Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Posiłki podczas używania. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Zdrowie i detoks (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Wątek: Posiłki podczas używania. (/showthread.php?tid=986)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


Posiłki podczas używania. - Kajabuza - 06.08.2022

Znalazłem już jakiś czasu temu coś takiego jak "HUEL"
Cytat:
"Huel, produkowany przez Huel Ltd., jest zamiennikiem posiłku dostępnym w postaci proszku, płynu, batonika lub ziarna. Pierwszy produkt Huel składa się z owsa, białka ryżowego, białka grochu, słonecznika, siemienia lnianego, oleju kokosowego MCT i kilku suplementów diety."
Jak wiadomo, podczas używania często zjedzenie czegokolwiek graniczy z cudem jednak regularne odżywianie się jest mega ważne zwłaszcza podczas ciągów żeby np. uniknąć bardzo dotkliwych zjazdów.
W tym wątku proszę zamieszczać swoje sposoby, sugestie czy też produkty którymi można zastąpić odżywczy posiłek wtedy, gdy jedzenie dosłownie puchnie nam w ustach na tzw. "bani". 🙂



RE: Posiłki podczas używania. - Gekon - 06.08.2022

Zawsze da się zmusić do zjedzenia czegokolwiek, choćby ktos miał kazdy kęs zapijać wodą. Mimo wszystko jak już mamy az taka awersję do wszystkiego co trzeba gryźć to najlepiej pic chociaz jakieś jogurty. Cokolwiek co chociaz troche zapełni żołądek.


RE: Posiłki podczas używania. - horsii - 06.08.2022

jebać jakieś huele dla hipsterów. serki, jogurty, miękkie żarcie jak np. te bułeczki mleczne te takie słodkie, zapijać mlekiem. banany i inne "łagodne" rzeczy. nie jeść zaraz po dorzutce tylko poczekać aż troche zejdzie czapa i da się coś przegryźć.


RE: Posiłki podczas używania. - DwDPzN - 06.08.2022

Ja mam taki patent, że się przejdę na spacer/do sklepu - oczywiście zanim się zbiore to minie godzina, bo tysiąc myśli i pomysłów na minutę. Po powrocie do domu, zazwyczaj są to 2-3 godziny od ostatniej linii wystarczy już się przełamać, pierwsze kilka gryzów jest najcięższe, ale po tym jedzenie już zajebiście wchodzi


RE: Posiłki podczas używania. - kiertnik82 - 06.08.2022

Dobrze wchodzą też owoce, z racji tego że mają w sobie trochę wody np. jabłko, arbuz, a przy okazji uzupełnimy od razu trochę witaminki. Z tym, że bardziej chodzi mi o to żeby przegryśc niż się nimi zajadać, bo wiadomo że mogą być cięższe dla żołądka do trawienia, bo surowe.


RE: Posiłki podczas używania. - kot_kreskowy - 06.08.2022

U mnie nie ma opcji,aby cokolwiek zjeść.
Czasem to nawet woda nie wchodzi i na siłę muszę pić... masakra.


RE: Posiłki podczas używania. - Kajabuza - 06.08.2022

Kocie osobiście mam tak samo i dokładnie o takie przypadki chodzi.
.
Ja chodźbym śniadania nie jadł i czuł się  mega głodny, to samo info o pace powoduje jadłowstręt i głód mija. Potęga podświadomości i te sprawy. 🤣



RE: Posiłki podczas używania. - SztywnyMisza - 06.08.2022

też po nosie nie mogę jeść i spać po iv normlanie xD


RE: Posiłki podczas używania. - kot_kreskowy - 06.08.2022

Kajabuza 
Pod koniec melanżu, jak już czuję, że puszcza, to powoli nabieram apetytu. Potem sen, a jak wstanę, to wpierdalam jak dzik😎


RE: Posiłki podczas używania. - horsii - 06.08.2022

Jedzcie nawet na siłę, bo to jest kurwa dramat co sie dzieje jak sie zapomni o jedzeniu. Ja po 7 dniach nakurwiania 4f-penta, i picia wody i zjedzenia pół jabłka przez cały ten czas to jak już przystopowałem i zeszła bomba, to się już czułem jakbym umarł dzień wcześniej Podobno kultowa 
Z jedzenia to można jeszcze te takie kaszki do kubka, mleczny start czy jak to miało, albo kaszę manną. Na ciepło, smaczne i gryźć nie trzeba