Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Alfa-PVP - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Alfa-PVP - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=983)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


RE: Alfa-PVP - Kajabuza - 30.08.2022

Wejście IV to śmierć przed oczami.

Jakbym miał zejść zaraz, przerażająco piękne Podobno kultowa

Ale wciąga jak skurwensen, na tyle, że zabiegi waliłem 700km w trasie w busie w którym jechało 8 obcych mi osób i nikt nie zauważył. Wstyd mi było przed samym sobą następne dni, bo taki przypał zaliczyć to trochę niezręcznie, ale cóż... 🤭

Schiz nie zaobserwowałem, ale przerobione około 0.5 (edytowałem, bo teraz przypomniałem, że ziomkowi odsypiałem na testy, przepraszam za wprowadzenie w błąd)

Jeśli chodzi o efekty to myślałem, że większe WOW będzie, fajny stymulant, żeby wiersze popisać. Muza zajebiście wchodzi, empatia i taki fajny świat... Jakby to ująć, kochany i pluszowy. 😁


RE: Alfa-PVP - daniel776 - 30.08.2022

Jak to smakuje przy wapo? Lepiej niż PiHP?


RE: Alfa-PVP - PUDZILLA - 30.08.2022

(21.08.2022, 17:35)SztywnyMisza napisał(a): smaku jak dla mnie przy vapo lepsza byla pihp tu strasznie bylo czuc typowa aptekę

nie moge czytać tego syfu kaja*****, gieta przerobił zero schiz, SztywnyMisza po 3 dawce schizy jak skurwysyn, tylko ze misza nie laduje koktajlu z benzo i empatogenow w tym wszystkim.


nie sluchajcie tego idioty, bo to co on wypisuje to jest jedna gigantyczna schiza, wrzuc gieta na raz w pompce zrobisz pozytek dla swiata


potem ktos kurwa czyta takie posty i nie wie w co ma wierzyc, bo jakis ********, ktory przed napisaniem recenzji nie powie, ze nakurwia benzo do tego garsciami, ze tolerancja to 666, ze organizm to -666 a nawet dawki nie napisze


alfa-PVP(!) zero schiz polecam dla nowicjuszy


RE: Alfa-PVP - Kajabuza - 30.08.2022

Zaznaczam, że moje testy odbywały się na dawkowaniu 10-20-30max miligramów. Bardziej bym to nazwał podpier*olką niż pełnią fazy, ale serio to wejście to śmierć, bałem się więcej.
.
Naturalnie na końcówce tematu zarzuciłem klona albo bromazolam już nie pamiętam. Stronię od schiz. Podobno kultowa



RE: Alfa-PVP - Diabełek25K - 30.08.2022

Poprzedni usunięty bo coś ze zdjęciem nie grało napisze tylko tyle jeżeli działa tak zajebiście jak wygląda to będzie kosa więcej po testach 😎


RE: Alfa-PVP - ProducentRC - 30.08.2022

A-pvp mocniejsze niż wcześniej dostępna wersja alfy, rakieta wylądowała bardzo szybko za co dziękuję El Patron, ilość z lekką górką ale za to też dziękuję bo waliliśmy to w kilka osób w różnym wieku i do ludzi do 30 roku życia działała dobrze w ciągu dnia, ale ziomek co miał jakoś lekko ponad 45 lat po kilku malutkich kreskach nie chciał walić bo miał problemy z sercem. Bardziej szczegółową opinię zdam jak dojdę do siebie po weekendzie.... 
Ostatnie zdanie mówi samo za siebie co do jakości sortu Podobno kultowa Podobno kultowa


RE: Alfa-PVP - Maniek - 30.08.2022

(30.08.2022, 16:28)Diabełek25K napisał(a): Poprzedni usunięty bo coś ze zdjęciem nie grało napisze tylko tyle jeżeli działa tak zajebiście jak wygląda to będzie kosa więcej po testach 😎

Nie wiem dlaczego usunąłeś swojego posta, którego de facto poprawiłem i normalnie wyświetlało zdjęcie.


RE: Alfa-PVP - ProducentRC - 30.08.2022

Pffff armatorzy.... Ja 200mg zajebałem sniffem ale mówiłem jestem kaskaderem....

Edit:

Ogólnie Alfa godna polecenia ale jeżeli wcześniej nie mieliście kontaktu z jej analogami radził bym wybrać lżejszą jej wersję która właśnie wróciła znowu na magazyn. Jednej nocy badaliśmy to we dwóch ja nie miałem schiz druga osoba miała i to konkretne Podobno kultowa później następnego dnia badałem ją z trzema innymi osobami w różnym przedziale wiekowym od jakoś 13 do 3 w nocy dokończyliśmy te trzy gram w ciągu dnia każdy mówił że zajebisty sort, jednak gdy przyszła noc u dwóch osób wystąpiło porycie a mianowicie w miejscach gdzie nie padało światło a waliliśmy to w plenerze wszędzie im się wydawało że widzą jakby ktoś szedł i świecił jakimś światłem... U mnie i drugiej osoby nic takiego nie wystąpiło, i jeszcze jedna sprawa u najstarszej osoby która najrzadziej takie specyfiki testuje wystąpiło dość mocne podwyższenie bicia serca i potrzeba wyjścia na świeże powietrze bo było mu duszno ale to po 5 kreskach mniej więcej. 
Dostawa zajebista jak zawsze
Sort aktywny jak zawsze... Ale ten jest szczególnie dobry
Polecam tego Allegrowicza Podobno kultowa


RE: Alfa-PVP - PUDZILLA - 02.09.2022

3g
[Obrazek: IMG-20220901-150304687.jpg]

golab wczoraj doleciał, fota jak widać


moj terminator zjadl 3 kreski razem 130mg w odstepach co 3h, zaczal o 16 wczoraj, dopiero zaczal go peak puszczac 24h szczytu!!!!!!!!!! ciekawe czy drugie tyle bedzie schodzic Podobno kultowa 

dopaminowy rush zalewa jak wodospad niagara, szczur bardzo poleca


RE: Alfa-PVP - Szyderca - 03.09.2022

Zgadzam się ostatnio nie wstawiłem foto bo czasu nie było,  ale u szydercy nic nie ginie hehe Podobno kultowa proszę zdjecie dwóch nagród oby dwie apvp i oby dwie tak samo wyglądają i takie same działanie jak najbardziej ciągle ten sam sort Smile pozdrawiam wszystkich dobrych ludzi i zespół dopal.net,  jakie pakowanie i szybkość dostawy nie trzeba pisać bo każdy wie że Forest Gump zapierdala z tymi przesyłkami hehPodobno kultowa

https://anonfiles.com/4exe2c69y9/20220903_082319_jpg