadal się fenomenalnie


RE: Alfa-PVP - Opinie o produkcie. - kot_kreskowy - 12.04.2023

ProducentRC 
W sensie, że 6 dni melanżu?
O stary...
To zazdroszczę Ci zdrowia, ja maksymalny maraton z alfą to 4 dni i praktycznie wrak. Organizm tak wypłukany, że z parteru na piętro nie miałem siły chodzić🤐.
Ale to było dawno temu. Nigdy więcej takich akcji🤢
#koniecofftopu


RE: Alfa-PVP - Opinie o produkcie. - Cozatyp1985 - 12.04.2023

Ja podobnie, najlepsze ze mam jakiś naturalny ogranicznik w moim organizmie. Gdzie tak w okolicach 4 doby zasypiam ! Normalnie na zasypiam na siedzącą, szklana lufka do palenia wypada mi z ręki roztrzaskując się. To znak ze koniec i czas na przerwę😂


RE: Alfa-PVP - Opinie o produkcie. - ProducentRC - 12.04.2023

kot_kreskowy  dokładnie 6 dób każda na grubo na pvp, a to vapo... A to sniff. I tak w kółko. 0 jedzenia nic kompletnie... Ratowała mnie woda mrożona z dodatkiem posiekanej mięty, i soku z cytryny, polecam na takie maratony, 6 dzień a ja parkour po peronach napierdalam Podobno kultowa Podobno kultowa


RE: Alfa-PVP - Opinie o produkcie. - Medellin85 - 12.04.2023

Znajomi kochają Alfe i cały czas trzyma sort poziom ! Smile
Nic dodać, nic ująć. Warta pobrania  Heart 
Jest moc Big Grin


RE: Alfa-PVP - Opinie o produkcie. - xumbo - 18.04.2023

Ja po dwoch dniach miałem dość, przeokrutnie, ogromne paranoje. Tak jak pihp zajebiście wypada tak dla mnie pvp to za wysoka półka.


RE: Alfa-PVP - Opinie o produkcie. - ProducentRC - 18.04.2023

xumbo  ciekawe co za to odpowiada że ja 6dob bez benzo ani nic na schizy, ich nie łapie... A inni po dwoch dniach mają ostre jazdy?


RE: Alfa-PVP - Opinie o produkcie. - sebekx9 - 18.04.2023

Może przyzwyczajony jesteś do alficy, u mnie tez z alfa tak jest ze jakoś fajniej na drugi dzień ciągu klepią buszki


RE: Alfa-PVP - Opinie o produkcie. - kot_kreskowy - 18.04.2023

(18.04.2023, 15:58)ProducentRC napisał(a): xumbo  ciekawe co za to odpowiada że ja 6dob bez benzo ani nic na schizy, ich nie łapie... A inni po dwoch dniach mają ostre jazdy?


Przerobiona ilość czyni tą różnicę.


RE: Alfa-PVP - Opinie o produkcie. - ProducentRC - 18.04.2023

sebekx9 Alfy może zjadłem 10-20g razem z pihp, tak to tylko kilogramy cmc i fety spożyte na przestrzeni kilku lat
kot_kreskowy ale w jakim sensie przerobiona ilość? Masz na myśli że jak więcej alfy bym napierdalal to i schizy drugiej doby by sie załączały?
(Bo do końca kocie nie rozumiem Twojej wypowiedzi co miałeś dokładnie na myśli)