Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
UWAGA! Czarny humor - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Hydepark (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=45)
+--- Dział: Luźne tematy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=47)
+--- Wątek: UWAGA! Czarny humor (/showthread.php?tid=987)

Strony: 1 2


UWAGA! Czarny humor - kot_kreskowy - 06.08.2022

Zapewne wszyscy kojarzą literę "Z" , która to nabrała rozgłosu w Rosji po rozpoczęciu "specjalnej operacji wojskowej" na terenie Ukrainy.

[Obrazek: a5586a56-79b8-46c2-89e2-af2a9da86e3b.jpg]

Jak donoszą anonimowe nieznane mi bliżej media, rozgłos słynnego już znaku ,nie spodobał się autorowi znaku , legendarnemu już ZORRO.

[Obrazek: p33629-kapelusz-zorro-czarny.jpg]

Jak donoszą meksykańskie media,wkurwiony Zorro w ramach odwetu za naruszenie praw autorskich do znaku Z wyruszył na tereny rosyjskie czynić vendette ,lecz zaginął w akcji...
Jak zwykła mawiać polska policja;
Sprawa jest rozwojowa  Podobno kultowa


RE: UWAGA! Czarny humor - voice.of.voiceless - 06.08.2022

jak zapierdolisz ruskowi telefon z adroidem, to istnieje duza szansa, ze odblokujesz go za pierwszym razem xD


RE: UWAGA! Czarny humor - kot_kreskowy - 06.08.2022

@"PUDZILLA" Dobre fhooy🤣


RE: UWAGA! Czarny humor - DwDPzN - 06.08.2022

Może odbiegne trochę od tematu wątku, ale myślę że będzie on idealny aby napisać moje przemyślenia. 
Wkurwia mnie to jaki dziś świat jest fałszywy, wojna na Ukrainie idealnie to pokazuje. Prawie cały świat robi nagonkę na Rosję, gdyż zaatakowała Ukrainę, podczas gdy Izrael morduje w nalotach Palestyńskie dzieci i cywilów, a każdy siedzi cicho na pizdzie. 
Media w Polsce potępiają Rosję, ale nie widzą nic złego w tym ile USA najechało krajów. Przez 20 lat okupowalismy Afghanistan, to jak talibowie szybko przejęli ten kraj, pokazuje jaki stosunek do tego mieli zwykli ludzie - większość z nich po prostu tego chciała. 
W Libii po śmierci Kadafiego nastąpił podział na strefy wpływów i trwa wojna, ludzie tęsknią za Kadafim, bo mimo że był dyktatorem i rządził twardą ręką, to był w kraju jako taki porządek, dzisiaj czeka ich niepewne jutro i mimo, że jest to wina Ameryki, teraz każdy ma tych ludzi w dupie. 
Zobaczcie jak Syria jest zniszczona, oczywiście Ameryka miała w tym swój duży udział. 
Podczas wojny w Wietnamie Amerykanie zabili kilkaset tysięcy ludności cywilnej. 

Nie mówię, że to co robi Putin jest w porządku, bo każda wojna to dramat zwykłych ludzi, ale rzygać mi się chce, jak patrzę na to co robi zachód. Wojnę na Ukrainie potępiają ludzie którzy są odpowiedzialni za tysiące tragedii na bliskim wschodzie, a przy okazji przodkowie ludzi którzy zniszczyli tak piękne cywilizację jak Azteców, Majów czy Inków


RE: UWAGA! Czarny humor - voice.of.voiceless - 06.08.2022

Kadafi sie odkleił pod koniec dyktatury

jesli nie wiesz o co chodzi w wojnie, to chodzi oczywiscie o pieniadze, koncerny zbrojeniowe zarabiają miliardy dolarów na produkcji broni, spokojnie z wpływow z wojny w zatoce perskiej mozna na kilkadziesiąt lat w przód utrzymać program rodzina 500+ 

roznica tkwi w tym, ze ameryka zabija, a kacapy mordują. cywile w kazdej wojnie beda gineli


RE: UWAGA! Czarny humor - DwDPzN - 06.08.2022

Wydaje mi się, że morderstwa to odosobnione przypadki, możliwe że nawet wyciągnięto z nich konsekwencje, ale o tym media nie powiedziały. 
Dzieciakom psycha fiksuje na wojnie, amerykańskim żołnierzom również się to zdarzało, polecam film oddział zabójców, który jest na faktach.


RE: UWAGA! Czarny humor - horsii - 06.08.2022

(06.08.2022, 19:39)DwDPzN napisał(a): Może odbiegne trochę od tematu wątku, ale myślę że będzie on idealny aby napisać moje przemyślenia. 
Wkurwia mnie to jaki dziś świat jest fałszywy, wojna na Ukrainie idealnie to pokazuje. Prawie cały świat robi nagonkę na Rosję, gdyż zaatakowała Ukrainę, podczas gdy Izrael morduje w nalotach Palestyńskie dzieci i cywilów, a każdy siedzi cicho na pizdzie. 
Media w Polsce potępiają Rosję, ale nie widzą nic złego w tym ile USA najechało krajów. Przez 20 lat okupowalismy Afghanistan, to jak talibowie szybko przejęli ten kraj, pokazuje jaki stosunek do tego mieli zwykli ludzie - większość z nich po prostu tego chciała. 
W Libii po śmierci Kadafiego nastąpił podział na strefy wpływów i trwa wojna, ludzie tęsknią za Kadafim, bo mimo że był dyktatorem i rządził twardą ręką, to był w kraju jako taki porządek, dzisiaj czeka ich niepewne jutro i mimo, że jest to wina Ameryki, teraz każdy ma tych ludzi w dupie. 
Zobaczcie jak Syria jest zniszczona, oczywiście Ameryka miała w tym swój duży udział. 
Podczas wojny w Wietnamie Amerykanie zabili kilkaset tysięcy ludności cywilnej. 

Nie mówię, że to co robi Putin jest w porządku, bo każda wojna to dramat zwykłych ludzi, ale rzygać mi się chce, jak patrzę na to co robi zachód. Wojnę na Ukrainie potępiają ludzie którzy są odpowiedzialni za tysiące tragedii na bliskim wschodzie, a przy okazji przodkowie ludzi którzy zniszczyli tak piękne cywilizację jak Azteców, Majów czy Inków

kurwa dałbym ci plusa pod tym postem, jakby się dało

stany zjednoczone mają licencję na terror bo to oni są liderami tego dobrego, progresywnego (itp, itp) zachodu
krótki filmik (1 min) podsumowujący pierdolone CIA: https://webm.red/mwdR


RE: UWAGA! Czarny humor - kot_kreskowy - 06.08.2022

DwDPzN 
Co to ma do tematu?
Jak chciałeś się wyżalić, to mogłeś założyć temat 
KÓŁKO RÓŻAŃCOWE 
Jeśli chciałeś mnie uświadamiać o mordach, to wybacz, ale mój ojciec został zamordowany w porcie w Dublinie(był marynarzem) podczas gdy ja siedziałem w pudle, a kurwy administracyjne zamiast zorganizować konwój,  wysłali mnie na izolatki.
Mam ogromny szacunek dla ukraińców, którzy własną krwią bronią swojego kraju, swojej ojczyzny i są dla mnie takimi samymi bohaterami jak Dąbek, Maczek czy Piłsudski. 
Nie kręcę beki z wojny,bo to kurwa niesmaczne , a jedynie z sytuacji poza nią.
Naucz się rozgraniczać pewne rzeczy,  a jeżeli brzydzi Cię  humor tego typu i masz słabe nerwy, to proszę, nie czytaj tych bzdur.
Nie bierz też tego zbytnio do siebie, nie jest mym zamiarem obrażanie kogokolwiek🙃
Piona🤘

Ale TAK, zgadzam się z tym co napisałeś👍


RE: UWAGA! Czarny humor - voice.of.voiceless - 06.08.2022

kot_kreskowy no tak w sumie, ale pamietaj ze to hydepark xD
za rok to bedzie taki smietnik tutaj, ze az mnie leb zaczyna bolec, gdy o tym pomysle Podobno kultowa


RE: UWAGA! Czarny humor - DwDPzN - 06.08.2022

kot_kreskowy to nie jest wyżalanie się, tylko napisałem swoje spostrzeżenia, a dlaczego w tym temacie? Bo nawiązuje do tej wojny. Współczuję śmierci taty i takiego potraktowania przez jebany system. 
Ja w tym poście nie oceniam tego czy ta wojna jest dobra, czy zła, chociaż gdy giną ludzie to nie wypada nawet mówić, że jest to dobre. Szanuję każdego kto walczy za swoją ojczyznę, czy to Ukraińcy, Arabowie, czy nawet małe plemię z Afryki. W tym poście chciałem się skupić nad tym, jaki "demokratyczny" zachód jest fałszywy, a ludzie wszystko łykają i nie potrafią myśleć samemu. Najpierw potępia Rosję, a za chwilę napiszą jaka to Ameryka jest cool 

horsii CIA potrafi nawet mordować swoich obywateli i łamać konstytucję, polecam każdemu poczytać sobie o projekcie MK-Ultra